Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aluskaasimon
19. říj 2016

@dashenka1 nemusí vylézat výš, já měla u prvního těhoteství 36,6 a nejmíň 35.8. Každý je jiný, teplota nemusí být přes šý abys byla těhotná, jak se někde píše.

dashenka1
19. říj 2016

@aluskaasimon ahaa tak ze vicemene podle bt to nezjistim... 😑

aluskaasimon
19. říj 2016

@dashenka1 jestli jsi těhotná? No, teoreticky by mohly být ty teploty vyšší, já se třeba teďko sleduju druhý měsíc. A po ovulaci ta teplota jde vždycky nahoru, jakmile klesne, můžeš očekávát ms. S každým dnem, co zůstane vysoká je větší šance na těhotenství.

dashenka1
19. říj 2016

@aluskaasimon no na test je jeste brzo! Ms ocekavam 25.10... proto se ptam na BT ... dik za info

aluskaasimon
19. říj 2016

@dashenka1 já též 25. 🙂 tak držím pěsti 😉

dashenka1
19. říj 2016

@aluskaasimon ja teeeez 😉

leniiid
19. říj 2016

Ovlivní teplotu to jestli ji Měřím v 6 ráno nebo v 7 ?

aluskaasimon
19. říj 2016

@leniiid ano, musíš vždy ve stejný čas. Teoreticky se dá odečíst za každou hodinu, o kterou měříš později 0,1 stupně.

leniiid
19. říj 2016

@aluskaasimon no tak to bych musela být pořad doma a nechodit do práce ;) to se asi nedá...

aluskaasimon
19. říj 2016

@leniiid tak já měřím 5:45 každý den, i o víkendu. Musíš hned když se probudíš.

leniiid
19. říj 2016

@aluskaasimon no tak já dělám kazdy den jinak v praci takze asi tezko si budu nastavovat budík na stejnou hodinu 😊

bva
19. říj 2016

ahoj holky, můžete mi doporučit nějakou fajn aplikaci k určení plodných dnů, pravděpodobné ovulace? Mám OvuViev, ale chtěla bych porovnat jak moc se výsledky aplikací liší. Díky

werumka
19. říj 2016

@leniiid Já prostě měřím každý den ve stejnou dobu a když v tu dobu ještě nemusím vstávat, tak po změření spím dál 🙂 Ten budík máš nastavený na dobu, kdy vstáváš nejdřív.

klerik
19. říj 2016

Ahojte holky, víceméně ani nemám žádný dotaz, jen si chci postěžovat, že jsem tím měřením ovulaci snad odradila :D Měřím první cyklus, a už je 22dc a pořád nic, každý den ráno doufám, že už konečně teplota stoupla a houby :D Je fakt, že minulý cyklus byl snad 45dní, ale to jsem přikládala tomu, že jsem byla nemocná. Teď teda žádné vysvětlení nemám. Tak doufám, že snad zítra (jako každý den) :D
https://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_...

leniiid
19. říj 2016

A nebo se jedná o anovulační cyklus...

werumka
19. říj 2016

@klerik A jiné cykly máš jak dlouhé?

klerik
19. říj 2016

většinou 29 - 32 dní. občas nějaký delší.. no však uvidíme jak se to vyvine 🙂

ka6ka
20. říj 2016

@bva Já zapisuju do x aplikací a nejvíce spolehlivý je wunschkinder, jsem s ní moc spokojená. 😉 Pak můžeš ještě zkusit fertility nebo womenzone. Jen tam se mi ty výsledky ovulace neshodují.

pafity
20. říj 2016

Můžu znát váš názor? Jsem v tom nováček.

pafity
20. říj 2016
leniiid
21. říj 2016
leniiid
21. říj 2016

Co si o tom myslíte?

chelsi
21. říj 2016

@leniiid že ovulace proběhla, jen je otázkou kdy 🙂

leniiid
21. říj 2016

Takže nemá cenu se už snažit 😄😔😔

carries
21. říj 2016

@leniiid řekla bych že ovu byla buď 17 nebo 20 DC 🙂

leniiid
21. říj 2016

Mám pocit že 15 a nebo vubec myslim si totiž že u mě neprobíhá ovulace...ikdyz graf vypada dobře nevim no

bva
21. říj 2016

@ka6ka děkuji, ozkouším 😉

carries
21. říj 2016

@leniiid podle grafu bych řekla, že ten 17 nebo 20. Protože se posuzují 6 po sobě jdoucích dnů. Pokud v těch 6 dnech jsou tři dny větší teploty, než v předcházejících třech dnech, tak ovulace pravděpodobně proběhla, Po poznání ovulace se dá pozorovat ještě hlen nebo děložní čípek. Nebo zkusit ovulační testy. Hodně zdaru při měření a taktéž při snažilkování 🙂

pajina92
21. říj 2016

@leniiid A já bych řekla 18DC 🙂

dasa.77
21. říj 2016

@leniiid pokud proběhla,tak až 20.