Používáme cookies. Více informací zde. OK

Graf bazální teploty, Clostilbegyt, mám v tom bordel

smetanovak
3. bře 2016
Ahoj ženy, absolutně nerozumím mému grafu. Zřejmě anovulák. Tak mám pár dotazů. Beru urogestan a clostilbegyt. Měla jsem teď docela stresy tak nevím jestli to může ovlivnit mojí ovulaci. Každopádně bych chtěla vědět názor na můj graf. Jsem z toho totální jelen😃 co vám budu povídat. Každopádně tedy snad příští měsíc by to třeba mohlo vyjít🙂 😎
werumka
3. bře 2016
Ahoj, na kontrole folikulů jsi byla? Kdy? Utrogestan bereš ode dneška? Neléčíš se se štítnou žlázou?
evulina77
3. bře 2016
počkej, ovulace může ještě přijít. Stres ji mohl posunout, uvidíš, kdy budeš menstruovat, podle toho se uvidí. Menstruace přichází plus mínus za stejný počet dní od ovulace (9-16 dní, ideál tak 12, každý to má jinak). Ovulace může být různě a né ideálně 14. den cyklu... Důležitá je i stejná hodina měření a hned po probuzení. Pokud ti zítra teplota stoupně, mohla ovulace už proběhnout...
smetanovak
autor
3. bře 2016
@werumka ahoj nene nebyla řekla že mám zkusit dva cykly z clostíkem. Utrogestan jsem brala před ms ale tu jsem dostala o 8 dní dříve než jsem měla. pak jsem brala clostík 5-10 den ms, a odedneška mám zase brát utrogestan.
Štítnou žlázu mám prý v pohodě.
smetanovak
autor
3. bře 2016
@evulina77 měřím každé ráno v leže a ve stejný čas už jsem z toho teda pěkně jelen🙂 já vždy musím mít něco výjmečně😃 tak uvidíme jak to bude dál.
werumka
3. bře 2016
@smetanovak V tom případě ještě Utrogestan neber. Reakce na Clostil může být zpožděná (tj nemusíš ovulovat 14. den cyklu, ale třeba až 20.). A pokud nechodíš na ultrazvuk a kontrolu folikulů, je to spíš hádání z křišťálové koule. Počkala bych ještě do nějakého 25. dne cyklu a pokud by teplota nestoupla, tak teprve potom bych nasadila Utrogestan.
smetanovak
autor
3. bře 2016
@werumka taky jsem si to tak myslela. Doktorka to tedy taky říkala tak ještě zkusím počkat. Je to bordel vám tedy povím. Jak prášky dokážou člověku tak rozhazet cyklus.
werumka
3. bře 2016
@smetanovak Protože každý člověk je originál 🙂 Fakt ještě počkej, tím Utrogestanem by sis ten cyklus zazdila.
smetanovak
autor
3. bře 2016
@werumka zkusím tedy počkat děkuji moc za radu.
smetanovak
autor
4. bře 2016
@werumka tak jsem dnes volala doktorce a říkala, že mám počkat a nasadit urogestan 7.3 . 🙂 tak uvidíme co se do té doby vyvrbí nicméně dnes takhle...
werumka
4. bře 2016
@smetanovak To vypada dobre. Ty teploty pred tim byly docela vysoký na to, aby byly predovulacni. Mas nejaky dalsi priznaky?
smetanovak
autor
4. bře 2016
@werumka občas mě píchne jakoby dole na boku v podbřišku. A jsem pěkně nafouklá. Ale jinak asi ne moc se nepozoruji. 😎 uvidíme jak dále. Nechám tomu prostor stejně tomu mému tělu moc nerozumím😃 když sleduji tady ruzné grafy a tak tak ten můj mi připadá pěkně komicky😃
werumka
4. bře 2016
@smetanovak Aspon si ten graf s nikým nespletes 😃 k potvrzeni ovulace je potreba, abys mela pred tim vzestupem linii šesti nižších teplot. Tu linii tvoří nejvyssi z nich. Ted by to byla ta hodnota 37, coz je dost vysoký. Kdyz ještě chvili budeš mit kolem 36,5, tak ten po ovulacni vzestup dobře poznas.
smetanovak
autor
4. bře 2016
@werumka to je fakt splést si to nemůžu😃 jsem ráda že jsi mi napsala. A uvidíme jak to tedy bude dál. 🙂
smetanovak
autor
5. bře 2016
Tak pořad stejně @werumka
werumka
5. bře 2016
@smetanovak To vypadá dobře! Myslím, že ovulace bude, měř dál 🙂
smetanovak
autor
7. bře 2016
@werumka tak o 2 teploty zase dal.
Co mám očekávat nevím 🙂 do kdy mám čekat na ten urogrstan?🙂
smetanovak
autor
8. bře 2016
werumka
8. bře 2016
@smetanovak No je to zvláštní 🙂 podle mě ovulace neproběhla... Nemáš možnost zajít na ultrazvuk, aby se někdo podíval? Jinak utrogestan určitě nasadit můžeš, ten cyklus s ním ukoncis a příští to zkusis znovu...
smetanovak
autor
8. bře 2016
@werumka dnes ho nasadim a uvidíme.
Třeba se napodruhé podaří aby ovu byla 🙂 každopádně děkuji za rady 😉
werumka
8. bře 2016
@smetanovak Kolik jsi brala toho Clostilu?
smetanovak
autor
8. bře 2016
5-9 den m/s ráno 1 večer 1 @werumka
werumka
8. bře 2016
@smetanovak Tak to jsou už ty vyšší dávky. Nevím, jestli se dá ještě navyšovat - možná jo. Ale domluv se určitě s doktorem, jaký by navrhoval další postup. Chtělo by to kontrolu folikulů na ultrazvuku, bez toho je to opravdu jen hádání... 😞
smetanovak
autor
8. bře 2016
@werumka no uvidíme doktorka v pátek říkala ze mám nasadit urogestan v pondělí.
Tak ho dnes nasadim a uvidíme jak ten další cyklus. A půjdu na kontrolu.
smetanovak
autor
10. bře 2016
@werumka a pak ze v Praze je nejlepší Matějská to ja jsem jako horská dráha 😀😀
werumka
10. bře 2016
@smetanovak To je Utrogestanem, s nim uz nema smysl měřit 🙂
smetanovak
autor
10. bře 2016
@werumka já si to myslela🙂 mám měřit prý pořád už me to teda unavuje.
Ještě se zeptam do kdy te utrogestan bere když 5-9 ms mám brát clostik?
werumka
10. bře 2016
No, brala bych ho asi 10 dni, pak pauza, prijde menstruace (mozna slabší) a novy cyklus.
smetanovak
autor
10. bře 2016
@werumka je možné ze mě po utrousi bolí v podbrisku?
werumka
10. bře 2016
@smetanovak Jojo, určitě. Utrogestan podpoří PMS 🙂 takže bolest v podbřišku, napětí prsou, náladovost...
smetanovak
autor
12. bře 2016
@werumka ahojky 🙂 v úterý by měla m/s přijít. Ta teplota by měla klesnout? Do kdy mám ten utros brát mám to nějaké rozházené.

Sem začni psát odpověď...

Odešli