Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

lajanca
7. říj 2016

Ja jsem ji teprve zkoušim měřit měsíc. Takže se v tom moc nevýznamné, spíš vůbec. První šlo hned, ale to druhý těhotenství ne a ne prijit

bluee
7. říj 2016

@kinsli já jsem právě testovala dneska ráno a test byl negativní 😒

kinsli
7. říj 2016

@lajanca A jak dlouho se snažíte?

kinsli
7. říj 2016

@bluee Tak to mě mrzí ☹ Ale úplně bych to nevzdávala, třeba je HCG ještě nízké, ale určitě je lepší spíš myslet na MS a pak být jen příjemně překvapená :D než čekat // a pak být zklamaná 😉

kinsli
7. říj 2016

@lajanca asi Tě zklamu, ale tento měsíc jste se netrefili vůbec :-/ den po ovu je možné otěhotnět, ale dva dny už asi ne ☹ Ale kdo ví, třeba jsi měla ovu až odpoledne večer :D To spíš ať odpoví někdo chytřejší když je den D a teplota klesne, říká to že ovulace probíhá nebo třeba do x hodin probíhat bude?

lajanca
7. říj 2016

Tak my se snažíme Nesnažíme. Vyloženě nestojim u chlapa s teploměrem a neklepu na něho že mám tu správnou teplotu 😁😁😁 on je z téhle věci docela histerickej a navíc se doma potkáváme ve dveřích a jinak už rok neberu prášky a teprve měsíc se měřím a hold už je čas s tím něco udělat 😀😀

bluee
8. říj 2016

@kinsli tak já jsem si ani nemyslela před snížením, že by to mohlo vyjít napoprvé, ale určitě bych tedy byla mile překvapená kdyby byly na testu //.. Dneska jsem opět měřila a zase 36,9

kinsli
8. říj 2016

@bluee také mám 36,9 🙂

kinsli
8. říj 2016

@lajanca nestojím u chlapa s teploměrem 😀 😀 😀

andelka
8. říj 2016

@lajanca s tou ovulací 15dc souhlasím, a na početí je nejlepší vychytat období 3 dny před až 1 den po, takže poslední solidní šance je v ten den kdy se teplota zvedla (vajíčko vydrží oplodněníschopné max. 24h). Pokud máš pravidelné cykly, měli byste se potkávat (ideálně ne ve dveřích, ale i to může stačit 😅 ) hlavně mezi 12 a 16 dnem cyklu.Ideální je sexovat obden a to prostě neminete.

ka6ka
9. říj 2016

Ahojte holky, prosím o radu. Kdy si myslíte, že proběhla ovulace? V této aplikaci se mi to ještě nevyznačilo. Ve womenzone 19dc a fertility 15dc. Jsem z toho zmatená. Děkuji.

andelka
9. říj 2016

@ka6ka možná 19DC, ale WK ti to vyznačí až zítra, pokud i zítřejší teplota bude nad 36,9. Ostatní programy na pravidlo 3 po 6 moc neslyší, vidí pokles nebo vzestup a aktivně hlásí ovulaci, i když to není pravda. Ale WK je německý a jede podle pravidel STM.

lucka_16
9. říj 2016

Tak já nevím ☹ Na pepinu bílo, jen mikrostín ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/67bc77

dasa.77
9. říj 2016

@lucka_16 A co ty prázdné kolečka v grafu? Je jich poměrně dost a většinou to značí měření v jinou dobu.Klidně může být na test brzy a ovulace proběhla později.

lenkahk
10. říj 2016

Ahojte! S meraním BT som ešte len začala, no zaráža ma, že mám oproti všetkým BT vždy veľmi nízku, nedosahuje väčšinou ani 36 stupňov...meriam vždy o 6:00 ráno..je to normálne, že je tak nízka, alebo to poukazuje na poruchu? Podotýkam, že s cyklom mám po vysadení HAK problémy už takmer dva roky, podľa lekárky neovulujem, mám ich hroooozne dlhé...podľa grafu vraj ovu bola 36. DC, no neviem, či tomu môžem veriť...čo myslíte?

kinsli
11. říj 2016

@lenkahk Máte fakt strašně nízné teploty, ještě jsem to u nikoho neviděla. Spíš bych se přikládala k názoru dr ☹

kinsli
11. říj 2016

Holky prosím chápete některá teto graf ☹ Ještě se mi to nikdy nestalo tak jsem z toho zmatená 😢 Včera pokles na 36,7 špinění, večer už více a do rána 36,6 a MS. Mám LF 10 dní nechápu jak je možný, že nyní jsem to dostala už 6 den po ovu.

