Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Graf bazální teploty. Myslíte, že proběhla ovulace?

Menstruační cyklusMenstruaceOvulaceBazální teplotaGrafy BTMenstruační bolestiKontryhelový čaj
karola1994
11. bře 2020

Dobrý den ženy, mohli byste se prosím podívat na můj graf BT? Myslíte, že u mě proběhla ovulace v ten vyznačený den? Můj cyklus je spíše těch 35 dní. Dnes jsem ale MS dostala o 2 dny dříve, sice slabou ale hodně bolestivou. Pila jsem kontryhelovy čaj, tak si myslím, že ten dřívější příchod souvisí s tím. Děkuji moc za odpovědi.

gbp
11. bře 2020

@karola1994 souhlasim s vyznacenym dnem

jaja01k
11. bře 2020

@karola1994 Graf máš krásný, ovulace byla tak, jak je to vyznačené. S tím kontryhelem opatrně, zjisti si, jak se má správně užívat. Nejsem si jistá, jestli si to pamatuju dobře, ale myslím, že se má pít jen v první polovině cyklu, tedy do ovulace, pak už ne.

karola1994
autor
11. bře 2020

@jaja01k Aha, vidíte, to mě ani nenapadlo. 🤔😕 Já jej začala pít asi před 14 dny, kdy jsem si ho teprve koupila. Je Teda možné, že jsme si tu menstruací tak vyvolala? Určitě budu Teda s ním opatrnější a ještě něco nastuduji..

fafetka
11. bře 2020

Graf je podle mne úplně v pořádku včetně vyznačené ovulace😉pokud se snažíte o miminko pije se kontryhel 2x denně od 1dc do ovulace pak už ne😉hodně štěstí!🍀

Sem začni psát odpověď...

Odešli