• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

3. prosince 2016 
@jankadvor Nebereš nějaké léky, hormony, přírodní přípravky?
9. bře ve 12:12  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnešní graf :grinning: co si o něm holky myslíte? :slight_smile: za 2 dny by tu měla být ms
9. bře v 15:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal Tak to vypadá nadějně :wink:
9. bře v 15:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monys286 děkuji,kéž by :slight_smile: abych pravdu řekl mě se tento graf zdá úplně divný :grinning: akorát nevím proč :grinning: cyklus mám v rozmezí 27-30DC :grinning: :grinning: min cyklus po potratu mi došla ms 27DC a 13DPO.
9. bře v 15:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal proc netesnes?
9. bře v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad je ještě brzo :grinning: sice se přiznám včera jsem testla a na tt jsem měla druhou křivou čárku,ale podle mě to byl vadný test nebo nevím co si o tom myslet :grinning:
9. bře v 15:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal tfuj tfuj tfuj,at se drží stále takto,vypadá to dobře :slight_smile:
9. bře v 15:48  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal Tak mi ten můj taky přijde divnej :slight_smile: Jsem zvědavá, to by mohlo klapnout :wink:
9. bře v 15:48  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@blablabla26 strašně moc děkuji,co bych za to dala kdyby se konečně povedlo a bylo všechno v pořádku :slight_smile: v listopadu se povedlo,ale v lednu jsem bohužel potratila :frowning2: :frowning2: v květnu to budou 4 roky co se snažíme a už mě to neba :frowning2:

@monys286 a kde máš fotečku testíku? :slight_smile: a držím moc palečky aby jsi za chvíli měla dálnice na tt :slight_smile:
9. bře v 15:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal když se to povedlo v listopadu,proč by se to nemělo povést ted? :slight_smile: Důležité je,že víte,že to jde a věřím a přeju ti,abys konečně donosila miminko v pořádku až do konce.
9. bře v 15:56  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blablabla26 no tak to máš taky pravdu,to by se povést fakt mohlo :slight_smile: a moc děkuji,jsi moc hodná :slight_smile: snad se to konečně povedlo ach jo :slight_smile:
9. bře v 15:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal nemám :slight_smile: přiznám se, já se normálně bojim si ho udělat :grinning: :grinning: dřív jsem testovala jak divá a tentokrát se mi do toho vůbec nechce a nevim proč :slight_smile: To je mi moc líto, co se ti přihodilo :frowning2: Tak budu držet všechny pěsti, aby se povedlo a vše bylo v pořádku :wink:
9. bře v 16:08  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal dobře to dopadne :slight_smile: Mysli pozitivně :slight_smile:
9. bře v 16:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zítra má přijít mrcha. Já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2:
9. bře v 16:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@valeri10 a teplota ti klesava až v den MS?
9. bře v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a nevim.merim poprvé dokonce. Mivala jsem utrogestan tak jsem při nem neměřila. Ale citim ze mrcha pomalu ale jistě přichází
9. bře v 18:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@valeri10 urcite neprijde :wink: graf mas krasnej :wink:
9. bře v 18:00  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monys286 právě ze je tak krasny ho sem porad davam:slight_smile:
9. bře v 18:05  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@valeri10 tak to jsem zvědavá na zítřek
9. bře v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikejla_a uz jsem cetla par případů kdy teplota neklesla s ms.tak uvidíme. Jdu to cekani zabit cvičením
9. bře v 18:16  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 moc moc děkuji jsi moc hodná :slight_smile: no já testuji už cca rok každý cyklus :grinning: :grinning:
no tak to moc držím palečky aby to tento cyklus vyšlo když teda ani nechceš testovat :slight_smile: snad tady dáš za pár dnů pozitivní testík :slight_smile:

@blablabla26 tak to máš pravdu pozitivně bych myslet měla,ale bohužel já na to nemám :grinning:

@valeri10 tak mě se zdá,že u tebe ms nedojde :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
9. bře v 18:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
9. bře v 18:26  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal uvidim jaka bude zitra teplota a mozna testnu :joy::joy: uz tyden mi porad ruzne v podbrisku picha nebo taha, tak treba jeste dorazi ms :wink:
9. bře v 18:29  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (43. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 kdyz ma mrcha dorazit? Ja miluju tyhle okamžiky napětí. Samozřejmě u druhych:slight_smile:
9. bře v 18:34  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@monys286 no tak to samé mám já jako ty... taková zvláštní bolest v podbříšku už to mám cca od 3DPO.kolik ty jsi vlastně DPO? :slight_smile:
9. bře v 18:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal Počkej, vždyť máš delší luteální fázi, než devět dní, ne? Tak přece nemůže přijít menstruace za dva dny... to by vajíčko ani nemělo šanci se zahnízdit.
9. bře v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka no tak to já vůbec netuším :frowning2: před potratem jsem LF měla 15 dnů po tom potratu první cyklus jsem měla LF 13 dnů,ale to jsem měla cyklus 27 dnů a jinak mívám cyklus 28-30DC.takže nejpozději za 4 dny by měla dojít ms.... nevím jak je to u mě jestli když se opoždí ovulace tak se mi dojde později ms,protože jsem nikdy tak pozdě ovulku neměla :frowning2:
9. bře v 18:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal důležité je,že ovu vůbec byla :slight_smile: podívej na mě,já tu stresila s anovulákem a nakonec byla ovu až 25.DC :grinning: dnes jsem 5dpo a ms ne/čekám tak za 10 dní a to normálně mívám cyklus kolem 30 dní
9. bře v 18:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@blablabla26 jj to máš pravdu,já jsem si taky právě myslela,že mám anovulák,ale min pondělí jsem měla poprvé krásně pozitivní ovu testy :grinning: což jsem nikdy takto pozitivní neměla a 18DC jsem měla ovulku :grinning: :grinning:
fakt poprvé jsem ji takto měla :grinning:
jéva tak to se nám oběma opoždí mrcha co? :frowning2: snad nám nedojde :slight_smile:
9. bře v 19:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blablabla26
@juliemichal tento měsíc byl nejaky divny.ja to mela stejne jako vy.mudr strasil s anovu a nakonec ovu byla
9. bře v 19:05  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek