Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj teď by jsi ještě mohla k nám zapadnout ty a bylo by to fajn 🙂 🙂 kde se jako s těmi dálnicemi touláš? 🙂 posílám ti těhu bacilky 🙂 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal miláčku zase sem v háji bílém... Kde nic tu nic, pobolívá mě akorát tak podbříšek jako před MS ale test naposledy včera bílý... Já už tomu ani snad nevěřím, že zapadnu a to jsem byla včera za kámoškou v porodnici aby mě nakazili všechny ty miminka a nic... ☹

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj zlatčíko moje a kolik jsi byla včera DPO?možná je fakt brzo... já jsem u prvního měla dušíka na testu až v den ms.6 dnů na to jsem měla dálnice a u druhého jsem nezkoušela dřív testík než po týdnu zpoždění.určitě je ještě naděje dokud není ms ☹ ☹ věřím tomu,že i ty budeš s námi těhulka ♥ ♥
pokud by to teď nevyšlo,nechtěla by ses třebas objednat do car a vyzkoušet IUI?ale já stejně věřím,že u tebe je stále naděje a dušík se ukáže později ♥ ta škaredá ms už určitě nedojde ♥

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal já chodím na kliniku IVF ale zatím sme to zkoušeli takhle, doktorka říkala,poslední možnost další měsíc a pak se domluvíme co dál.. jinak včera to bylo 11 dní od pregnylu... A to teda vychází asi 10 DPO.. no moc tomu nedávám... ☹

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj no tak to je fakt brzo aby něco bylo na testíku 🙂 🙂 já jsem 11 dnů po pregnylu měla úplně pidi midi dušíka na dr maxovi,který vůbec nešel ani vyfotit.potom jsem si teda ten den udělala digi test a ten byl pozitivní 🙂 🙂 a na druhý den jsem měla HCG jen 26,50 nebo kolik.takže ještě na testík určitě bylo brzo,to teprve pregnyl s těla podle mě vyprchal 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal no stejně nevěřím... 😀 že by se usmálo štěstí..

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj já tomu stále věřím 🙂 🙂 určitě budeš taky těhulka ♥ ♥

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal děkuju aspoň za tvé pozitivní myšlení, mě nějak opustilo.. Při prvním jsem byla aspoň nafouklá a chodila na záchod, aniž bych tušila že těhu sem i když nedobře- aa tentokrát ani hovno..

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj nebuď taková,určitě si miláček k tobě našel cestu a pokud ne teď tak najde příští cyklus anebo jak třebas půjdete do IUI 🙂 🙂 jednou k tobě miminko už přišlo,sice bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo,tak teď určitě taky miminko k tobě přijde,ale možná to chce čas anebo už je u tebe v bříšku schovaný a fakt chce ještě časík na dušíka na testu 🙂 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal noo tobě se o už mluví....... mě jediné co drží je nová práce..a to uvidíme co z toho bude.. 🙂 Asi t bude tak jak mi říkala Denča minule- ono se jenom pro vás zkrášluje 🙂 aby to stálo za to 😉

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj neboj já byla taková pozitivní ikdyž jsem nebyla těhulka 😀 😀 a nedařilo se nám.tak každého jsem povzbuzovala tak to těhu mě nezměnilo 😀
no víš jak dlouho jsem byla v nové práci já?cca 2 měsíce ani to ne a hned bum a byla jsem těhulka 😀 😀 tak bych jsem se nedivila,že by to bylo i u tebe takto 😀
a Denča určitě v tom taky měla pravdu 😀 😀

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal 😀 noo v sprnu máme dovču, vychází plodné dny zrovna na ten termín, tak doufejme, že apson to k něčemu bude :D sem zvědavá jestli se to ukáže v té práci 😀 vesměs se to tak stává ale zkusila sem vše, být v práci, být na nemocenské a nakonec nová práce.. 😀

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj no tak na dovolené by se to taky určitě mohlo povést 😀 😀 a k tomu ta nová práce to se určitě povede,věřím tomu 🙂 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal dobře bobře, budu ti věřit 🙂

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj ano věř mi,těhulka určitě budeš ještě tento rok a možná už i jsi 😀 necháme se překvapit

blablabla26
21. čer 2016

@juliemichal děkujiiiiii sluníčko! 🙂 to jsme od sebe opravdu jen kousek,mě to zatím podle ms vychází na 26.2.

@martinkamoj nevěš hlavu,ještě to může dopadnout 🙂

blablabla26
21. čer 2016

@martinkamoj uvidíš,řeš ted novou práci,zkuste třeba i ten Car,jedte na dovču a miminko si k vám cestu také najde

martinkamoj
21. čer 2016

@blablabla26 uvidíme.. třeba se pro nás skutečně jenom šlechtí.. 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal
@blablabla26 kočky umixovala sem si zázračný čaj, recept je z dávných dob a právě na početí- všechny bylinky co tam jsou mají nějakou svoji funkci.. 🙂 Musela jsem plnit přesně gramáž a teď pít poctivě.. 🙂

juliemichal
21. čer 2016

@blablabla26 není vůbec za co zlatíčko 🙂 🙂 mě podle ms vychází termín na 29.1 a podle včerejšího UTZ na 28.1 🙂 🙂

@martinkamoj no šikulka,ale to se má asi pít až od ms ne?teď by jsi ho pít neměla podle mě 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal no začnu ho pít až v den ms a má se pít denně až do těhu.. 🙂 není tam nic co by miminku nějak ublížilo..

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj tak to je super,ale to budeš potřebovat toho hodně ne? 😀 😀 když se má pít denně? 🙂 možná ho ani nebudeš potřebovat 😀 😀

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal mám toto asi 380g což když si spočítáš v usušených bylinkách je kotel.. 😀 mám 3 čajové sáčky plné a ještě plnou čajovou dózu 😀 no kdyyž ho potřebovat nebudu daruju ho potřebným ale jsem si téměř 100% jistá, že si popiju párkrát 😀

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj wau tak to jsi musela mít dost práce co? 😀 😀 já si myslím,že ho potřebovat nebudeš,protože tu fakt přibývá hodně těhulek 🙂 🙂 tak určitě budeš mezi námi těhulkami 🙂

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal noo tak měla sem co dělat abych to sehnala a ještě mi chybí 50g kopřivy 😀 noo uvidíme.. Mám po všech těch hormonech opět břicho jak v pátém měsíci :D

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj no já se zase budu fotit zítra pro porovnání 😀 😀 ale taky ho mám pěkně velké 😀 😀 tu kopřivu taky určitě seženeš,ale stejně si stále myslím,že ten čajík nebudeš potřebovat 🙂 .)

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal jo kopřivu seženu 😀 noo uvidíme.. 😀 já se raději nefotím pro velké břicho 😀

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj no já ho mám taky hodně velké natož,že jsem 8+2tt 😀 😀 jsem zvědavá jak budu vypadat jak budu na konci těhu 😀 😀

martinkamoj
21. čer 2016

@juliemichal tak to by mě taky zajímalo, když nejsem ani těhu.. A takové sem nikdy neměla.. Hornony jsou svině, pak sem nabrala při těhu, pak to nechala ve špitále a bylo pidi a najednou zase najíždí.. ☹

juliemichal
21. čer 2016

@martinkamoj to budou určitě ty hormony... taky jak beru utrogestan tak nabírám hodně moc rychle ☹ ☹