Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad taky bych to chtěla co nejdříve dostat,ale tuším,že to neklapne 😠

matysikovad
3. bře 2016

@klara215 tak tady stejně pomuže jenom čas...ještě ti poradím, pokud máš doma ovu test, udělej i ten, byl pozitivní asi o 5 dní dřív jak těhu test.... 😉

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 jj, přesně, bez ovu není MS, takže musíme se první dočkat ms... no já akorát nechápu, jak jsem si ovu mohla takhle vsugerovat 😠 😠 😠

klara215
3. bře 2016

@matysikovad Nemám doma vůbec nic...naštěstí 😂 abych vydržela do zítra☺ dnes koupím

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 teda se musíme dočkat ovu. ale dívala jsem se na staré grafy a přesně v tomhle měsíci v roce 2013 jsem měla ovu až 22DC, takže já mam asi čas

matysikovad
3. bře 2016

@klara215 tady na MK mám vyfocené ovu testy v závislosti na těhotenství 🙂 mrkni 🙂

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad psychika je mocná...taky jsem celou dobu měla pocit,že ta ovu musí přijít,píchalo mě na pravé straně podbřišku,jeden den mě i bolely prsa,akorát hlen teda chyběl....takže jsem si to zřejmě taky vsugerovala 😀

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 noo, já jsem si musela vsugerovat i ten hlen nebo nevím 😀 😀 😀 😀 😅

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad myslíš,že by se historie opakovala? 😀 😀 No jo,držím palce,at ještě dorazí...ale u mě už je to na prd,jsem už 24.DC 😒

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad to jsi o level napřed,s tím hlenem 😀

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad nebo ti to zítra vyletí nahoru a ovu z toho nakonec opravdu bude 😉

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 no asi jo, vypadá to dost podobně, jen jsem si neměřila BT, ale dělala jen ovu testy, no , tak teploty nevím, jak tam kolísaly...
no to asi ne, necítím se na ovu a hlen zmizel, čípek je úúplně dole, navíc bez jakéhokliv hlenu. prostě sucho prázdno, nic se neděje.ale dneska jsem zase o pul kila schudla, to je fakt 😀 😀 😀 u ovu zásadně schudnu - asi se odvodním, na 2 dny v měsíci si připadám dobře

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad ty jo,tak to je celkem záhadný,tělo tě slušně mate 😀
Táááák a já jsem ted provedla kontrolu,čípek je brutálně vysoko,měkkej a otevřenej a bílkového hlenu až až....tak že by? 😀 Do včera bylo sucho,čípek zavřenej....

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad to zhubnutí máš dobrý!Já vždy akorát před ms přiberu a po ms to zase samo zmizí 😀

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 ááááááá bomba! tak dneska, že by???? to by bylo super, nejvyšší čas, co?o vu testy neděláš?

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 no před ms jooo, i o dvě kila, ale pak to sleze po ms, ale při ovu, to je jiná 😀 😀 😀

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad kéž by,fakt se za to modlím!nedělám,ani je nemám doma a momentálně jsem bez auta,tak se nikam pořádně nedostanu...

tak před ms to máš stejně 😀 to při ovu máš jako bonus 😀

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 a jak se cítíš, poznáš to na sobě? každý měsíc? já až po potratu, do té doby jsem ani nevěděla, že nějaká ovu je. n ale i když to člověk pozná viz já tento měsíc, tak to být ani ovu ve finále nemusí . no zítra budeme chytřejší 😉

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad myslím si,že to poznám...ale uvidím taky podle teploty až.Minulý měsíc jsem jen měřila a nic víc jsem nezkoumala.

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 a ted kukáš na co? i čípek a hlen?

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad Právě,že jsem si vždy myslela,že to poznám podle čípku a hlenu.Nedávno jsem začala měřit,ale vypustila jsem sledování čípku a hlenu a nyní jsem to zkontrolovala.Snad to bude potom souhlasit i s tou teplotou no...

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 podívej co jsem našla... i u takových divočin to muže skončit dobře

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 nebo i tohle je zajímavé, takže opravdu dokud není MS? nesmí se házet flinta do žita 😀

monishkam
3. bře 2016

http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f

Prosím o shlednutí grafu, není dnešní teplota až moc vysoka? Jsem zdravá.

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad to první je slušná horská dráha 😀 ale je to zajímavé...

blablabla26
3. bře 2016

@monishkam ahoj,nemyslím si,že by byla nějak až moc vysoká.Takové teploty jsem měla minulý měsíc asi týden,také jsem nebyla nemocná 🙂

matysikovad
3. bře 2016

@monishkam není vysoká, graf je správně třífázový

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 a nebo tohle, já se picnu 😀 😀

monishkam
3. bře 2016

Moc dekuju, jsem se pri pohledu na teplomer az lekla rano...

blablabla26
3. bře 2016

@monishkam taky záleží na tom,jak vysoké teploty máš normálně.