Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi merim 5mesicuuu

dashenka1
24. říj 2016

@leniiid to jsme dve... ja dnes merila pred pul 8 36.6 ale jeste jsem usla a msrim vetsinou az kolem 9... a to bylo 36.8 no

leniiid
24. říj 2016

No tak nevim co si o tom myslet....

klerik
24. říj 2016

Tak teplota už konečně fakt stoupla 🙂 Takže anovulační cyklus to nebude a ovulace jsem se dočkala, jestli je to opravdu ten vyznačený den nevím, spíš bych řekla ten další, ale na tom tak nezáleží 🙂

dashenka1
24. říj 2016

@leniiid noo bud zitra bude ms nebo fakt nevim....

chelsi
24. říj 2016

@dashenka1 já bych bohužel řekla, že bude. Ale samozřejmě ti přeji opak. Kdyžtak pošli grafy předchozích dvou cyklů.

chelsi
24. říj 2016

@klerik také teď mívám ovulaci kolem 23 DC 🙂 zítra (ne)čekám MS. HA jsem vysadila loni v září, utíká to..

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi ach jooo... uz je to fakt unavny 😑 co mam vic delat proto aby se po tech 2letech zadarilo? Ach jo je mi do breku fakt ze jo! Tady to je...

klerik
24. říj 2016

@chelsi tak to držím palce 😉 a graf vypadá nadějně?

leniiid
24. říj 2016

@dashenka bereš nějaké vitamíNy?? Ja beru nosifol kyselinu listovou a piju kotryhel jak v kapkach tak čaji

dashenka1
24. říj 2016

@leniiid ja zatim jsem brala nosifol ten nic... a ted beru ferzility blend

chelsi
24. říj 2016

@klerik Každý cyklus vypadal nadějně, než den před MS klesla teplota 😂 takže radši nedoufám a nechám se překvapit. Tenhle měsíc mám MS dostat buď zítra nebo ve středu, aplikace mi to vyhodnotily různě. Dneska jsem měla teplotu ještě vysokou, tak uvidím zítra, jestli už klesne nebo ne. Pokud ne, tak to bude poprvé a určitá naděje by tu už být mohla 🙂

klerik
24. říj 2016

@chelsi Každopádně máš můj obdiv, že zatím teda netestuješ 🙂
Já jsem fakt ráda, že jsem vyzkoušela to měření, protože myslím, že jsme ovulaci pokaždé minuli. Např. minule podle mě byla tehdy, když jsem očekávala spíš ms a zkoušela jsem první těhotenské testy 😀 Teď aspoň vím, že 30dc, tam určitě nic nebude..

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi co na to rikas???? vyznas se?? ja ne :( :D

chelsi
24. říj 2016

@klerik Párkrát už jsem právě v předchozích cyklech testovala před MS (jednou i v ten samý den) a byla jsem pak zklamaná, tak jsem si řekla, že testovat budu až po vynechané MS. Hlavně když už teď konečně vím délku luteální fáze. Tu jsem právě předtím přesně nevěděla, a tak jsem testovala. Teď už mám naměřeno snad dostatek cyklů a cca se mi to srovnalo.

@dashenka1 musím kouknout doma, moc to na telefonu nevidím, ale přijde mi, že máš celkem dlouhou LF a tento měsíc si ještě brzo, to by asi MS ještě ani zítra přijít neměla..

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi fakt jo??? noooo uvidime noo...pak jukni a dej vedet 🙂 ja se v tom moc nevyznam.. dekuji

carries
24. říj 2016

@dashenka1 zkus prostudovat i toto stránky: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
Mají to tam moc pěkně vysvětlené, občas se nějaký grafík nezobrazí, ale většinou aspoň nějaký jde 🙂

chelsi
24. říj 2016

@dashenka1 doporučuju odkaz, co poslala carries, já se tam solidně nachytřila a pouze bych tu opakovala moudra z té stránky 🙂

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi to nevadi radsi si to prectu ,,lidsky,, recenoo tak klidne spust 🙂 ale urco juknu

dashenka1
24. říj 2016

@carries studuji to a neukazujemi to krivky :(

dashenka1
24. říj 2016

@carries myslim ze z toho nic neni.... zkoumala jsem ho jeste na pc je to delany 22.10 navecer :D po hecu :D tak ze 28 DC a 11DPO ale myslim si ze nic moc.... nez jo

leniiid
24. říj 2016

Nic tam nejde vidět spíš jak člověk si to přeje tak má vidiny 😄

dashenka1
24. říj 2016

@leniiid taky moznyyyy

leniiid
24. říj 2016

Mě třeba přijde že mám větší prsa a boli mě bradavky a beztak to ani nic neznamená..

carries
24. říj 2016

@dashenka1 bohužel tam nic nevidím ☹

chelsi
24. říj 2016

@dashenka1 minulé dva cykly jsi měla délku luteální fáze cca 17 dnů. Teď jsi teprve 12 DPO, to by bylo divné, kdybys zítra měla dostat MS.

chelsi
24. říj 2016

@dashenka1 12 nebo 13 DPO, ta tvoje aplikace je pro mě ohledně datumů dosti nečitelná.

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi ahaaaa tak jinou nemam no :(

dashenka1
24. říj 2016

tak ze nejspis mam ocekavat ms :( a co vyyyy holkyy jak byloo 🙂

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi cucim do aplikace a ukazuje.mi to ms na 27 😯 noo tak to asi mam jeste cas noo... ale uz se tak 3dny citim na ms.....