Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

jarmulka
3. zář 2016

@dasa.77 ahoj, tak já jsem to schválně hledala a měl by to být pokles právě k té,, čáře,, nebo pod ní a následně musí ale teplota hned vystoupat ( hledala jsem, kolik má být ten pokles a psala dotaz jednomu lékaři a ten mi odpověděl, že pokles nemusí a nebývá moc často a jeho míra závisí na teplotách, které byli před ovu a o jak moc vyskocili po OVU,takže prý vzhledem k mému nízkému rozptylu teplot to klidně mohlo být - ale také nemuselo a naopak mohu mít jen ten nárůst, který mám) ... Já dnes opět 37.0'C. Ale opravdu to absolutně nic nemusí znamenat. A 5DPO už to prý klidně může být ( pokud spermie byli na místě, necekalo se dalších X hodin na oplodnění, tak ryhovani začalo téměř okamžitě atd... což u nás byl poslední sex 1.5 dne před OVU cca... Nicméně můj graf určitě může ovlivňovat i ta bolest břicha ( nějaká viroza)....

silvie15
3. zář 2016

@marenka1986 ahoj dnes byla teplota 36.8 a zatím se držím. Nejsme totiž o víkendu doma tak to moc ani nejde. 😀

dasa.77
3. zář 2016

@jarmulka aha,tak pokud byly na stanovišti,pak to opravdu může být kratší doba k zahnízdění.Ten pokles míváš pravidelně?
Každopádně držím palce 😉

jarmulka
3. zář 2016

@dasa.77 ahoj.... Vubec ne, to bylo poprvé... Ale jde o to, že mi opravdu tento cyklus není moc dobře ( ale to už před ovu) takže to fakt nic nebude.... Podle bolesti to opravdu vidím reálně na cystu. Fakt mě na zmáčknutí přes břicho bolí vajecnik a poboliva téměř celé dny podbrisek. Navíc teplota 37'C - to mívám v jiných cyklech běžně hned po OVU. Jen teď jsem se na ní musela dostat až skokove po pár dnech. Nic méně není to žádná teplota, kterou bych dříve neměla. Musela bych jít aspoň na 37.2 aby byla,, změna,,. A i když bych si to moc přála - jsem realista a tohle není,, ono,, ☹. Přesto moc děkuji za názor, jsi hodná....

silvie15
5. zář 2016

@jarmulka
@dyslovka
@svobodka86
Ahoj ženy. Tak včera jsem dělala test a negativní. Už jsem si to dokonce včera obrečela páč jsem večer začala špinit. Čekala jsem ze se to dnes rozjede a nic. Stále jen špiním a to docela fakt minimálně. Už jsem si říkala že by to teda mohlo byt těhotenství, ale teplota dnes klesla na 36.6
Co myslíte? Mam zase začít pít kontryhel? A zkoušet prostě znovu.

svobodka86
5. zář 2016

@silvie15 já bych raději začala kontryhel od 1 DC až se to fakt rozjede.

svobodka86
5. zář 2016

@silvie15 a kolik jsi dní po ovu?

silvie15
5. zář 2016

@svobodka86 teď jsem 15DPO

pet_8
5. zář 2016

@silvie15 Já to tak měla minulý cyklus ☹ Vlastně jsem klasický menses měla jeden den, zbytek jen špinění a od třetího dne tak slabé, že stačila intimka ☹ Teplota mi padla až nějaký šestý den cyklu. Nechápu dodnes co to mělo znamenat ☹

dyslovka
5. zář 2016

@silvie15 : jeste bych zkusila testovat pozdeji, pokud se nerozjede ms, treba se uskutecnilo uhnizdeni az dnes 🙂 proto to spineni 🙂

dyslovka
5. zář 2016

@silvie15 : i ta teplota pri zahnizdeni klesne a pak zase stoupne, uvidis co zitra rekne teplota 🙂 drzim pesti 🙂

svobodka86
5. zář 2016

@silvie15 je to fakt divny, jeste mer a testuj...zkus i jiny testy...ja taky cekam na zvyseni BT...ovu byla v sobotu a teplota ten den byla 36, 4, v nedeli klesla na 36, 2 a dneska 36, 45...tak sem zvedava...at klidne stoupa pomalu hlavne at stoupa...

marenka1986
6. zář 2016

@jarmulka @silvie15 tak co holky, jak se u vas graf vyviji? Drzim palce, at se teplota drzi nahore i dnes a testy jsou pozitivni.

