• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. května 2017 
@valeri10 u mě právě ne-e :grinning: v den co mívám ovulaci tak mám 36,7 nebo 36,8 jak kdy :grinning: ale nikdy se nestalo,že bych měla ovulku v té době co bych měla třebas 36,6 :grinning: snad mě dnes dr neodbije a udělá mi tu folikumetrii :grinning:
25. únor 2016 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a no abych ti pravdu řekla,tak 3 dny po co jsem vysadila utroš tak mi došlo jen špinění na 4 dny,nic moc extra (toto nikdy nemívám) a říkala jsem to gynekologovi,protože u mě na gynekologii se 4 dr střídají a on mi říká,že jsem v 6ti nedělí,tak,že to určitě nebyla ms,ale čištění,teď 13.2 jsem dostala podle něj první ms po potratu a ta byla fakt silná :frowning2: takže já nevím,podle mě bych mohla být 2 cyklus po potratu,ale podle mého gynekologa jsem teprve 1 měsíc po potratu :frowning2: tak nevím co si mám s toho vybrat :frowning2:
25. únor 2016 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tento cyklus je prapodivny, ale úplně jsme vypustili zjišťování ovu,žádný měření atd, do MS 5dni, ale i tak mi to nedalo co kdyby náhodou a koupila si krabičku TT . no 21DC neg. , 25.DC neg. , včera v práci večer z ničeho nic naval nevolnosti a okamzite zvracení, říkám asi nějaká viroza a v hlavě mi prolitlo ze mám ještě jeden test tak si ho udělám rano a ejhle zda se mi ze ve vysledku něco straší ... Co myslíte ? Vidíte ? Nebo místo gynekologie budu navštěvovat psychouse?
25. únor 2016 v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jedna :slight_smile:
25. únor 2016 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@to2014 je tam :slight_smile:
25. únor 2016 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal tak to mi mrzí :frowning2: jojo kontryhel rozhodil cykly i mě. Držím palce ať to brzy vyjde :wink:
25. únor 2016 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@to2014 taky vidim. :slight_smile:
25. únor 2016 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@to2014 taky ho vidím :wink:
25. únor 2016 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina16horysek moc moc děkuji,jsi moc hodná :slight_smile: no uvidíme ve středu jdu na první směnu do nové práce,tak se už moc těším :slight_smile: a potom ať se děje vůle boží jednou se to určitě povede,ale kdy vůbec netuším :slight_smile: a jak se máš ty těhulko? :slight_smile:
25. únor 2016 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal já parádně , jsem jen unavená a furt bych jedla :grinning: jsem z toho v šoku bo u malé jsem prozvracela celých devět měsíců i porod. Super nová práce je to, co potřebuješ. :wink: myslím si že to ti právě pomůže změnit myšlenky :wink: a půjde to samo :wink: :slight_smile:
25. únor 2016 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina16horysek tak to jsem moc ráda,že ti je tak dobře :slight_smile: já jsem ani u jednoho těhu nevolnosti neměla :grinning: :grinning: tak jsem moc ráda :slight_smile: ale za to jsem přibrala u prvního 33kg a u druhého 17kg :grinning:
a máš pravdu odreagovat se musím a práce mi určitě k tomu pomůže :slight_smile: už se moc těším,budu mezi lidmi a taky dělat profesi která se mi hodně líbí,sice jen pokladní,ale jinou práci si nedovedu představit :slight_smile:
25. únor 2016 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal počkat,počkat,ty jsi vyhodila ten čaj "neplodnost"? Pokud ano,tak musím napsat,že jsi koza. Nemůžeš teď čekat zázraky a nebo že hned se něco stane. Vůbec jsi tomu nedala šanci.Pokud se dáš na bylinky,měla bys je aspoň 2 měsíce užívat,aby to mělo výsledky a smysl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dělej jak myslíš.....
