• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
@leniiid ovulace, jde narůstu teplot proběhla :slight_smile: tak teď jen čekat do doby pripadne ms. Pozorujes nejake priznaky tehu? :slight_smile:
29. říj v 08:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@levinstonka ano mohlo by se jednat o uhnizdeni :slight_smile: drzim palce :slight_smile:
29. říj v 08:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries právě že nepozoruji krom prsou ze jsou napnute a bradavky mě bolí.. tak nevím jestli si dělat naději vubec
29. říj v 08:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries ahoj jen ze dnes 1DC :( ach jooo
29. říj v 09:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 to mě mrzí, ale aspoň se potvrdilo, že máš opravdu dlouhou LF, takže při další ovulaci snáz odhadneš, kdy můžeš čekat MS resp.testovat :slight_smile: držím palce
29. říj v 09:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@chelsi jooo dekuji to asi joo :slight_smile: jen porad nevim jak ji poznam :D :D
29. říj v 09:22  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 pročti si ty stránky, na které jsme ti už posílali odkaz. BT měříš, to je fajn, takže by ses v tom grafu ještě měla naučit číst :slight_smile: cyklů máš naměřených dost.

A doporučuju zkusit jinou aplikaci, třeba ovuview, a překopírovat do ní dosavadní naměřené cykly. Ty aplikace na základě historických dat umí předpovídát, kdy bude další ovulace, kdy ovulace proběhla, a kdy přijde MS.
29. říj v 09:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@chelsi Dobre stahnuuu a zkusiim :slight_smile: dikyy
29. říj v 09:32  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 tak to mě mrzí :frowning2: tak v příštím cyklu se povede :slight_smile: jinak dobré na zapisování teplot jsou stránky womenzone :slight_smile:
29. říj v 09:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid nezbývá než vydržet nebo zkusit test :slight_smile: držím palce :slight_smile:
29. říj v 09:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries počkám ještě.. ale je mi divné že ty teploty jsou kazdy den skoro stejné .. a že nemám žádný extra příznak ..
29. říj v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem od vás sice nedostala odpověď, ale test mi odpověděl taky dobře. Aneb loučím se tu s vámi :grinning: Přeju všem brzké // čárky, zdravíčko pro miminko a pevné nervy!
29. říj v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Hezký večer tak nakonec zvědavost dohnala mého muže a testoval jsem 11 dpo z podvečerní moči co myslíte?
30. říj ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@levinstonka myslím,že to vypadá pozitivně :grinning:
31. říj v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@levinstonka nejaky dousek tam je, tak at jen sili :slight_smile:
31. říj v 05:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi není normalni že jsem mela po ovulaci pořád teplotu vysoko jen jeden den klesla na 36,7 vcera dokonce 37,0 a dnes ráno 36,7 :pensive: asi nám to opět nevyšlo že ...
31. říj v 06:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid mě teplota taky postupně klesala a ms nikde. Těhu zatím potvrzené z krve. Na kontrolu jdu až další týden. Takže bych řekla, že těhu ještě může být :slight_smile:
31. říj v 07:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno :slight_smile: tak jsem dneska ráno 11 dpo zkusila test a nic, ani stínek, o kterém by se dalo nějak spekulovat :pensive: takže si spíš myslím, že tentokrát nic nebude. Podle fertility bych to měla dostat v pátek nebo sobotu.. Mám koupený gynex, ale nevím jestli ho mám zkoušet, protože se bojím, že mi cyklus ještě prodlouží, tak jako to udělal např. kontryhel..
@levinstonka to vypadá super, na večer zvlášť! :slight_smile:
31. říj v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik tobě se po užívání kotryhelu prodloužil cyklus?? Vždyť on by ho měl upravit a snížit ne? To snad neni pravda :pensive: já ho taky užívám.. jak kapky tak čaj...
31. říj v 08:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik kontryhel by se měl pít jen do ovulace. Jako graf vypadá suprovně!!! Někdo má čárku na testu až třeba pár dní po meškání menstruace. Záleží kdy se vajíčko uhnízdilo :slight_smile:
31. říj v 08:39  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries faaakt? Ja ho piju i ted.. takze to nemam pit jo? Ani v kapkach..super tyjo :pensive: nemělo by se nic stat kdyz to asi dva tydny piju i po.. nevim kdy ovu byla...
31. říj v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid @carries No, když jsem ho začala pít, a pila jsem ho tedy od 1dc 14 dní, tak jsem to dostala o 14 dní později.. Ale jako samozřejmě to nemuselo být tím, to je jasné. Tehdy jsem neměřila, takže vlastně nic nevím. A víckrát už jsemo ho nepila. Ale je fakt, že vždycky, když jsem začala užívat něco, o čem se říká, že je na podporu plodnosti, tak se cyklus prodloužil :D U mě je to asi prostě tak, že se pár cyklů za rok prodlouží, většinou o 10 - 14 dní. Ale tak co, hlavně že teda nejsou anovulační :slight_smile: (aspoň tento teda ne). Tak uvidíme, co bude :slight_smile:
31. říj v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid zkus přečíst nějaké články o pití kontryhelu, ale já jsme vyčetla, že by se měl pít jen do ovu :slight_smile:
@klerik tak to nevím, já jsem mývala cykly 28 a 36. Dvakrát se mi podařilo otěhotnět v tom delším cyklu :slight_smile:
31. říj v 10:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik překvapilo mě to nečekala jsem ani náznak navíc večer
@dasa.77 @carries moc děkuji teď už jen ať sílí a za 4 týdny na prohlídku :slight_smile:
31. říj v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@levinstonka Já myslím, že je to tam! Gratuluju. Co to je za značku? Já s ním taky testovala, ale hned obal vyhodila. Tady je můj dělaný ráno :slight_smile:
31. říj ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pajina92 myslím, že rapid clear 10tka ... gratuluji :slight_smile:
31. říj ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajina92 velké gratulace!!!! :slight_smile:
31. říj ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid a ty kdy očekáváš ms? :slight_smile:
31. říj ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik no to já právě nevím... mám to nepravidelně.. jeden měsíc 38 pak 44 jindy 36 .. tak nevím kolik to bude teď dnes jsem 34.den cyklu.. teplota klesla a čípek mám prodlouženy a prijde mi ze ani tvrdý ani měkký.. tak co myslis...
31. říj ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik co se týče gynexu vím i od sestry, že naopak cyklus srovnal hlavně co se týče LF a nikdy neprodloužil, samozřejmě každá jsme originál, ale já nelituji a, že jsem měla loni fáze rozházené od 26 do 38 dní a po gynexu jsem měla krásných 29 - 30 DC
31. říj ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek