Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
matysikovad
3. bře 2016
@dasa.77 trosku doufam, ze kojeni neni antikoncepce 😃
juliemichal
4. bře 2016
holky tak konečně se mi ovulka potvrdila,sice došla o 3 dny později,ale nakonec přišla 🙂 ale stejně se mi to na tom grafu nezdá,že tak byla ovulka 😞 ty teploty se mi zdají hodně divné.
blablabla26
4. bře 2016
Ahojky,tak hlásím,že u mě beze změny,stále 36,7 :-|
blablabla26
4. bře 2016
@juliemichal ahoj,vždyt to odpovídá,poslední 3 hodnoty jsou vyšší,než 6 předchozích 🙂
juliemichal
4. bře 2016
@blablabla26 ahojky já právě po ovu mívám 37 nebo nad 37 proto se mi fakt zdá hodně divný ten graf 😃 😃 😃 ale je pravda,že si zase BT měřím o 1-2 hodiny dřív než jsem byla zvyklá 🙂
blablabla26
4. bře 2016
@juliemichal Ten čas v tom určitě hraje roli,ale postřehla jsem tu zrovna od tebe někde pozitivní ovu test 🙂 a ten graf tomu odpovídá též,takže se nemusíš bát,ovulace proběhla přesně,jak je vyznačené na grafu,i ten test byl pozitivní den předtím,což být má..
valeri10
4. bře 2016
@juliemichal Mě ten graf přijde úplně normální. Já taky měla o tři dny později. To jsou ty čaje. No příště už budeme vědět kde je zakopaný pes 🙂
matysikovad
4. bře 2016
@blablabla26 tak já abych se nenudila, mám jednodenní vystup. jenže malá ma virozu, nespala jsem pomalu celou noc a já sama už pokašlávám, tak to bude asi jen tak cvičně...
blablabla26
4. bře 2016
@matysikovad ajaj,at se z toho brzy vyhrabete!
matysikovad
4. bře 2016
@blablabla26 dekuji 🙂 no uvidim, mala hrozne kasle 😞
juliemichal
4. bře 2016
@blablabla26 ano ano máš pravdu taky si myslím,že to ukazuje dobře,ale ty teploty se mi zdají divné 😃 😃 ale jsem ráda,že ovulka byla 🙂 no a uvidíme co s toho bude 🙂 jinak máš pravdu,taky si myslím,že ten čas v tom hraje roli 😃 když tento cyklus měřím o 1-2 hodiny dřív 😃 tak asi proto tak zázračné teploty 😃

@valeri10 no máš pravdu ty čajíky nám tu BT posunuly,takže vím,že od dalšího cyklu nebudu pít žádné čaje a taky nic užívat,jsem ráda,že mám tu práci takže tlačit na pilu nebude,jednou se to určitě povede 🙂
valeri10
4. bře 2016
Ahoj tak můj dnešní graf - ten stupeň nahoru znamená nejvyšší koncentraci progesteronu. Tohle moudro není z mé hlavy, ale mohlo by to někoho zajímat 😃
dasa.77
4. bře 2016
@juliemichal takže čaje pít nakonec nebudeš.... ale jedno ti povím,jsi zaručeně první ve změně názorů tady. 😃 😃 😃 😃
juliemichal
4. bře 2016
@dasa.77 to ano to asi jsem máš v tom pravdu 😃 😃 no už nic na podporu těhu brát nebudu,jedině tu kyselinu listovou,protože do mě dostat ovoce anebo zeleninu je dost těžké 😃 jsem se rozhodla,že to nechám tak jak mám tu práci a jednou se určitě zadaří přirozeně a bez žádné pomoci a taky bez žádných čajíků atd 🙂 chci to nechat tak 🙂 u Mišky jsme taky nic nebrala 🙂 zkusím si stále měřit BT abych aspoň věděla zda mám ovulaci či ne 🙂 ale jinak to nechám tak 🙂 a pokud se do roku nezadaří tak půjdeme do IUI 🙂
juliemichal
4. bře 2016
@valeri10 tý jo ty už jsi 8DPO?to nějak rychle utíká,ti povím 🙂
dasa.77
4. bře 2016
@juliemichal no,ani tohle není špatní volba
juliemichal
4. bře 2016
@dasa.77 taky si myslím,že ne 🙂 prostě to nechám osudu 🙂 už jednou se to teď podařilo,tak určitě se podaří i příště 🙂
valeri10
4. bře 2016
@juliemichal hrozne to leti.do ctvrtka bude jasno.boze to je furt dokola.cekani na ovu,na ms,napětí, naděje a opetovne zklamání. Achjo.chtela bych si to vymlátit z hlavy🙂
juliemichal
4. bře 2016
@valeri10 no přesně tak mě to taky nebaví jak je to stále dokola,ale doufám,že se v té práci zabavím 🙂 už to tak řešit nechci 😃 a je mi jedno kdy se to zadaří,jednou určitě ano 🙂
blablabla26
5. bře 2016
Ahojky,tak snad se konečně něco děje a modlím se za to,at se teploty udrží a nehupsnou zase dolů... 🙂
dasa.77
5. bře 2016
@blablabla26 má předpověď se vyplní 😃
matysikovad
5. bře 2016
@blablabla26 huraaa, ja opet celou noc v pohybu, vcera cely den v aute, takze bt spise orientacni
matysikovad
5. bře 2016
@blablabla26 to ti vyjde na mojzisovku 😉
blablabla26
5. bře 2016
@dasa.77 měla by jsi za to vybírat penízky 😃

@matysikovad a už je aspon lépe???

vychází to na Jonáše,ano 🙂 A ted jen čekat a čekat a doufat,že to neklesne hned zase zítra 😃
klara215
5. bře 2016
Já už nevim...ať už se to rozsekne...ať tak nebo tak
matysikovad
5. bře 2016
@blablabla26 jo jonase ja jsem pako 😃 dekuji za optani, lepsi to neni. Ja uz kaslu jak mala, ta mi celou moc nespala, mela horecku. Ona je na to cita, nese to blbe
blablabla26
5. bře 2016
@matysikovad přisujuji to tomu,že je ti zle 🙂 Safryš,to jste si to teba vybraly,ach jo 😞 Posílám sílu,at je co nejdřív lépe a máte to brzy za sebou.To je tím pitomým,věčně se měnícím,počasím.

@klara215 nějaké stíny na těch testech jsou...vydrž 🙂
mikejla_a
5. bře 2016
@klara215 a už máš zpoždění nebo jak dlouhé mivas cykly? taky na testech něco vidím
matysikovad
5. bře 2016
@blablabla26 no ja to preziju, ale male je mi lito 😞
blablabla26
5. bře 2016
@matysikovad to ti věřím 😞

Začni psát odpověď...

Odešli