25. únor 2016 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@to2014 tak na prvním bych to brala jako že nic,na druhém taky nic a na třetím..... "fuj,to jsem se lekla!!!" pořádný bubák :slight_smile: :grinning:
25. únor 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasa.77 jj bohužel včera jsem ho už vyhodila :frowning2: takže pila jsem ho 12 dnů takže mi chybí 9 dnů do toho abych ho pila 3 týdny... tak možná nějaký ten účinek bude mít a od 1DC ho začnu pít nanovo :slight_smile: jsem si fakt myslela,že to je jak kontryhel a rozhází mi to cyklus :frowning2: což mi tento cyklus něco fakt rozházelo :frowning2:
25. únor 2016 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal budeš? moc tomu nevěřím a kvůli tomu,že jsem to napsala já,tak to nedělej,to musíš čistě jen kvůli sobě...zapomenout na to,že Ti nechutná ale říct si,že to děláš pro své tělo a ...
abys nemyslela,že já jen radím a sama nic nedělám,tak omyl......
věřím,že ten čaj není tak hnusný,jak píšeš,třeba jsi ještě nezkoušela čistou mateří kašičku.....to je teprve "pochutnáníčko"
25. únor 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by ovu nakonec dorazila? Bolesti na to jsou a teplota začíná být taky zajímavá. 15DC na utz nebyl žádný dominantní folikl tak třeba narostl. Když už nic tak aspoň se něco děje :grinning:
26. únor 2016 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 nene kvůli tobě to nedělám,ale máš ty a i ta bylinkářka pravdu,musí se pít ty 3 cykly abych na sobě poznala ten zázrak :grinning: tak si ho koupím,jako už jsem si na něj zvykla :slight_smile: takže mi ta chuť vůbec nevadila :slight_smile: ale škoda,že se tam nemůže dávat cukr :grinning: :grinning: protože já si dávám do čaje 4 lžičky cukru :grinning: :grinning: tak to asi bude i tím,že mi nechutnal :grinning:
a máš pravdu čistou mateří kašičku jsem nikdy nezkoušela,a ani zkusit nechci,určitě to je fuj fuj :grinning:
26. únor 2016 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky a snazilky mam otazku ake ste mali grafy BT po Ovitrelle? ak s tym nejaka mate skusenost ? sli vam teploty hned hore som 3 den po injekcii ale teploty stale dole a nejako nestupaju :pensive:
26. únor 2016 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10
Koukám ze mas taky stejné teploty po sobě jako ja. Vůbec to nechápu. Jestli to tak ma byt. Teď jsem brala clostik a podle doktorky by teď někdy měla přijít ovu. Nevím nevím:-/ snad ano :slight_smile:
26. únor 2016 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no zatím je to takové rozpačité, uvidíš jestli bude stoupat dal
26. únor 2016 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a to som po clostibegyt 3-7den a pred 3dnama som dostala ovitrelle a ako to ze to nestupa?ach jo mam pocit ze je neco špatně..
26. únor 2016 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetanovak to červené je MS? je zajímavé, že ti při ní jde teplota nahoru, když to má být naopak.
26. únor 2016 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nina8888 vypadá to dobře, řekla bych že tu linii bys měla mít spíš na 36,6 takže už jsi nad ní.... teď to musí stoupat i nadále :wink:
26. únor 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a jo?zda sa mi to divne u prveho som mala teploty hore hned pekne stupali a drzali sa nas 37 je mozne ze som eate neovulovala od injekce ked je 3ti den od ni?
26. únor 2016 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už to nemá cenu dělat ovu testy,že?prostě mám asi fakt anovulaci :frowning2: tady i můj graf
26. únor 2016 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no ten 12.den je čárka silnější, 13.den pokles teploty.... to klidně může být
26. únor 2016 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nina8888 mě to přijde na ovu 23.unora..
26. únor 2016 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a to máš pravdu nejdřív nejsilnější je 7DC a potom 12DC :frowning2: ale zase není úplně pozitivní :frowning2: no jsem zvědavá na další 2 teploty :slight_smile: jinak po ovu mívám BT 37 nebo nad 37 :frowning2: ale je pravda,že to jsem měřila cca kolem 10 a teď měřím cca kolem 8 hodiny.takže ten rozdíl tam fakt může být
26. únor 2016 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetanovak
@mikejla_a jsem první měsíc bez clostilu a mudr říkal, že to bude anovulační. Nicméně dnešní ovu bolest mě přinutila to ještě chvíli sledovat. Tak uvidíme zda se stane zázrak
26. únor 2016 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a dnes som este ovu test nedelala a 23.2bol test negat...
26. únor 2016 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek