Ga Graf. Lze poznat anovulaci?

tez83
6. únor 2020

Holky,mám PCO,dlouhé cykly jsou u mě standart.Minuly měsíce byla ovulka 25-27DC.Ale tento měsíc zatím nic...už se mi to zdá dlouhé.Lze z grafu poznat už teď,že bude anovulacni?Děkuji.

kocila
6. únor 2020

@tez83 zatim bez ovulace dle BT,nezbyva nez merit dal a pokud i minuly mesic jsi mela ovulaci tak dlouho,muze se to opakovat i ted...zkus si koupit gynex,tam mi cyklus zkratil...

tez83
autor
6. únor 2020

@kocila Gynex beru od prosince,a taky Femigard?Jestli si nepletu název.
Spíš mě zajímalo,jestli se dá z toho grafu poznat už teď,že je anovulacni?

tercula
6. únor 2020

já měla díky kojení cykly i 42 dní, ovulaci např. 35dc, takže klidně bych ještě dál čekala, může ještě naskočit 🙂 Gynex je super, zkusila bych i kontryhelový čaj od 1. dne menstruace až do ovulace, nebo Pyridoxin (ten je super v případě, že máte krátkou luteální fázi od ovulace do další menstruace-já měla jen 7 dní, takže vajíčko by ani nemělo šanci se uhnízdit)

tez83
autor
7. únor 2020

@tercula kontryhel pijí take. 😉Ale ten Pyridoxin neznám...kde ho seženu?Prodají mi ho v lékárně?

tercula
7. únor 2020

@tez83 ano v lékarně volně prodejný ;)

kocila
7. únor 2020

@tez83 ne,neda se poznat dopredu,az kdyz prihde krvaceni

tez83
autor
7. únor 2020

@kocila děkuji za odpověď.👍

fafetka
9. únor 2020

@tez83 na pco se doporučuji přípravky s inositolem😉inofoli, fertiprona nebo něco podobného. Pomáhají při uznávaní vajíčka a k ovulaci. Asi bych to zkusila

tez83
autor
9. únor 2020

@fafetka Zkouším,Zkouším...Fertipronu užívám někdy od prosince.A dle grafu ovulka proběhla,27DC...snad. 😉