Graf bazální teploty. Kdy tedy byla ovulace?

lucbednar
28. únor 2021

Ahoj holky, psala jsem tu před pár dny. Graf mi vyhodnotil ovulaci 24.2., což bylo 10DC a ten den kolem 5 hodiny byl ovu test negativní. Plně pozitivní byl druhý den v 10hodin ráno. Dneska teplota ráno 37 (ale špatně jsem spala, mela večer pár piv, pro teploměr jsem musela vstát, spali jsme u tchyně), takže +/-... Kdy tedy byla ovulace? 10DC a nebo 13DC? Nějak zase nechápu ty pozitivní ovulační testy... Hlavně pokud by byla ovulace až 13DC, tak by byla víc jak 48hodin po pozitivním ovu testu. Můžete mi prosím nějaká zkušená "meřička" poradit a rozluštit? Díky moc...

pajasala
28. únor 2021

@lucbednar ovu byla 12 až 13 dc

terka80
1. bře 2021

@lucbednar ja mam zkusenosti ze tahle aplikace neni spolehliva co se tyce oznaceni ovu.stahni si fertilityfriends

lucbednar
autor
1. bře 2021

@terka80 nakonec jsem se dočetla, že ono to ovu vždycky ještě během toho cyklu přepočítává, jak se zadávají teploty. Takže do konce cyklu se to prý ještě zaktualizuje, tak uvidíme.

madbetka
1. bře 2021

Pravděpodobně 13DC, ale pro potvrzení jsou potřeba dnešní a zítřejší teplota.

lucbednar
autor
1. bře 2021

@madbetka ano, ano. Už mi poradily holky na jiném foru. Měřím poprvé, tak jsem nevěděla, že se to právě aktualizuje až po dalších dnech 🙂 dneska opět vyšší, takže to vypadá skutečně na ten 13DC.