• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

2. prosince 2016 
@matysikovad Teda taky detektivka?? :grinning: :grinning: A nemohlo by to být hnízdění? Teplotu máš pořád vysokou, neházej hned flintu do žita jako já :grinning: :slight_smile: Držim palečky... Holky až si připadám teda blbě s těma mýma uprděnýma 36,8 :grinning: máte všichni krásnejch 37... :grinning:
9. bře v 09:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 nám to šestý měsíc klaplo, moc ti držím pěsti! ostatně jako vám všem holky! :wink: těším se na další pozitivní testy :slight_smile: já teď odpočítávám dny do screeningu, hrozně se těším :heart_eyes:
9. bře v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 cele tehu s banou jsem mela max 36,8 , tak jake pidi teploty :slight_smile:
9. bře v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
S Nanou,ne s banou :slight_smile:
9. bře v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikejla_a tes se, je to nadhera videt toho mrnouska tak detailne.
9. bře v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad však já vím :wink:
9. bře v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 i 36,8 je pro někoho zvýšená teplota :wink:
9. bře v 10:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a Děkuju moc... No to jsem na to zvědavá :slight_smile: Ráno jsem si třikrát žmoulala oči, jestli vidim na ten teploměr dobře :grinning: Já ti nevim, já snad nechci ani testovat.. :grinning: :grinning: Budu tvrdá..vydržim... :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře v 10:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a kolik mas deti? Neprochazim fotobloky :grinning: mam spatnou pamet, i kdybych si to procitala,stejne bych si to nepamatovala :slight_smile: tak to nedelam vubec :grinning:
9. bře v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad
@blablabla26
I když je fakt, že když mám normálně 37,5, tak už jsem ale hooodně mooc nemocná :grinning: :grinning:
Holky držim všem moc moc pěsti :wink:
9. bře v 10:17  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad mám dvouletého syna... myslela jsem, že je to vidět pod mým příspěvkem, já u tebe vidím 1 dítě :wink:
9. bře v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a A držim palečky ať je všechno tak jak má být :slight_smile: A v kolikátým jsi týdnu?
9. bře v 10:19  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 každopádně by test už něco ukázal :slight_smile:
9. bře v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
9. bře v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikejla_a Nepokoušej mě :grinning: :grinning: Od tý doby co se snažíme jsem psychicky labilní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uvidim jaká bude zítra teplota... :grinning: Sakra už měknu :grinning:
9. bře v 10:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monys286 tak vidíš,nic není ztraceno :slight_smile:

Také držím :slight_smile:
9. bře v 10:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 u syna jsem měla ducha už 9dpo, teď jsem měla 9dpo totálně bilo, 10dpo jsem nezkoušela a dusík až 11dpo :wink: tak uvidíš zítra podle teploty :slight_smile:
9. bře v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a no to uvidim :grinning: tak tfuj tfuj na screenningu :wink: Moc gratuluju, je to krásný...
9. bře v 10:34  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 Děkuju moc :slight_smile:
9. bře v 10:35  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a nn neni to videt :slight_smile:
9. bře v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja taky u Nany ducha az 11dpo,zarizovani silel az 14dpo. 9dpo jsem obrecela prazdny bily test, protoze prece vsichni uz maji 9dpo ducha! A prdlacka :grinning:
9. bře v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@matysikovad úplně přesně jak já :grinning: a když ten jedenáctý den vykoukl, tak jsem tady lítala v šoku jak splasena :grinning:
9. bře v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a ja taky,jak silena, jela jsem si koupit dalsich 5 testu a vsechny byly kupodivu pozitivni :grinning:
9. bře v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Co si myslíte o mém grafu? Jsem z něj tento měsíc (cyklus) nějaká mimo. Mám z něj pocit, jakoby ovu nebyla a měla jsem nějak brzy dostat MS? Díky
9. bře v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadvor Mě to přijde jako anovulační, ale moc ti neporadim, sama se v těch grafech ještě stoprocentne neorientuju :unamused:
9. bře v 11:41  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monys286 Taky se toho obávám :frowning2:
9. bře v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadvor a jak dlouhý máš cykly?
9. bře v 11:46  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadvor to na ovulaci opravdu nevypadá :frowning2:
9. bře v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 Kolem 30-32dnů
9. bře ve 12:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 Tohle byl minulý graf
9. bře ve 12:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek