Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

risu
19. únor 2017

@lory303 a jak dlouhe mivas cykly? Me klesava teplota az den pred MS nebo v den MS a do te doby se drzi nahore..

lory303
19. únor 2017

@risu mam cykly 28 dni. Ale minuly mesic jsem mela 25 dni. Nevim cim to bylo, zda tim, ze jsem pila Kontryhelovy caj nebo proc. Ja vim, ze teplota muze z razu klesnout, ptoto se na to nechci moc upinat, ale jeste jsem nemela 4 dny po sobe vysoke teploty, ale vim, ze muze klesnout :-/

risu
19. únor 2017

@lory303 treba to vyjde 🙂

lory303
20. únor 2017

Dobre rano holky, dnes velky pokles teploty a TT negativni. Dnes nebo zitra dorazi MS. Vsem snazilkam drzim moc palce🙏

olinage
20. únor 2017

Vcera jsem nemela moznost merit. Dnes takto. Zitra termin ms.

lupati
20. únor 2017

Ahoj,holky prosím o názory. Cykly mívám pravidelně,teď 4den zpoždění. Tehu testy negativní,dnes jsem byla na krev a taky negativní. Je vůbec nějaká naděje na těhotenství? Teplota stále vysoko....nechapu.Díky za reakce

digisek
20. únor 2017

@lupati tuhle aplikaci neznám, ale ovu to vyznačilo 2.2.2017? to si myslím že ale podle teplot není dobře. ...kdyby to bylo 4.2.2017 tak bys byla dnes 16dpo a to by na testu nebo v krvi rozhodně něco bylo......ale taky to mohlo být 10.2. a to bys byla cca 10dpo ...............takhle to spíš vypadá že se ti prodloužil cyklus ale můžeš zkusit test zase ráno pokud ti neklesne teplota

lupati
20. únor 2017

@digisek děkuji za reakci. Taky z toho nejsem moudrá,nikdy se mi tohle nestalo. Tak uvidim

simi1510
20. únor 2017

@lupati pokud by ovu měla být dle aplikace 2.2., tak je to blbost... nejsou splněny poté podmínky pro potvrzení, že ovu proběhla. Podmínka je, že 3 po sobě jdoucí teploty musí být vyšší než 6 předchozích. Z čehož dle grafu vyplývá, že ovu by měla být dle teplot někdy 10./11.2.

Kolik dní jsi nyní v cyklu?

digisek
20. únor 2017

@simi1510 taky mi to tak přijde....ale to by byla ovu až 27DC a dnes by byla 35DC

digisek
20. únor 2017

@lupati asi by to chtělo vidět celý ten cyklus njak se ti ty teploty pohybují

simi1510
20. únor 2017

@digisek tak já měla minulý cyklus najednou nějakých 40 dc (po revizi jsem dostala 1. ms po přesně 6 týdnech, pak 32, 30, a poslední byla nějakých 38 nebo jak). Právě že ovu se mi posunula a tím se prodloužil cyklus. Ale k teplotě jsem dělala i ovu testy no.

A když jako na to tak koukám, tak možné je, že i toho 6.2. (to by byla teď nějaký 15 DPO), ale toho 2.2. určitě si myslím, že ne, když pak zase spadla...

Kdyby to bylo toho 11.2., tak je teď 9 DPO a to je pochopitelné, že ještě nemusí nic být vidět.

Ta fialová čára (2.2.) je dle mého naznačeno, kdy v průměru asi bývá, že nebere v potaz ty hodnoty.

Možná by stálo za to, naházet to jinam - do jiné aplikace...

@lupati - Jinak měříš v jednu a tu samou hodinu?

digisek
20. únor 2017

@simi1510 souhlasím

jullli
20. únor 2017

Podle me byla ovu 6.2 kdyz se bude pocitat 6predchozich a 3vyssi

lupati
20. únor 2017

Ano měřím každé ráno ve stejnou hodinu. Tato aplikace mě nikdy nezklamala,vždy vše vycházelo. Byla jsem docela přesvědčena že se tehu povedlo,ale ten krevní test mě šokoval. Proto se s vámi o to chci podělit a znát vaše názory,případně jestli některa z vas měla negativní krevní test a přesto byla těhotná,jen se to potvrdilo až později????

jullli
20. únor 2017

@lupati a mas k porovnani i nejaky jiny cyklus? Jak dlouhou mas bezne lf? No podle me byla ovulace jindy nez to vyhodnotilo...

lupati
22. únor 2017

Díky holky za reakce. Jen se prodloužil cyklus 😞 takže další naděje je zase fuc......Dalšímu snažení hurá

bigbig
22. únor 2017

@lupati Podle tvého grafu teplot bych řekla že ovulace proběhla až 21DC (6.2.) a tam v grafu nemáš žádné snažení. Asi se ti protáhla folikulární fáze. Tělo si občas dělá co chce... Držím palce do dalšího snažení, určitě to příště vyjde!

kristynaa_23
23. únor 2017

Zdravím. Po dlouhe době dávám svůj graf. Rozhodla jsem se, že posunu duphaston o par dnu.. měla bych ho začít brát zítra, ale každý den dělám ovu testy a zajímá mě, jestli do duphastonu ta ovu bude nebo ne. Zatím čárka na testu nesili a dneska mi hodně klesla teplota. Já už nevím co a furt něco vymyslím, tak jsem zvědavá.

lusili1
23. únor 2017

stoupej, stoupej 🙂

vanea
23. únor 2017

@lusili1 ten je!🙂) držím palce ať zůstane nahoře 🍀

lusili1
23. únor 2017

@vanea děkuji moc!minulý měsíc byl podobný 🙂 tak se necháme překvapit 🙂

risu
23. únor 2017

Teploty z prvniho tydne (13-17) jsou z nocni, takze orientacni (merim sice hned po probuzeni a spavam cca 7 hodin, ale ne ve stejnou dobu, zadny budik), od 18.2. mereni v 4,55. Vcera navsteva gynekologa. Chtela jsem se zeptat na duvod kratke a slabe MS (1,5 dne, spotreba max 4-5 vlozek). Prohlidnul (pry mam krasny cipek a ukazkovou delohu :D) a na ultrazvuku ukazal pidicysty na obou vajecnicich. Doporucil obema vit E, me listovku a priteli obden B komplex. Predepsal Urogestan a ten mam brat od 17DC 10 dni, rano polknout-vecer zavest... Prirozene poceti je mozne, jen to mozna bude trvat (snazime se ihned od vysazeni HA vloni v kvetnu). Kdyz do cervna nebude pozitivni TT tak me ceka krevni vysetreni a pritele spermiogram :/ No, ne ze by me nejak potesil, ale aspon vim, ze se neco deje.

kristynaa_23
23. únor 2017

@risu držím palce.

digisek
23. únor 2017

Ahoj holky, já dneska takhle........hlavně ať se teplota drží....🍀🙏

kristynaa_23
23. únor 2017

@digisek můžu se zeptat jak se jmenuje aplikace na graf co používáš? Děkuji moc.

kriistin
23. únor 2017

@kristynaa_23 womenzone to je.

digisek
23. únor 2017

@kristynaa_23 womenzone

olinage
23. únor 2017

Tak i takhle muze vypadat tehotensky graf. 🙂 druhy den zpozdeni a ted na testu //

digisek
23. únor 2017

@olinage hmmm tak to opravdu divokej tehu graf......a mas fotku testu?