• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

10. prosince 2016 
@matysikovad taky bych to chtěla co nejdříve dostat,ale tuším,že to neklapne :angry:
3. bře v 07:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara215 tak tady stejně pomuže jenom čas...ještě ti poradím, pokud máš doma ovu test, udělej i ten, byl pozitivní asi o 5 dní dřív jak těhu test.... :wink:
3. bře v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 jj, přesně, bez ovu není MS, takže musíme se první dočkat ms... no já akorát nechápu, jak jsem si ovu mohla takhle vsugerovat :angry: :angry: :angry:
3. bře v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad Nemám doma vůbec nic...naštěstí :joy: abych vydržela do zítra:relaxed: dnes koupím
3. bře v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 teda se musíme dočkat ovu. ale dívala jsem se na staré grafy a přesně v tomhle měsíci v roce 2013 jsem měla ovu až 22DC, takže já mam asi čas
3. bře v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara215 tady na MK mám vyfocené ovu testy v závislosti na těhotenství :slight_smile: mrkni :slight_smile:
3. bře v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad psychika je mocná...taky jsem celou dobu měla pocit,že ta ovu musí přijít,píchalo mě na pravé straně podbřišku,jeden den mě i bolely prsa,akorát hlen teda chyběl....takže jsem si to zřejmě taky vsugerovala :grinning:
3. bře v 08:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 noo, já jsem si musela vsugerovat i ten hlen nebo nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. bře v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad myslíš,že by se historie opakovala? :grinning: :grinning: No jo,držím palce,at ještě dorazí...ale u mě už je to na prd,jsem už 24.DC :unamused:
3. bře v 08:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad to jsi o level napřed,s tím hlenem :grinning:
3. bře v 08:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad nebo ti to zítra vyletí nahoru a ovu z toho nakonec opravdu bude :wink:
3. bře v 08:14  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 no asi jo, vypadá to dost podobně, jen jsem si neměřila BT, ale dělala jen ovu testy, no , tak teploty nevím, jak tam kolísaly...
no to asi ne, necítím se na ovu a hlen zmizel, čípek je úúplně dole, navíc bez jakéhokliv hlenu. prostě sucho prázdno, nic se neděje.ale dneska jsem zase o pul kila schudla, to je fakt :grinning: :grinning: :grinning: u ovu zásadně schudnu - asi se odvodním, na 2 dny v měsíci si připadám dobře
3. bře v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad ty jo,tak to je celkem záhadný,tělo tě slušně mate :grinning:
Táááák a já jsem ted provedla kontrolu,čípek je brutálně vysoko,měkkej a otevřenej a bílkového hlenu až až....tak že by? :grinning: Do včera bylo sucho,čípek zavřenej....
3. bře v 08:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@matysikovad to zhubnutí máš dobrý!Já vždy akorát před ms přiberu a po ms to zase samo zmizí :grinning:
3. bře v 08:23  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 ááááááá bomba! tak dneska, že by???? to by bylo super, nejvyšší čas, co?o vu testy neděláš?
3. bře v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 no před ms jooo, i o dvě kila, ale pak to sleze po ms, ale při ovu, to je jiná :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad kéž by,fakt se za to modlím!nedělám,ani je nemám doma a momentálně jsem bez auta,tak se nikam pořádně nedostanu...

tak před ms to máš stejně :grinning: to při ovu máš jako bonus :grinning:
3. bře v 08:48  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blablabla26 a jak se cítíš, poznáš to na sobě? každý měsíc? já až po potratu, do té doby jsem ani nevěděla, že nějaká ovu je. n ale i když to člověk pozná viz já tento měsíc, tak to být ani ovu ve finále nemusí . no zítra budeme chytřejší :wink:
3. bře v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad myslím si,že to poznám...ale uvidím taky podle teploty až.Minulý měsíc jsem jen měřila a nic víc jsem nezkoumala.
3. bře v 09:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 a ted kukáš na co? i čípek a hlen?
3. bře v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad Právě,že jsem si vždy myslela,že to poznám podle čípku a hlenu.Nedávno jsem začala měřit,ale vypustila jsem sledování čípku a hlenu a nyní jsem to zkontrolovala.Snad to bude potom souhlasit i s tou teplotou no...
3. bře v 09:23  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 podívej co jsem našla... i u takových divočin to muže skončit dobře
3. bře v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 nebo i tohle je zajímavé, takže opravdu dokud není MS? nesmí se házet flinta do žita :grinning:
3. bře v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f

Prosím o shlednutí grafu, není dnešní teplota až moc vysoka? Jsem zdravá.
3. bře v 09:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad to první je slušná horská dráha :grinning: ale je to zajímavé...
3. bře v 09:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monishkam ahoj,nemyslím si,že by byla nějak až moc vysoká.Takové teploty jsem měla minulý měsíc asi týden,také jsem nebyla nemocná :slight_smile:
3. bře v 09:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monishkam není vysoká, graf je správně třífázový
3. bře v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 a nebo tohle, já se picnu :grinning: :grinning:
3. bře v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc dekuju, jsem se pri pohledu na teplomer az lekla rano...
3. bře v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monishkam taky záleží na tom,jak vysoké teploty máš normálně.
3. bře v 09:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek