Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

zuzaczech
2. zář 2013

@miru001 Vypadalo to dost nadějně ☹ Ale není všem dnům konec 😉

miru001
2. zář 2013

@zuzaczech Jj, nejsem ani moc zklamaná.Chtěli jsme se snažit od září, já jsem v den ovu pronesla, že mám dnes ovulaci a manžel hned, že to zkusíme 😉 Takže tento měsíc bych prosila teplotky v lut.fázi jen nahoru 😀 😉

ovce11
5. zář 2013

Ahoj holky, vím že tohle forum nemá být jako pokec, ale potřebovala bych poradit a ostatní témata, kde se dalo diskutovat jsou zrušená, tak poprosím o radu vás. 10.8. přišla MS, ale docela krátká a slabá, a bylo to asi čyři dny po předchozí krátké MS. Měla bych to mít uvedeno ve dvou grafech? A další dotaz je ke konci grafu, kdy jsem jeden den špinila a další den jsem myslela, že přijde MS, ale ta přišla pouze na jeden den a jen dopoledne. Měl by to být už taky samostatný graf? Jde to vůbec považovat za MS? Moc díky!

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

snazilka00
9. říj 2013

Ahoj holky, prosím o radu, jestli už byla ovu. Sama se v tom nevyznám, snažíme se několikátý měsíc. Užívám Gynex prvním měsícem.
MS
MS
MS
MS
MS
36,52
36,49
36,73
36,42
36,50
36,75
bohužel neměře 😔 no
36,53
36,44 (malý hlen, ovu test negativní)
dnes 36,57

makronka1986
7. únor 2014

co myslíte??? dnes mírně dolů :(

nikuse
25. únor 2014

Holky potřebovala bych poradit. Měřila jsem si tento měsíc poprvé bazálku abych zjitila kdy mám ovulku,ale taky kdy bych pravděpodobně mohla dostat ms. Mám už 1dítko a nevěděla jsem jestli se to v mém těle po porodu a i po antikoncepci nezmění.Ovulka je stejná,ale potřebovala bych poradit jak je to pak před ms.Zda teplota má klesnout a nebo stoupnout. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?...

natalca
25. únor 2014

@nikuse pred mrchou ide teplota dolu, ale ty mas len nepatrny pokles a cas mrchy je este daleko 😉

nikuse
25. únor 2014

@natalca uff ještě dýl čekat jestli se zadařilo nebo ne 😕 😀 právě každý mi říkal něco jiného tak jsme si nebyla jistá.

natalca
25. únor 2014

@nikuse, uz mozes testnut, mohlo by byt nieco vidiet 😉

nikuse
25. únor 2014

@natalca Zkoušela jsem včera,ale nic 😒 to by bylo i moc rychlé, přeci jenom se snažíme první měsíc. A kdyby náhodou ano neměla by se ta teplota držet celou dobu nahoře?

natalca
25. únor 2014

@nikuse no u mna to plati tak, ze ak klesne na predovulacnu teplotu, dobehne mrcha, ked som bola tehu, vzdy sa drzali teploty hore ale mierne mi poskakovali 😀 teda + alebo -0,1 az 0,2°C

nikuse
25. únor 2014

@natalca No jsem zvědavá jak to bude u mě.břicho pobolívá,ale ještě ne tak jako by potvora měla dorazit,prsa taky nalití,žeru pátý přes devátý.Doufám,že by to mohlo klapnout,ale jsem racionálka takže si myslim,že hned první měsíc to by byl mazec 😅 I když první dítko taky klaplo hned 3.měsíc a to jsme předtím měla ještě dlouho antikoncepci ne jako teď.

natalca
25. únor 2014

@nikuse 🙂 pokial mrcha nedorazi, je vsetko mozne 😉 bodaj by ti to vyslo 🙂

nikuse
25. únor 2014

@natalca Ještě počkám ty 3dny pak když tak testnu.Nevim jaký mám cyklus proto i měřim.Přeci jenom jak je antikoncepce je MS pravidelná tak snad bude i bez.

nikuse
26. únor 2014

@natalca Tak ani dneska neklesla ba naopak stoupla na 37°C 😕

natalca
26. únor 2014

@nikuse vyzera to velmi nadejne, mne klesa teplota 1 den pred mrchou, vtedy viem, ze zajtra dorazi, zajtra, pozajtra bude rozhodnute, ale je to napinave, ja by som uz testovala 😀

nikuse
26. únor 2014

@natalca Když nedorazí o víkendu do neděle tak asi zkusim test,jen se bojim,že bude negativní a já budu zklamaná i když je to první měsíc 😀 jak dlouho se snažíte? Ja už si přeje skoro rok sourozence pro Mínu tak doufám,že se brzo zadaří aby měla parťáka 🙂

natalca
26. únor 2014

@nikuse vzhladom k tomu, ze ja mam tehotenstva naozaj odsnazene, tak sme sa zacali snazit hned ako sa po porode dale, "maly" uz ma 3 roky a stale nic

nikuse
26. únor 2014

@natalca Ty jo tak to je dlouho 😕 Nevydržela jsem to a zkusila testík a nic.Takže te´d už jen sledovat kdy teplota klesne.

natalca
26. únor 2014

@nikuse to mi je luto, niekomu testik ukaze aj tyzden po ocakavanej mrche

nikuse
26. únor 2014

@natalca Tohle byl nějaký speciální co z Dm grogérie co ukážě těhu už i 4dny před MS.Ale co zase nemůžu chtít všechno a hned i když jsem tak trochu doufala.Takže to nakonec vypadá ,že mě tu uvidíš častěji 😀

nikuse
1. bře 2014

@natalca Tak teplota klesla,ale MS nikde ani bolení břicha.Doufám,že dorazí nerada bych šla na pigáro k dr. aby to dostala 🙄

marikura
1. bře 2014

Ahojky,vyčtete z toho něco?🙂

natalca
1. bře 2014

@nikuse a ake dlhe mavas cykly? U mna by taky graf znamenal, ze zajtra dobehne mrchava 😒

natalca
1. bře 2014

@marikura fuuu, neviem, ta preodvulacna teplota v ten jeden den vybehla hore vplyvom niecoho, ja zapisujem do FF grafov http://www.fertilityfriend.com/ tymto velmi nerozumiem, ale mala by si byt 11 DPO, nie? testik by uz nieco mohol ukazat, alebo pockaj este 3 dni, bud pride mrcha, alebo ju budes cakat az o 9 mesiacov 🙂

marikura
1. bře 2014

@natalca poslední byl 42,předtím 44,39,41...od doby co jsem vysadila ant. tak mi to takhle skáče

marikura
1. bře 2014

@natalca radši bych čekala těch 9 měsíců 🙂

natalca
1. bře 2014

@marikura chcelo by to nieco na upravu cyklu

natalca
1. bře 2014

@marikura ti verim, aj ja 😉

marikura
1. bře 2014

@natalca užívám Nosifol...už dobírám 2 balení