Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj teď by jsi ještě mohla k nám zapadnout ty a bylo by to fajn 🙂 🙂 kde se jako s těmi dálnicemi touláš? 🙂 posílám ti těhu bacilky 🙂 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal miláčku zase sem v háji bílém... Kde nic tu nic, pobolívá mě akorát tak podbříšek jako před MS ale test naposledy včera bílý... Já už tomu ani snad nevěřím, že zapadnu a to jsem byla včera za kámoškou v porodnici aby mě nakazili všechny ty miminka a nic... 😞
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj zlatčíko moje a kolik jsi byla včera DPO?možná je fakt brzo... já jsem u prvního měla dušíka na testu až v den ms.6 dnů na to jsem měla dálnice a u druhého jsem nezkoušela dřív testík než po týdnu zpoždění.určitě je ještě naděje dokud není ms 😞 😞 věřím tomu,že i ty budeš s námi těhulka ♥ ♥
pokud by to teď nevyšlo,nechtěla by ses třebas objednat do car a vyzkoušet IUI?ale já stejně věřím,že u tebe je stále naděje a dušík se ukáže později ♥ ta škaredá ms už určitě nedojde ♥
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal já chodím na kliniku IVF ale zatím sme to zkoušeli takhle, doktorka říkala,poslední možnost další měsíc a pak se domluvíme co dál.. jinak včera to bylo 11 dní od pregnylu... A to teda vychází asi 10 DPO.. no moc tomu nedávám... 😞
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj no tak to je fakt brzo aby něco bylo na testíku 🙂 🙂 já jsem 11 dnů po pregnylu měla úplně pidi midi dušíka na dr maxovi,který vůbec nešel ani vyfotit.potom jsem si teda ten den udělala digi test a ten byl pozitivní 🙂 🙂 a na druhý den jsem měla HCG jen 26,50 nebo kolik.takže ještě na testík určitě bylo brzo,to teprve pregnyl s těla podle mě vyprchal 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal no stejně nevěřím... 😃 že by se usmálo štěstí..
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj já tomu stále věřím 🙂 🙂 určitě budeš taky těhulka ♥ ♥
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal děkuju aspoň za tvé pozitivní myšlení, mě nějak opustilo.. Při prvním jsem byla aspoň nafouklá a chodila na záchod, aniž bych tušila že těhu sem i když nedobře- aa tentokrát ani hovno..
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj nebuď taková,určitě si miláček k tobě našel cestu a pokud ne teď tak najde příští cyklus anebo jak třebas půjdete do IUI 🙂 🙂 jednou k tobě miminko už přišlo,sice bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo,tak teď určitě taky miminko k tobě přijde,ale možná to chce čas anebo už je u tebe v bříšku schovaný a fakt chce ještě časík na dušíka na testu 🙂 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal noo tobě se o už mluví....... mě jediné co drží je nová práce..a to uvidíme co z toho bude.. 🙂 Asi t bude tak jak mi říkala Denča minule- ono se jenom pro vás zkrášluje 🙂 aby to stálo za to 😉
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj neboj já byla taková pozitivní ikdyž jsem nebyla těhulka 😃 😃 a nedařilo se nám.tak každého jsem povzbuzovala tak to těhu mě nezměnilo 😃
no víš jak dlouho jsem byla v nové práci já?cca 2 měsíce ani to ne a hned bum a byla jsem těhulka 😃 😃 tak bych jsem se nedivila,že by to bylo i u tebe takto 😃
a Denča určitě v tom taky měla pravdu 😃 😃
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal 😃 noo v sprnu máme dovču, vychází plodné dny zrovna na ten termín, tak doufejme, že apson to k něčemu bude 😃 sem zvědavá jestli se to ukáže v té práci 😃 vesměs se to tak stává ale zkusila sem vše, být v práci, být na nemocenské a nakonec nová práce.. 😃
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj no tak na dovolené by se to taky určitě mohlo povést 😃 😃 a k tomu ta nová práce to se určitě povede,věřím tomu 🙂 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal dobře bobře, budu ti věřit 🙂
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj ano věř mi,těhulka určitě budeš ještě tento rok a možná už i jsi 😃 necháme se překvapit
blablabla26
21. čer 2016
@juliemichal děkujiiiiii sluníčko! 🙂 to jsme od sebe opravdu jen kousek,mě to zatím podle ms vychází na 26.2.

@martinkamoj nevěš hlavu,ještě to může dopadnout 🙂
blablabla26
21. čer 2016
@martinkamoj uvidíš,řeš ted novou práci,zkuste třeba i ten Car,jedte na dovču a miminko si k vám cestu také najde
martinkamoj
21. čer 2016
@blablabla26 uvidíme.. třeba se pro nás skutečně jenom šlechtí.. 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal
@blablabla26 kočky umixovala sem si zázračný čaj, recept je z dávných dob a právě na početí- všechny bylinky co tam jsou mají nějakou svoji funkci.. 🙂 Musela jsem plnit přesně gramáž a teď pít poctivě.. 🙂
juliemichal
21. čer 2016
@blablabla26 není vůbec za co zlatíčko 🙂 🙂 mě podle ms vychází termín na 29.1 a podle včerejšího UTZ na 28.1 🙂 🙂

@martinkamoj no šikulka,ale to se má asi pít až od ms ne?teď by jsi ho pít neměla podle mě 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal no začnu ho pít až v den ms a má se pít denně až do těhu.. 🙂 není tam nic co by miminku nějak ublížilo..
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj tak to je super,ale to budeš potřebovat toho hodně ne? 😃 😃 když se má pít denně? 🙂 možná ho ani nebudeš potřebovat 😃 😃
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal mám toto asi 380g což když si spočítáš v usušených bylinkách je kotel.. 😃 mám 3 čajové sáčky plné a ještě plnou čajovou dózu 😃 no kdyyž ho potřebovat nebudu daruju ho potřebným ale jsem si téměř 100% jistá, že si popiju párkrát 😃
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj wau tak to jsi musela mít dost práce co? 😃 😃 já si myslím,že ho potřebovat nebudeš,protože tu fakt přibývá hodně těhulek 🙂 🙂 tak určitě budeš mezi námi těhulkami 🙂
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal noo tak měla sem co dělat abych to sehnala a ještě mi chybí 50g kopřivy 😃 noo uvidíme.. Mám po všech těch hormonech opět břicho jak v pátém měsíci 😃
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj no já se zase budu fotit zítra pro porovnání 😃 😃 ale taky ho mám pěkně velké 😃 😃 tu kopřivu taky určitě seženeš,ale stejně si stále myslím,že ten čajík nebudeš potřebovat 🙂 .)
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal jo kopřivu seženu 😃 noo uvidíme.. 😃 já se raději nefotím pro velké břicho 😃
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj no já ho mám taky hodně velké natož,že jsem 8+2tt 😃 😃 jsem zvědavá jak budu vypadat jak budu na konci těhu 😃 😃
martinkamoj
21. čer 2016
@juliemichal tak to by mě taky zajímalo, když nejsem ani těhu.. A takové sem nikdy neměla.. Hornony jsou svině, pak sem nabrala při těhu, pak to nechala ve špitále a bylo pidi a najednou zase najíždí.. 😞
juliemichal
21. čer 2016
@martinkamoj to budou určitě ty hormony... taky jak beru utrogestan tak nabírám hodně moc rychle 😞 😞