Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
7. zář 2016

@bikiki A minulé měsíce přišla menstruace po ovulaci kdy? Za kolik dní?
Jde to poznat akorát na ultrazvuku, ty příznaky nejsou úplně specifické.

bikiki
7. zář 2016

@werumka 12 a 13 dpo. Navic delka lutealni faze ma byt porad stejna, tzn. stejna na den?

werumka
7. zář 2016

@bikiki Ano, to by měla.

pet_8
7. zář 2016

@bikiki Příznaky mít nemusíš a teplota nad 37 je hloupost, musíš soudit podle tvého cyklu 🙂 Jen se má držet na hodnotách luteální fáze, tj zvýšené 🙂

bikiki
7. zář 2016

Holky moc dekuji, myslim, ze se to do dvou dni rozjede. Pokud ne, tak budu testovat. Chtela jsem hlavne pochopit co se deje s mym telem. Treba bude pristi mesic lepsi 😉.

bikiki
7. zář 2016

@pet_8 tak jsem to nevydrzela a ted vecer testla. Vydite tam taky toho ducha?

pet_8
7. zář 2016

@bikiki Holka, tohle duch není 😀 To je normální potvrzení toho, že čekáš prcka! 😀

hawah
7. zář 2016

@bikiki tohle už není duch, ale pozitivní test 😉

dasa.77
7. zář 2016

@bikiki pozitivní test,gratuluji 😉

bikiki
8. zář 2016

@pet_8
@hawah
@dasa.77
Holky ja jsem z toho byla tak vyklepana vcera, ze jsem napsala vidite s y (vydite 😂). Nemohla jsem verit vlastnim ocim 🙈🙈🙈. Samozrejme jsme s manzelem stastni, jen jsme neverili, ze by se to tak rychle povedlo. Ted uz jen doufat, ze bude vse v naprostem poradku. Vubec se necitim tehotna 🙄😃. Ale ranni test to potvrdil

pet_8
8. zář 2016

@bikiki Po jak dlouhé době se zadařilo? 🙂 Jinak jsem si to myslela už z toho, co jsi psala a mám úsměv na tváři z toho, že se to zase někomu povedlo! 🙂 Mooooc gratuluji.

marenka1986
8. zář 2016

@bikiki to je krasny! Gratuluji 👍

dyslovka
8. zář 2016

@bikiki : gratuluji 🙂

svobodka86
8. zář 2016

@bikiki je to tam! Moc gratuluji ;)

dasa.77
8. zář 2016

@bikiki no vYdíš 😀 😀 😀 (ale překlepu jsem si vůbec nevšimla,nejsme učitelky,ale "kamarádky")

bikiki
8. zář 2016

@pet_8, @marenka1986, @dyslovka, @svobodka86, @dasa.77
Moc Vám všem děkuji holky 🙂 🙂 . Snad bude všechno v pořádku a miminko se bude vyvíjet tak jak má. Myslím pozitivně!

@pet_8 Toto byl právě první měsíc snažení, proto jsem z toho byla docela mimo, nevěřila jsem, že by se to mohlo takhle povést. Ale je pravda, že už 3 měsíce před tím, jsem si měřila BT, aby jsem aspoň orientačně věděla den OVU a zda vůbec nějaká je.

winter
10. zář 2016

Holky, co říkáte na tohle? Dnes jsem 15 DPO, ovu na grafu podle mého souhlasí. MS zatím nepřišla. Mohu mít ještě šanci, když teplota dnes ráno poklesla? Jinak MS mi chodí 14-15 DPO. TT jsem nedělala, nemám odvahu.

chelsi
10. zář 2016

@winter myslím, že zítřejší teplota to rozhodne 🙂

winter
10. zář 2016

@chelsi asi tak... ale to čekání jsou teda nervy 😀

bikiki
10. zář 2016

@winter sanci mit urcite muzes, drzim pesti at se zadari. Zitra se to asi rozhodne, presne jak rikala @chelsi

winter
10. zář 2016

Tak jsem to nevydržela a udělala jsem si TT. Zatím je to pidi midi druhá čárka, ani se to nedá vyfotit, ale je to tam .... 😀 Tak snad to i vydrží.

bikiki
10. zář 2016

@winter Tak pomalinku gratuluji a hlavne at druha carka sili!

chelsi
10. zář 2016

@winter no vida 🙂 gratuluji.

Já končím první rok od vysazení HA a zatím nic. První tři cykly byly devadesáti denní, takže moc šancí ani nebylo (to je tři čtvrtě roku). Teď se cyklus ustálil kolem 37 dnů, aspoň to tak vypadá. Poslední dva byly 39 a 37, nyní mám předpověď v aplikaci opět na 37 dnů. Momentálně jsem 11 DPO. Na konci září se budu objednávat na pravidelnou roční kontrolu.

winter
11. zář 2016

Děkuji za přáníčka. 🙂

Mě kdysi pro zkrácení cyklů pomohl Femigard, brala jsem ho 3x denně podle návodu. Ale jak jsem již zjistila, na každou z nás působí něco jiného.

ka6ka
12. zář 2016

Holky prosím o radu či povzbuzení. Před 2 měsíci jsme měla nádherný graf a 28 DC jsem našla krásnou 2 čárku na TT. Bohužel jsem v 5tt samovolně potratila. Tento měsíc vypadá graf opět nadějně, ale bohužel TT ze dneška sněhobílý. Je ještě nějaká šance, že z toho něco bude? Pro porovnání přikládám i červnový graf, kdy jsem byla těhotná. Děkuju moc!

dasa.77
13. zář 2016

@ka6ka já si myslím,že ještě není nic ztraceno,protože když se dívám na graf,tak vidím,že jsi měřila kolem ovulace pár dní v jiný čas. Tzn,že klidně mohla být později a pak se to na testu ještě neukázalo 😉

ka6ka
14. zář 2016

@dasa.77 Tak jsem zkoušela zadat teploty do aplikace fertility friend a ta mi vyhodnotila ovulaci na 18 DC. Tak je možné, že byla později. Nicméně dnešní teplota 37,2 a MS stále nikde, TT negativní. Tak fakt nevim, co si o tom mám myslet. Cykly mám dlouhé 27-29. Dnes je to 31DC a stále nic.

pet_8
14. zář 2016

@ka6ka Pokud bys měla ovulaci až 18DC, tak bys k dnešku byla nejspíš cca 10DPO. Předpokládám, že budeš mít delší luteální fázi, takže bych MS ještě nečekala 🙂

dasa.77
14. zář 2016

@pet_8 pokud 18DC,tak dnes je 12 dní po ovulaci

svobodka86
14. zář 2016

@ka6ka máme to stejné, já jsem také dnes 10DPO a ovu byla 18DC...;) a chci dělat test v pátek....ale bojím se :(