Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
krista1
14. bře 2013
@denisa87 I když si neměřila celý cyklus,každá žena má jiný graf,je jich více druhů a tady z toho vypadá,že ste se řádně snažili,to že jsi těhotná si myslím z toho důvodu,že ti ukázal ovu test pozitivní výsledek i po ovulce,už jsem o tom hodně četla a je to jak jsem ti psala,navíc ten výtok může značit uhnízďování,držím moc pěsti🙂 snažíme se o mimi 2 a půl roku a už jsem toho za tu dobu přečetla a zjistila jsem,že plno těhotných toho má hodně společného ze začátku,takže věřím,že ti to vyšlo,hodně štěstí 😉
@11miuska11 Aha,já jsem si myslela,že to má vliv na otěhotnění,ale pokud tvůj doktor tvrdí,že ne,tak snad má pravdu,tak to držím pěsti,ať je brzy ovulka 😉
denisa87
14. bře 2013
@krista1 chcela som merat cely cyklus,ale mala som horucky tych par dni co som vynechala,nemalo to vyznam,skakala mi az na 39 :-| po tom vytoku uz ziadne stopy,uz to nemam 😉 my sa o druhe snazime 2 roky,skoro rok s ovu testami,a teraz som zacala s grafom,tento je prvy :-p dakujem ti,no este si musim pockat na riadne kolajiská 😃 a prajem aj tebe nech sa cim skor podarí mimi,drzim palceky 🙂
11miuska11
14. bře 2013
@denisa87 ja si myslim, ze ovulka bola niekedy 22 az 24 DC 🙂 strasne drzim palec 🙂
aurora88
22. bře 2013
http://www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota moj prvy graf 🙂 co myslite?bude ztoho nieco?🙂
denisa87
22. bře 2013
@aurora88 nevidíme ho,nemas to nastavene na verejne 🙂
aurora88
22. bře 2013
jitnik
25. bře 2013
Ahoj holky🙂 Tak příjemnou zábavu u mých grafů🙂))
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/JitulkaH/gra...
miru001
4. dub 2013
AHOJ,
my se o prazdninach zacneme snazit o druhe mimi, tak uz zhavim teplomer 😉
www.fertilityfriend.com/home/401cf3
sarriku
9. dub 2013
Holky, mám dotaz, může těhotná naměřit vyšší teplotu i přes den nebo jenom ráno vycházející z bazálního metabolismu?
lumiga
9. kvě 2013
Tak přidávám svůj - co myslíte?
beandy
14. kvě 2013
Holky myslíte že je cyklus anovulační? Jsem zoufalá, potřebuji radu. 😞 Děkuji..
beandy
14. kvě 2013
@lumiga Vypadá to na ovulku toho 6.5. 🙂
miru001
14. kvě 2013
@beandy taky bych typla šestého 😉
beandy
14. kvě 2013
@miru001 Že jo? Holky mě straší že bych mohla mít anovulační cyklus protože to mám takový divoký, tak já nevim.. :-| Ale MS už dva dny nedošla, testovat budu zítra. Třeba se mi jen posunul celý cyklus že ještě nedorazila?? :-|
lumiga
14. kvě 2013
@beandy tak se necháme překvapit, jestli z toho něco bude :o)
miru001
15. kvě 2013
@beandy No, zase podle mě, pokud byla ovulace toho 6., tak by bylo na MS teda brzy 😎 Teda zase podle toho, jak dlouhou míváš fázi po ovulaci (od ovulace do MS - ta by měla být každý cyklus cca stejná)
beandy
15. kvě 2013
@miru001 No právě že sem byla v březnu na kyretáži a nevim jak teď mám dlouhý cykly.. :-| No budu muset čekat, na testování je brzo. Teď jsem 9DPO jestli byla ovulka toho 6.5.
miru001
15. kvě 2013
@beandy testovala bych nejdříve 11.DPO 😉
beandy
15. kvě 2013
@miru001 Už 4 lidi mi řekly, že si myslí že to je anovulace.. tak s ničím počítat nebudu.. :-|
beandy
15. kvě 2013
My o vlku.. a MS teď dorazila.. 😃 Tak hurá do druhýho měsíce. 🙂
miru001
15. kvě 2013
@beandy V tom případě doporučuju udělat si účet na FertilityFriend.com, grafy na WZtku houbec ukáží, zkoušela jsem WZ 2 měsíce, FF mi pokaždé ovu našel, i test jsem měla pozitivní a WZko nic
beandy
15. kvě 2013
@miru001 Ok děkuji 🙂
miruuska
29. kvě 2013
masenka88
29. črc 2013
můj graf...snad se zadařilo.... :-N http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Masenka88
najtrou
31. črc 2013
Tak, hezky stoupej 🙂)
miru001
27. srp 2013
Ahoj, tady jeden můj 🙂 Jsem napnutá jak struna 😃
miru001
29. srp 2013
Dnešní graf
miru001
2. zář 2013
Tak sice i s nidačním špiněním, nicméně se nezdařilo, tak snad v září 😉
zuzaczech
2. zář 2013
Ahoj holky, tak sem přidávám i ten svůj, bohužel jsem bezradná, protože ovu ještě FF nevyznačil a ovu testy nikdy nebyly dostatečně silné... Nedoufám v pozitivní test, nicméně v pátek se uvidí 🙂