Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

klara215
5. bře 2016

@mikejla_a cykly jak kdy...28-32 dní....

Ahoj holky, vkládám svůj graf. Co myslíte, kdy byla ovulace? 15 DC mi vykoukla na ovulačním testu lehká čárka, takže si myslím, že pozitivní test byl buď den před tím nebo den potom (tedy 14DC nebo 16DC, bohužel jsem byla mimo domov a nezvládla test udělat). Snažím se měřit v co nejpodobnější časy, ale bohužel mám lehký spánek a často se nad ránem budím a už neusnu. takže měřím v rozpětí 6-7h, proto mám půlku koleček prázdnou.
řekla bych , že ovu byla 14 nebo 15DC, ale nejsem si jistá, jak to je s polohou čípku. Ovulace proběhne poslední den, kdy je HS, nebo až den po HS?

martina16horysek
5. bře 2016

@klara215 taky tam něco vidím držím palce 😉

dasa.77
5. bře 2016

@blablabla26 popřemýšlím o tom.... 😀

racek26
5. bře 2016

holky, vkládám svůj graf,omlouvám se, že ručně, myslíte, že proběhla ovulace ? ....a pokud ano, 20. dc ? děkuji moc

klara215
6. bře 2016

Dnešní výsledek

mikejla_a
6. bře 2016

@klara215 holka já ti nevím, už by to trochu víc mělo silit. navíc toto vypadá na mamatest že?

klara215
6. bře 2016

@mikejla_a dnes to byl cemio....to nesílení mě taky zaráží🙁

matysikovad
6. bře 2016

@klara215 kolikátka síla?

mikejla_a
6. bře 2016

@klara215 posílám moje testy zprava od 11 dpo..

matysikovad
6. bře 2016

tak já jsem na tom takhle...akorát teda teploty se zdvihly kvuli nachlazení, naštěstí nimi souhlasí i čípek 😉

matysikovad
6. bře 2016

@mikejla_a to je krásné, jak to sílí 🙂

klara215
6. bře 2016

Je to 10tka..no tak počkáme..teploty mě udržují v naději...dokud mrcha nedorazí,doufám dál

matysikovad
6. bře 2016

@mikejla_a rosím prosím, vložíš nám sem svuj grafík? já jsem se dívala zpětně a nenašla ho?

xoriska
6. bře 2016

Hezké ráno, poprosím zkušené v odecitani grafu. Myslíte, že mohlo dojít k těhotenství? Test budu dělat zítra 12 DPO děkuji za názory 🙂

blablabla26
6. bře 2016

@klara215 pořád to vypadá jen jako stín...

@matysikovad graf vypadá super 🙂 a když souhlasí i čípek,tak na tom něco asi bude 🙂

blablabla26
6. bře 2016

No a u mě se teplota drží,ještě zítra a potvrdí se mi ovu 😀

valeri10
6. bře 2016

@xoriska ahooj no ja cekam na tvůj zítřejší test.tehotna dle teolot byr muzes ale pozor na to ze hodně holkam klesá teplota třeba az den pred ms nebo v den ms.kdy to máš dostat?

blablabla26
6. bře 2016

@xoriska jsem teda měřič začátečník,ale řekla bych,že byla přesně tak,jak je tam vyznačeno

blablabla26
6. bře 2016

a k těhotenství dojít mohlo,ale i mě teplota klesne až ten den ms

matysikovad
6. bře 2016

@blablabla26 ja mam ten samy program na mobilu ( vyfotim) a ten jako neumi moc vyhodnotit ovulaci ☹

xoriska
6. bře 2016

@valeri10 no u mě je to těžké bez léků jsem MS neměla už asi 2 roky, vlastne jen po porodu dcery... Ale předpokládám že ve středu, tedy 30 DC nebo tak nějak...Tak uvidíme zítra 🙂

valeri10
6. bře 2016

@xoriska Ajo vlastně. Tak hlavně dej zitra vědět co test.moc drzim palce aby se stal zazrak a mudr mohl vrátit diplom🙂.u me bude jasno taky ve středu nebo spis ve čtvrtek

matysikovad
6. bře 2016

@blablabla26 mne klesavala teplita den predem ms. Tak 12 dpo uz tam muze mit @xoriska ducha, ze jo 🙂
A pekne se ti drzi, tak jeste zitra! A bude to tam 😀

matysikovad
6. bře 2016
xoriska
6. bře 2016

@valeri10 bylo by to super, ale ani si to nechci propouštět, ono zklamání je horší než být mile překvapená 🙂
@matysikovad když jsem byla těhotná v září, tak jsem měla ducha už 11 DPO, tak uvidíme q nebo mi ta teplota zítra klesne a bude vyřešeno 🙂

blablabla26
6. bře 2016

@matysikovad to je pěkně zmatenej graf 😕

@xoriska držím palce 🙂

matysikovad
6. bře 2016

@xoriska hih ja si delala u dcery 9dpo a snehobilo a 12dpo krasny duch 🙂

matysikovad
6. bře 2016

@blablabla26 presne, ten je uplne mimo

matysikovad
6. bře 2016

@xoriska drzim pesti a nejake tehu pocity nebo sesty smysl?