dasa.77
11. říj 2016

@kinsli ovulace mohla být už 1.10., ale i tak by byla LF krátká

werumka
11. říj 2016

@lenkahk Odběry krve na štítnou žlázu máš? Tohle vypadá na problém právě tady. Konkrétně hypofunkci.

werumka
11. říj 2016

@kinsli Nebylas v tomhle cyklu nemocná? To může LF takhle jednorázově zkrátit.

lenkahk
11. říj 2016

@werumka Raz mi gynekologička skúmala TSH z krvi v 3. DC, to bolo ok, rovnako ako hodnoty luteínu. Iné hodnoty mi neskúmala... Neviete, či môžem niekde požiadať o podrobné endokrinologické vyšetrenie aj sama? Gynekologička mi to nikdy neponúkla, ponúkla mi len lieky na reguláciu cyklu a stimulácie ovulácie, tie som zatiaľ odmietla.

lenkahk
11. říj 2016

@werumka Teraz som ešte čítala všeobecný pokyn v článku na nete, že po zapípaní teplomeru ho máme nechať ešte minutu merať, aby sa meranie skutočne ukončilo. No ja po zapípaní hneď meranie ukončím a odčítam hodnotu, ale neviem, či by mi to zlepšilo skóre :D Robím to nesprávne?

werumka
11. říj 2016

@lenkahk Je lepší to nechat ještě tu minutu. Skóre by Ti to mělo vylepšit 😀 na endokrinologii stačí zadanka od obvodního lékaře.

kinsli
11. říj 2016

@dasa.77 To asi ne, já mám běžně ovu 17-18 den, tak i tak 15 DC byla na mě dost brzy 😉

kinsli
11. říj 2016

@werumka Nemocná jsem nebyla ani nepamatuji 🙂 Takž nemoc určitě ne 😉

lenkahk
11. říj 2016

@werumka díky moc za poradenstvo, tak ja to skúsim teda merať dlhšie, akurát mi to asi rozhodí celý graf, ak tam zadám zrazu neviem akú vysokú hodnotu, ak sa m ju podarí namerať, ale hold, treba to opraviť 🙂

werumka
11. říj 2016

@lenkahk Zatím měř tak, jak jsi zvyklá - do konce tohoto cyklu. Ten další případně začni měřit jinak. Zkus jinak tu endokrinologii, ona hypofunkce štítné žlázy se může projevovat postupně a skrytě, tak ať naberou víc hodnot - třeba i protilátky, testosteron, prolaktin...to všechno může hrát roli 🙂

werumka
11. říj 2016

@kinsli A nebylo tenhle cyklus něco jinak? Práce apod.? Někdy se to stát může, pokud se to stane jednou takhle náhodně, tak to nic neznamená. Menstruace má klasickou intenzitu?

kinsli
11. říj 2016

@werumka právě, že má, myslela jsem ze začátku, že je to inplantační krvácení, mám už 2 děti a vždy jsem měla, ale trošku, toto se fakt rozjelo jako by v MS, né jen trošku. Fakt se mi to nestalo nikdy. Když kouknu na graf co jsem měla v minulém cyklu tak je to 36,4 ovu a pak-36.6, 36.7, 36.6, 36.5 36.5, 36.6, 36.7, 36.5, 36.8 a 36.5 - MS
několikrát jsem byla na teplotě 36.5 a dostala to tak jak jsem měla 10 DPO

teď jsem měla ovu 36,8 pak 37 , 37 , 37, 36.9, 36.9 a konečná další den 36.7 a MS

Co se týká práce tak lítám pořád :D možná teď víc, ale to je před Vánoci klasika :D

lenkahk
12. říj 2016

@werumka tak som dnes skúsila za sebou obe metódy, po zapípaní teplomeru nameralo 36,2 a v ďalšom meraní, keď som to nechala ešte minútu, nameralo 36,3 ...takže nič moc rozdiel...ale keď som teplomer skúšala večer napríklad, nameral mi po zapípaní 35,3 a keď som ho nechala ešte minútu, tak 36,5...tak rozmýšľam, či nie je ten teplomer šibnutý :D mám tento: http://thermoval.cz/teplomery-thermoval/thermov...