Glostilbegyt, pomohl vám k miminku?

martulaz78
28. kvě 2017

Holky mate nekdo zkusenost s glostikem?pomohl vam k miminku?diky

radulka57
28. kvě 2017

@martulaz78 Nechci zakřiknout ale snad pomohl k uspěšnému 🙂 mám už 14dní pozitivní testy a 1.6. jdu na gyndu. Brala sem ho ale 7x, pomohl až na poslední pokus! 2 roky sme se snažili a nešlo to, neměla sem ovulaci, no pak mě dala clostik a ja myslela jak to půjde hned a už mě řekla že víc jak 7 cyklů mě ho nenapíše , že pak je nařadě CAR, už sme byli i objednany do CAR když jsem našla dvě čárky na testu jak smilování. Takže za mě clostík ano, ale nepočítat s tím, že ti okamžitě pomůže, někomu pomohl třeba hned, tak jsem myslela jak to bude snadný.

silvapokorna
28. kvě 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@radulka57 Tak to gratuluji, že se povedlo a přeji pohodové těhu ❤

marryjanew
28. kvě 2017

Mě nepomohl, po jednom cyklu jsem měla šíleně rozházenou MS, poté už jsem ho nebrala. A to jsem mu teda podle recenzí věřila dost. Rok my pak dr srovnávala cykly. Nakonec to šlo i bez něj 🙂 Přeju hodně štěstí 🙂

no_title
29. kvě 2017

Mě nepomohl, brala jsem ho asi 5x, někdy jsem reagovala, někdy ne, ale těhotenství z toho nebylo. Otěhotněla jsem nakonec přirozeně díky bylinkám, dietě a cvičení asi 3 cykly po vysazení.

evik19
31. kvě 2017

@no_title mne doktorka říkala, že tyhle hormony mají dojezd tři měsíce (cykly), čili že vlastně začínají účinkovat v plné síle až po 3mesicich užívání a vliv na ovulaci mají ještě tři měsíce po dobrani, tak bych řekla, že na tvoje otěhotnění to mohlo mít ještě vliv.

danaerzi
31. kvě 2017

Ahoj, mě asi právě Clostilbegyt pomohl - hned druhý měsíc jsem otěhotněla a jsou z toho dvojčata🙂

silvapokorna
28. čer 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@danaerzi Gratulace. To pomohl opravdu hojně! Přeji, ať máte jen samé radosti a veselo doma 🙂

ivankaaa888
28. čer 2017

Nas zazrak po Clostiku😙😙😙

martulaz78
autor
30. čer 2017

@ivankaaa888 krasny gratulace....u nas zatim nic a to jsem mela po glostiku 3foliky

martulaz78
autor
30. čer 2017

@marryjanew a za jak dlouho po nem se zadarilo?ted mam 2cyklus glostik.ale cervenec jdeme do caru takze uz je to i jedno jestli zabere.

plea
30. čer 2017

5 Tabletiek Clostilu, žiaden Utrogestan, žiaden Pregynyl... A sú z toho dvojky ;)

ivankaaa888
3. črc 2017

@martulaz78 dekuju me zabral az druhej mesic pri davce 2-0-2