jarmulka
6. zář 2016

@marenka1986 ahoj... tak u mě zatím takto - viz. graf... ale cítím, že nic 😠

dyslovka
6. zář 2016

@jarmulka : podle me vypada nadejne 🙂

Tohle je muj graf, to ja mam smulu ☹ 🙂

jarmulka
6. zář 2016

@dyslovka proč smůlu??? Vždyť na něm není nic špatného 🙂

dyslovka
6. zář 2016

@jarmulka : chybi tam pokles zahnizdeni ☹ a priznaky taky nemam, jen me boli lehce prsa a jen na jednom mam citlivou bradavku, zruzovela a je hodne citliva, ale to je tak vsechno ☹ ani jsem nespinila ☹ jako jeden den uplne lehce tmavsi flek na kalhotkach, ale to si nemyslim, ze by bylo spineni ☹ uz se snazime delsi dobu a nejde to, takze uz to nadejne nevidim ☹

dasa.77
6. zář 2016

@jarmulka to vypadá líp a líp 😉 a dokonce jsme stejný DPO,jen já mívám teď kratší LF,max ještě dnes a pak červená... i podbřišek už dost cítím od rána ☹

jarmulka
6. zář 2016

@dasa.77
@dyslovka holky, viděly jste někdy i na clearblue falešnou risku???.... +foto po rozebrání testu

dasa.77
6. zář 2016

@jarmulka tak já ten náznak viděla hned i na první fotce...... každopádně je to test jako každý jiný a rozhodně bych ze začátku neinvestovala do těchto,ale použila úplně obyčejné proužky,třeba Dr.Max,kde máš 2 za 45,- 😉
TAK AŤ TO VYDRŽÍ A ČÁREČKA SÍLÍ

dyslovka
6. zář 2016

@jarmulka : ja si myslim, ze falesny nebude. Osobne jsem se s falesnym clear blue nesehnala, cetla jsem recenze a spis ho chvaly holky 🙂 ale obcas tam psaly, ze ukazal spatne, ale to bylo fakt malo prikladu 🙂 ja bych pockala treba dva dny a zkusila znovu treba toho maxe 🙂 a muzu se jeste zeptat, je ten cb delany z ranni moci? 🙂

marenka1986
6. zář 2016

@jarmulka take to vidim nadejne 🙂 Udelej si jeste test od jiny znacky. Jak pisou holky, ty od Dr. Maxe jsou dobre.

bikiki
7. zář 2016

Ahojte holky, prosim o radu. Kdy podle Vas probehla ovulace? V aplikaci FertilityFriend mi to automaticky zaznacilo 12 DC, v me druhe aplikaci jsem si ja sama urcila, ze to bylo 15 DC i kvuli pozitivnim ovu testum. Co myslite Vy? Tehotna byt asi nemuzu, kdyz mi takto klesla teplota, ne? Pak uz jsem prestala merit...

bikiki
7. zář 2016

Jen jeste doplnim, ze teplota 10 DC je spravne v tom grafu Fertility, tedy 36,5. Ted mam 30 DC a menstr. stale nikde 🤔. Obvykle mam tak 26-28 denni cyklus

pet_8
7. zář 2016

@bikiki Já víc důvěřuji teplotě, takže bych považovala ovulaci za proběhlou tak, jak ti to uvádí fertilityfriend. Dnes jsi tedy podle teplot asi 18-19DPO jestli to vidím dobře, dlouhá luteální fáze 🙂 Zkoušela jsi těhotenský test? 🙂

werumka
7. zář 2016

@bikiki Ahoj! Kdy jsi měla pozitivní ovulacni test?

bikiki
7. zář 2016

@pet_8 Ano podle fertility je to uz tech cca 18 DPO, chtela jsem jeste 2 dny pockat at nesilim. Nemam ani zadne extra priznaky, trochu prsa, trochu podbrisek, ale sak to muze byt i pred menstruaci, takze tomu nejak neverim. A navic jsem myslela, ze v pripade tehotenstvi se teplota drzi nad 37 stupnu, nebo to tak neni?

bikiki
7. zář 2016

@werumka 13 a 14 den, proto je v tom prvnim grafu ovulace zaznacena na 15 DC...

werumka
7. zář 2016

@bikiki To totiž té teplotě moc neodpovídá - tam by přicházela v úvahu varianta, že ovulace byla 13. den nebo až pak 17.den (pravidlo šesti nižších teplot před vzestupem). Bolesti nějaké byly? Maximální životnost žlutého tělíska, které určuje délku druhé fáze po ovulaci, je 16 dní. Pokud je ta druhá fáze delší, tak buď se jedná o těhotenství, nebo nějakou hormonální nerovnováhu (tu může způsobit například cysta).

bikiki
7. zář 2016

@werumka moc dekuji za odpoved. Ovu ten 17ty den urcite ne. Bolesti byly prave toho 13teho a 14teho. Minule dva mesice to bylo jednoduse poznatelne, kdy ovu probehla a ted kdyz jsme se zacali snazit, tak jsem uplne mimo 😔. A cysta jde nejak poznat? Vubec s tim nemam zkusenosti....