Gel na podporu početí při špatném spermiu. S jakým máte zkušenost?

carolineg1
4. čer 2022

Narazila jsem na mnoho diskuzi ohledně gelu, a za předpokladu že žena je v pořádku jen má muž špatné spermio, měl l by gel pomocí máte někdo zkušenosti.
Prosím dámy které znají věci co píšu protože jsem strašný zmatkař a bývalý gynekolog mi v tom udělal zmatek trochu více aby si nechaly hejty pro sebe, jjde mi o zkušenost s gelem. A jaký?

europa00
4. čer 2022

@carolineg1 ahojky tusim ze takový gel neexistuje MSlim ze ten gel který myslíš he pouze na to a y snížil ph v pochve a přežilo tqk více soermii které se mohli dostat přes čípek. Ale ze by gel upravil spermie to asi ne. Neznám jsk mocšpatné má tvuj přítel výsledky… někdy stačí vitamínu jiná životospráva ns zlepšení. Záleží opravdu ba spermiogrqmu co konkrétně mu vyšlo

lentilkah
4. čer 2022

Tyto gely maji vytvorit vhodne prostredi- my jsme treba pouzivali misto klasickeho lubrikantu, ktery muze spermiim skodit.

hasara33
4. čer 2022

@carolineg1 ahoj, ano existuje - měla jsem tento na fotce. 🙂 Koupila jsem ho po cca roce snažení, ale žádný efekt to nemělo. Ten gel vytváří lepší prostředí pro spermie, ale myslím si, že může fungovat maximálně jako taková, vytuněnější náhrada za ovulační hlen u ženy, nám rozhodně nepomohl a je to docela drahá sranda 🤷‍♀️ co u vás znamená špatné výsledky spermio? Možná mohu pomoci 🙂

petrane
4. čer 2022

@carolineg1 taky jsme používali conceive a urcite to nebylo to,co pomohlo
Takze za mě taky zbytečnost🙂

inssomnia
5. čer 2022

@carolineg1 my na vyšetření nebyli, používali jsme conceive plus (obyč bez aplikátoru - cena podobná a vydrží nasobně déle) a otěhotněla jsem poměrně rychle (předtím to trvalo, ale byly i jiné faktory), takže za mě - určitě neublíží, pokud vás neodrazuje cena.

katule1990
5. čer 2022

@carolineg1 Ano, zkusili jsme, nepomohl.

carolineg1
autor
5. čer 2022

@inssomnia cena je v pohodě když vím kolik stojí ivf a takové věci,

carolineg1
autor
5. čer 2022

@europa00 ne upravil spermie oba jsme zdraví a ty hodnoty spermie nejsou nejhorší ale ani nejlepší a já pomalu ani nevím co je ovulační hlen, tak spíš myslím že to jen poposoupne....

hasara33
5. čer 2022

@carolineg1 za mě to je zbytečná investice, ale pokud tě cena neodrazuje a chceš to zkusit, tak klidně do toho 😉 jinak na spermie doporučuji pro manžela kotvičník a macu 😉

jako_mala_holka
5. čer 2022

Nám vyhovoval místo klasického lubrikantu, tenhle byl příjemný... Jestli se to tehdy díky němu podařilo, to si nemyslím úplně... Měli jsme ten conceive plus v tubě bez aplikatoru, vydržel dlouho

darinka84
5. čer 2022

@carolineg1 my jsme ten conceive gel pouzili 2x a pokaždé jsem otěhotněla. Poprvé po 5 letech.. Samozřejmě zda je to jen náhoda se nikdy nedozvíme.. Ale manžel měl spermio v pořádku a já taky bez zjištěného problému

carolineg1
autor
5. čer 2022

@darinka84 nám řekli že to spermio není nehrozí ale trochu dělat problémy může mám přepážku v děloze tak to prý trvá déle než tam doplují ....proto sem myslela že když trochu vylepšíme dráhu....

eliskaeliska77
12. čer 2022

@carolineg1 gel nezabírá žádný. Zkuste ACC 👌 ředí jak hlen tak i sperma. Berte to tak že aspoň malinko pomůžete ať se dostanou kam mají 🙂 ať v kombinaci s gelem nebo samostatně 🙂

hasara33
12. čer 2022

@eliskaeliska77 cože??? 🤣🤣🤣🤣 To je nějaký vtip nebo to myslíš vážně?

carolineg1
autor
12. čer 2022

@hasara33 taky jsem si nebyla jistá 😂🌞🌞

carolineg1
autor
12. čer 2022

@eliskaeliska77 pokud skombinuji gel a ACC tak myslím že většinu dělá při úspěšném otěhotnění ten gel

eliskaeliska77
12. čer 2022

@carolineg1 nooo nedělám si vtip 🙂 tohle byla posledních možnosti co jsme zkusili a vyšlo