• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. května 2017 
@juliemichal no jo,zapomněla jsem,že pregnyl dělá duchy :slight_smile: Maxe doma nemám a do lékárny se nedostanu...svrbí mě prsty na ten digitál,ale bojím se,že si pak budu akorát nadávat za vyhozené peníze :frowning2:
Tenhle test je instant-view a prý má citlivost 25,mě přijde prostě negativní,takže ani pidi ducha nemám...no uvidím,co teplota zítra.
17. kvě 2016 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 ten test mi vůbec nic neříká,ale já bych ten digi být tebou vyzkoušela :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal mě taky ne,ale jiný tu u nás ted neměli :unamused: no jo,jenže ranní moč je v tahu :grinning:
17. kvě 2016 v 09:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 zlatíčko já jsem si ho taky včera dělala s odpolední moči :slight_smile: :slight_smile: a fakt na dr maxu jen pidi midi dušík :grinning: který ani nešel vyfotit a já to brala za negativní :grinning: tak proto jsem si řekla,že půjdu do toho digi :grinning: že to rozlouskne zda jsem těhu nebo ne.. a ono na mě vykouklo překvapení :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ty mě teda nahlodáváš :grinning: když já se bojím,že tam na mě vykoukne to hnusný velký mínus
17. kvě 2016 v 09:56  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 já jsem se toho včera taky moc bála a tak se na výsledek dívala má mamka :grinning: a potom jak jsem se to dozvěděla tak jsem brečela jak želva a to ještě v parku :grinning: dělala jsem si ho na wc v tescu :grinning:
17. kvě 2016 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal to je krásný,mě to úplně dojalo :slight_smile: jsem ráda,že ti to vyšlo :wink:
17. kvě 2016 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 děkuji zlatíčko a teď i ty mi tu dáš krásnou zprávičku moc moc bych ti to přála :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal děkuji,jsi moc hodná :slight_smile:
17. kvě 2016 v 10:04  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nevydržela a ......jdu si poplakat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2016 v 10:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 Dokud nedorazila MS,tak není nic ztraceno. A pokud by to teď nevyšlo,tak to vyjde příště :wink:
17. kvě 2016 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka65 už se snažíme přes rok,tohle si říkám celou dobu a nic... :frowning2:
17. kvě 2016 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nás dnes objednala do CARu.Holky držím vám tu všem palce,at vám brzy vyjdou // a těm,co se zadařilo,se narodí zdravá miminečka.
Děkuji za všechny rady i povzbuzení,ale samo nám to asi nepůjde,tak se tu mějte hezky.Ahoj
17. kvě 2016 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 Já bych řekla, že na digi je hodně brzo, já měla slabounkého ducha v den MS na klasickém a ten měl citlivost 10 clear blue má až 25 takže na ten je zaručeně brzo..!
17. kvě 2016 v 17:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 ach jo zlatíčko je mi to líto :frowning2: ale třebas je ještě brzo sluníčko moje :hearts: :hearts: držím moc palečky :slight_smile:

tak jsem byla na krvi a HCG 26,50 :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blablabla26 uplne rozumím ted kveten je nas
17. kvě 2016 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2016 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal no hurá :ok_woman: gratuluji Anet,tak to je naprosto super. Mimochodem vse nej k svátku moje dcera taky dneska ma :wink:. Tak at je vse jen a jen v pořádku :wink: a pak fotecku miláčka chceme videt
17. kvě 2016 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. kvě 2016 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina16horysek zlatíčko moc moc děkuji a taky děkuji za přáníčko,já taky tvé dcerušce přeji vše nej k svátku :slight_smile: :slight_smile: doufám,že bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: a určitě potom tu dám fotečku :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal take děkuji vyřídím rano az se vyspinka :wink: neboj určitě bude, držím pěsticky :wink: my uz tahnem 19ty týden a další slečna v bříšku :wink: těším se na fotecku.
17. kvě 2016 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina16horysek jé toto,ale utíká :grinning: :grinning: a další holčička,to je fakt krásné,taky bych si přála holčičku,ale abych pravdu řekla teď je mi to jedno,hlavně aby to bylo zdravé :slight_smile: :slight_smile: a taky se moc těším jak broučka uvidím :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal gratuluju ke krvi. To ti musel spadnout kamen ze srdce :blush:tak at se dari :blush:
17. kvě 2016 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marrouc moc děkuji a ano hodně těžký kámen mi spadl ze srdce :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Gratuluju a držím palce, ať vše tentokrát vyjde a dopadne dobře :slight_smile: po takové době.. :slight_smile:

Já tento cyklus budu mít konečně kratší, pod 60 DC, což je oproti předcházejím trojměsíčním pokrok :grinning: doufám, že už se to bude postupně zkracovat. Tento cyklus jsme ovulaci totálně propásli, ale nevadí :slight_smile:
17. kvě 2016 ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsi děkuji moc moc :slight_smile: :slight_smile: taky věřím v to,že to teď dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile: v tom lednu mě jen pokoušel osud a teď bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: no tak to je super,že tento cyklus budeš mít konečně kratší,ale je škoda,že jste ovulaci propásli :frowning2: tak držím moc palečky aby to ten další cyklus klaplo a našla jsi ty krásné // čárky :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2016 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsi ahoj muzu se zeptat odkud víš že ovulujes ked mas tak dlouhe cykly ?
17. kvě 2016 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 Pokud se snažíte rok, tak CAR je dobrá volba. Možná je to jen v hlavě, tam vás zkontrolují, a když na nic nepřijdou, aspoň se uklidníš a ono to půjde. Zní to jako klišé, ale studie dokazují, že pokud se nezadaří do roka, většina párů se dočká během toho roka druhého, pokud vám samozřejmě něco nenajdou. A co cvičení dle Mojžíšové?
17. kvě 2016 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nina8888 Tak já v to doufám :slight_smile: Měřím si BT, dle které vždy nakonec dojde k růstu teploty. Dá se v tom období pozorovat i bílkovitý hlen a bolesti vaječníků. Samozřejmě je možné, že folikul třeba nepraskne, že to jsou cysty.. Ae to bude pak kdyžtak řešit už gynekolog na PP v srpnu. Do té doby jsem se rozhodla nechat tomu volný průběh, nechodit na vyvolávačky a další hormony. Prostě nechat tělo se s vysazením HA po 10 letech srovnat samo, pokud to půjde. Délky cyklů jsem od vysazení měla 37, 89, 92 a teď to bude cca 56. Zde je můj poslední graf.
18. kvě 2016 v 06:11  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mohl by ten pokles teploty být uhnizďování? IUI 12.5. , 13.5. ráno ještě doma tulení. Díky za názor.
18. kvě 2016 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek