• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. března 2017 
@dasa.77 trosku doufam, ze kojeni neni antikoncepce :grinning:
3. bře 2016 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak konečně se mi ovulka potvrdila,sice došla o 3 dny později,ale nakonec přišla :slight_smile: ale stejně se mi to na tom grafu nezdá,že tak byla ovulka :frowning2: ty teploty se mi zdají hodně divné.
4. bře 2016 v 06:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tak hlásím,že u mě beze změny,stále 36,7 :unamused:
4. bře 2016 v 07:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ahoj,vždyt to odpovídá,poslední 3 hodnoty jsou vyšší,než 6 předchozích :slight_smile:
4. bře 2016 v 07:07  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 ahojky já právě po ovu mívám 37 nebo nad 37 proto se mi fakt zdá hodně divný ten graf :grinning: :grinning: :grinning: ale je pravda,že si zase BT měřím o 1-2 hodiny dřív než jsem byla zvyklá :slight_smile:
4. bře 2016 v 07:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Ten čas v tom určitě hraje roli,ale postřehla jsem tu zrovna od tebe někde pozitivní ovu test :slight_smile: a ten graf tomu odpovídá též,takže se nemusíš bát,ovulace proběhla přesně,jak je vyznačené na grafu,i ten test byl pozitivní den předtím,což být má..
4. bře 2016 v 07:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Mě ten graf přijde úplně normální. Já taky měla o tři dny později. To jsou ty čaje. No příště už budeme vědět kde je zakopaný pes :slight_smile:
4. bře 2016 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 tak já abych se nenudila, mám jednodenní vystup. jenže malá ma virozu, nespala jsem pomalu celou noc a já sama už pokašlávám, tak to bude asi jen tak cvičně...
4. bře 2016 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad ajaj,at se z toho brzy vyhrabete!
4. bře 2016 v 08:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 dekuji :slight_smile: no uvidim, mala hrozne kasle :frowning2:
4. bře 2016 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 ano ano máš pravdu taky si myslím,že to ukazuje dobře,ale ty teploty se mi zdají divné :grinning: :grinning: ale jsem ráda,že ovulka byla :slight_smile: no a uvidíme co s toho bude :slight_smile: jinak máš pravdu,taky si myslím,že ten čas v tom hraje roli :grinning: když tento cyklus měřím o 1-2 hodiny dřív :grinning: tak asi proto tak zázračné teploty :grinning:

@valeri10 no máš pravdu ty čajíky nám tu BT posunuly,takže vím,že od dalšího cyklu nebudu pít žádné čaje a taky nic užívat,jsem ráda,že mám tu práci takže tlačit na pilu nebude,jednou se to určitě povede :slight_smile:
4. bře 2016 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak můj dnešní graf - ten stupeň nahoru znamená nejvyšší koncentraci progesteronu. Tohle moudro není z mé hlavy, ale mohlo by to někoho zajímat :grinning:
4. bře 2016 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal takže čaje pít nakonec nebudeš.... ale jedno ti povím,jsi zaručeně první ve změně názorů tady. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2016 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasa.77 to ano to asi jsem máš v tom pravdu :grinning: :grinning: no už nic na podporu těhu brát nebudu,jedině tu kyselinu listovou,protože do mě dostat ovoce anebo zeleninu je dost těžké :grinning: jsem se rozhodla,že to nechám tak jak mám tu práci a jednou se určitě zadaří přirozeně a bez žádné pomoci a taky bez žádných čajíků atd :slight_smile: chci to nechat tak :slight_smile: u Mišky jsme taky nic nebrala :slight_smile: zkusím si stále měřit BT abych aspoň věděla zda mám ovulaci či ne :slight_smile: ale jinak to nechám tak :slight_smile: a pokud se do roku nezadaří tak půjdeme do IUI :slight_smile:
4. bře 2016 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 tý jo ty už jsi 8DPO?to nějak rychle utíká,ti povím :slight_smile:
4. bře 2016 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no,ani tohle není špatní volba
4. bře 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 taky si myslím,že ne :slight_smile: prostě to nechám osudu :slight_smile: už jednou se to teď podařilo,tak určitě se podaří i příště :slight_smile:
4. bře 2016 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal hrozne to leti.do ctvrtka bude jasno.boze to je furt dokola.cekani na ovu,na ms,napětí, naděje a opetovne zklamání. Achjo.chtela bych si to vymlátit z hlavy:slight_smile:
4. bře 2016 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no přesně tak mě to taky nebaví jak je to stále dokola,ale doufám,že se v té práci zabavím :slight_smile: už to tak řešit nechci :grinning: a je mi jedno kdy se to zadaří,jednou určitě ano :slight_smile:
4. bře 2016 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak snad se konečně něco děje a modlím se za to,at se teploty udrží a nehupsnou zase dolů... :slight_smile:
5. bře 2016 v 07:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@blablabla26 má předpověď se vyplní :grinning:
5. bře 2016 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 huraaa, ja opet celou noc v pohybu, vcera cely den v aute, takze bt spise orientacni
5. bře 2016 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 to ti vyjde na mojzisovku :wink:
5. bře 2016 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 měla by jsi za to vybírat penízky :grinning:

@matysikovad a už je aspon lépe???

vychází to na Jonáše,ano :slight_smile: A ted jen čekat a čekat a doufat,že to neklesne hned zase zítra :grinning:
5. bře 2016 v 10:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už nevim...ať už se to rozsekne...ať tak nebo tak
5. bře 2016 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 jo jonase ja jsem pako :grinning: dekuji za optani, lepsi to neni. Ja uz kaslu jak mala, ta mi celou moc nespala, mela horecku. Ona je na to cita, nese to blbe
5. bře 2016 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad přisujuji to tomu,že je ti zle :slight_smile: Safryš,to jste si to teba vybraly,ach jo :frowning2: Posílám sílu,at je co nejdřív lépe a máte to brzy za sebou.To je tím pitomým,věčně se měnícím,počasím.

@klara215 nějaké stíny na těch testech jsou...vydrž :slight_smile:
5. bře 2016 v 10:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara215 a už máš zpoždění nebo jak dlouhé mivas cykly? taky na testech něco vidím
5. bře 2016 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 no ja to preziju, ale male je mi lito :frowning2:
5. bře 2016 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad to ti věřím :frowning2:
5. bře 2016 v 11:52  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek