Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
valeri10
2. bře 2016
@klara215 To mě taky, ale bohužel ms mi vždy došla. Radím být v klidu, nespekulovat a nechat se překvapit 🙂
mikejla_a
2. bře 2016
@matysikovad to ti úplně věřím, já to obrecela, malý to nesl líp... a taky jsem myslela, že budou scény, ale párkrát to zkusil, fnukl, ale říkala jsem mu, že mám bobino a už není mlíčko a vzal to perfektně, dva dny a byl klid... a to byl prvotřídní kozomil, usínal jedině při kojení 😃
martina16horysek
2. bře 2016
@klara215 taky ho tam vidím ať jen sílí 😉
crazynaa
2. bře 2016
Ahoj holky! Tak včera nám už bily srdíčka 🙂 odpovídáme 7tt. Dětičky jsou opravdu dvě 🙂 Už jsem z kliniky odeslaná ke svému gyn. za dva týdny už ko u něj . Jinak mi navýšili ještě léky na štítku, kontrolovali i cukr, ten mám 4,4 tak můžeme mlsat 🙂 od včera mi je ale blivno 🙂 tlak mám doma kolem 126/70 což si myslím, že je v pořádku 🙂 Bolí mě břicho, točí se mi hlava, je mi divně od žaludku, a hlavně spím i ve dne 🙂 Tak si to vcelku užívám 😃 😃
mikejla_a
2. bře 2016
@crazynaa super zpráva, jen tak dál 🙂
crazynaa
2. bře 2016
@mikejla_a jen fakt nevim co na ten zaludek. A ten cukr ja nevim, me se zda nizky.
matysikovad
2. bře 2016
@mikejla_a no tak to msm doma raky poradnou kozomilku
dasa.77
2. bře 2016
@klara215 mě taky bolí denně 😉 ..... říkám si,zda jsem třeba neprochladla a není to počínající zánět,ale to bych asi měla výtok. Což nic takového se nekoná. Nejvíc mě bolel 5. a 6. DPO , teď už je to v pohodě
matysikovad
2. bře 2016
Vidim, ze to boleni bricha celomesicne mate taky 🙂 uz mi z toho hrabka od porodu do ovu klid, od ovu bolesti jak na ms...
dasa.77
2. bře 2016
@matysikovad tak u mě to není každý cyklus 😉 , ale tento víc než předešlý, to jsem zase cítila prsa ( na to už vůbec nejsem zvyklá)
monys286
2. bře 2016
Tak tento mesic s Nosifolem.. Posoupnul mi ovu.. 😞 Vcera me hrozne bolelo v podbrisku, coz fakt nechapu 😞
mikejla_a
2. bře 2016
@crazynaa mě dělalo dobře studené, když jsem měla žaludek na vodě, tak jsem nesnesla nic teplého, nebo zkus zazvorovy čaj a taky teď jedu kyselé ve velkém... posledně mi bylo dobře po okurcich a nanuku 😂
valeri10
2. bře 2016
@crazynaa Jeeee tak super. Ale upřimně jsem ani jinou zpravu nečekala🙂.nekde jsem četla ze na tehu nevolností jsou dobre zazvorove lízátka🙂
dasa.77
2. bře 2016
@monys286 ty důležité dny tam teploty chybí
nina8888
2. bře 2016
😞 ty vysoké teploty boli len kvuli viroze😞 takze clostik nepomohl som 8den od ovitrelle takze nemuzu kvuli viroze ani zhodnotit jak teploty stoupali nebo co delali ach jo...skoda no
monys286
2. bře 2016
@dasa.77 jj byli jsme pryc a nechala jsem doma teplomer 😃 merim teprve prvni mesic tak tomu stejne rozumim jak koza petrzeli 😉
mami29
3. bře 2016
Konečně vím, na čem jsem! Hurááááááááááá!
klara215
3. bře 2016
@mami29 ale to ne škoda... vypadalo to nadějně...ms už dorazila?
mami29
3. bře 2016
@klara215 test ani s náznakem, nedávej mi naději, já stejně veděla že přijde, takhle už vím, i kdy 🙂
klara215
3. bře 2016
Já stále stejně zatím
klara215
3. bře 2016
@mami29 ne,test mě ani nenapadl...teploty hovoří jasně...začínám mít pocit,že u mě to dopadne stejně
mami29
3. bře 2016
@klara215 ale prosám tě, ty máš super šance oproti mě, vždyť my mělí poslední sexík 3 dny před ovu, už to byl duvod proč, jsem věděla že nic. A ms mešká jen kvůli posunuté ovu 🙂
matysikovad
3. bře 2016
tak já takhle, žádná ovu ...
matysikovad
3. bře 2016
@klara215 proč házet flintu do žita? 🙂
matysikovad
3. bře 2016
@blablabla26 jak jsi na tom ty?
blablabla26
3. bře 2016
Ahojky,

@matysikovad zase na prdlačku,opět 36,7 :-| Takže asi stále nic.
blablabla26
3. bře 2016
@matysikovad to jsme na tom koukám stejně..
matysikovad
3. bře 2016
@blablabla26 jj, taky koukám, uplně stejné teploty 😃 😃 😃 😞
matysikovad
3. bře 2016
@blablabla26 tak já bych hlavně nechtěla protažený cyklus, ale asi bude, nedá se no 😞 no uvidíme zítra
klara215
3. bře 2016
@matysikovad @mami29 mám prostě takové vnitřní tušení,že to nakonec neklapne...už jsem se zklamala tolikrát,že mám pocit,že jakmile se raduju předčasně,nedopadne to...a z včerejšího testu jsem se trochu zaradovala