Graf BT. Měl někdo podobný a podařilo se otěhotnět?

misa1362
3. pro 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste některá měla podobný graf BT a podařilo se vám otěhotnět? - dlouhý cyklus, opožděně ovulace, nízká BT po ovulaci?

inah91
3. pro 2020

@misa1362 Ahoj, opožděná ovulace není špatně - tak jsem měla v cyklu kdy jsem otěhotněla ovulaci úplně mimo než vždy..... a nemáš nízkou bt - 1) ona ještě může stoupnout, jsi teprve málo po ovulaci (možná za mě ještě byla ovu o den později) a 2) nejde o to, že po ovulaci MUSÍ být k otěhotnění 37 a víc.....jde o rozdíl mezi teplotami v první a druhé fázi - a to máš....já jsem třeba kolikrát měla suprvysokou teplotu a nic z toho nebylo.....
Takže nezbývá než čekat.... držím palce!! 🙂

tez83
3. pro 2020

@misa1362 mám PCO,takže dlouhé cykly mám.Nyni,kdy jsem otěhotněla,tak jsem měla ovu 30DC.

misa1362
autor
3. pro 2020

@inah91 děkuju za odpověď, taky si myslím, že byla až o den později 🙂

cinam
3. pro 2020

Nevidím v tom problém. Graf je jinak pěkný dvoufázový. V nynějším těhotenství jsem měla ovulaci 24dc. Je to teda pořád o dost dřív než ty, ale na tom nesejde. Hlavní, že ovulace je. A teploty poovulacni jsem také neměla vyšší 😊 se synem dokonce nejvýš 36,6

misa1362
autor
4. pro 2020

@cinam tak to mám radost 😉 dneska takhle:

cinam
4. pro 2020

Pěkný. Můžeš kouknout i ke mě do alb, mám tak těhotenské grafy 😊

nicoltom
4. pro 2020

@tez83 podarilo se ti prirozene nebo s nejakou pomoci? Taky mam pco 😭

tez83
5. pro 2020

@nicoltom všechny tři přirozeně.Detem je nyní 11 a 8 a jsem ve 13tt.U druhé už jsme docházeli do CARu,dělali mi průchodnost vejcovodů,objednali hormony injekčně,a když jsme si pro ně šli,byla jsem tehu.Nyni jen Clostylbegyt,se kterým se nepovedlo.Ovulku mi nastartovala Fertiprona...jako je pravda,v březnu jsem byla na revizi pro zamlklý tehu a ještě než jsem se dostala do této fáze,tak další dvě biochemické těhotenství.Ale lékař jásal.

nicoltom
5. pro 2020

@tez83 dekuji aspon neco pozitivniho 🙈 ja si ted objednala inositol protoze fertripronu tady v Nemecku nemame tak zkusim ten inositol 🤔 ja beru IVF jako uplne posledni moznost...

tez83
5. pro 2020

@nicoltom to je asi v podstatě totez.Drzim palce,já na to nedám dopustit!😃

nicoltom
5. pro 2020

@tez83 ja to studovala a v te Fertriprone je navic kyselina listova tak tu dokoupim kdyztak extra k tomu. Akorat nevim jestli to muzu vsechno smichat dohromady ten inositol,listovku a drmek abych pak neexplodovala treba.. 😂

tez83
5. pro 2020

@nicoltom já tohle michala.A lékař mi řekl,ať koupím cokoliv,kde je inositol...kupovala jsem ji,jen z toho důvodu,že byla nejlevnější.😃Jediné,co jsem obměňovala byl drmek s kontryhelem,ty jsem nemichala.

misa1362
autor
9. led 2021

Tak tenhle měsíc takhle, vypadá, že ovulace byla, ale opět je teplota hrozně nízko, uz ztrácím naději.. Máte některá po ovulaci taky jen 36.3?

misa1362
autor
15. dub 2021

@inah91 Ahoj všichni, tak tady mám nový graf, pořád se v tom placam, nic nepomáhá, hormony, hormonální jóga, akupunktura, dlouhé cykly, nebo anovulační, jak to vidíte tentokrát? Vyhodnotila aplikace ovulaci správně?

inah91
15. dub 2021

@misa1362 může to tak být...uvidíš dle dalších teplot... ovu testy asi neděláš, že? jako další pomoc k bt...