• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. ledna 2017 
Ahojte mam BT 37,4 co to znamena, ma 29 dnovy cyklus +-1 den, a posled. menštruacia 13.3. citala som niekde že vysoka teplota moze znamenat tehu. Nechraneny Sex sme mali 27.3 - 2x, 30.3 - 2x , 1.4. 1x s tym, že to islo vonku nie dnu :sweat_smile:
1. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa10 vysoká teplota může znamenat těhotenství jenom když je nahoře déle než 18 dní po ovulaci. V tvém případě by mohla značit těhotenství jen pokud bys to nedostala, ale na to je ještě brzo, jinak je zvýšená teplota normální stav
14. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atulinka AHoj prepac mozno mam hlupu otazku ale s meranim som len zacala, tu hranice odkedy zacina ovulacia ( tie cervene ciarky ) si si sama zaznacila ci to samo vypocitalo . Dakujem
20. dub 2014 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bupi1234...Ano, vyznačilo se mi to samo, taky to byl muj prvni graf...
20. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, BT si měřím teprve pár měsíců, spíš abych měla přehled, kdy je vhodná doba...problém je v tom, že ovulace se mi vyznačila pouze jednou. Poslední dva měsíce jsem si jí vyznačila sama. Myslíte, že jsem se alespoň trochu trefila nebo šlo o anovulační cyklus? Jeden z měsíců jsem neměřila denně, protože jsme byli na dovolené. Díky za názor.
20. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587996012854775808. Holky co myslíte ? Ustálilo se mi to po Gynex kapkách ? Těhotenství asi můžu vyloučit s takhle nízkou BT co ? :slight_smile:
23. črc 2014 v 08:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 videla jsem i tehotenske s nizsi teplotou... Ale ty mas uz pred ovu docela horskou drahu :slight_smile: tak nevim co z toho vycist...
23. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to jsem zvědavá, jak to dopadne :D minulý patek jsem měla docela silnou bolest břicha, tak uvidíme, jestli to bylo ovulací a uhnizďováním :slight_smile:) každopádně díky :})
23. črc 2014 v 08:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus ahojky, pokud teplota zítra stoupne, tak ovluka byla.... myslím, že máš graf úplně v pohodě...., jak dokončíš cyklus, tak to krásně uvidíš.... a je možné že se třeba tentokrát zadaří....
2. srp 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, moj grafik, ktoremu nerozumiem :unamused:
2. srp 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o názory ke grafu, další 2 dny byla teplota 36,27 a 36,32. Pokud nebudete brát v potaz tu nejvyšší teplotu ke konci MS, myslíte že mohla být ovu? Nebo mám počítat raději s anovulačním cyklem? Už 8 měsíců se snažíme o mimi, první se povedlo samo až po dýl jak roce a půl. Díky za názory
2. srp 2014 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis čemu na grafu nerozumíš? Pokud jsi nedostala MS tak to vypadá na těhu...
2. srp 2014 ve 21:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarula Ahoj, nerozumiem tomu, ze ms nikde a testy neg. :frowning2:
3. srp 2014 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus počkat ještě týden, pak testni a když nic tak k dr. Buď se MS jen opozdila, nebo jsi těhu a zatím to neukázal test, nebo je tam něco jiného (třeba cysta) tak pak musí pomoc dr.
3. srp 2014 v 06:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis ja to dopadlo s tím grafíkem?
4. srp 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarula @lencak80 Ahoj holky, stale nic, 36.9 a test neg. Ms cakam kazdu chvilku, nech mozeme dalsie kolo zacat. Dufam, ze nebudem musiet ku dr. :( A vy ako?
4. srp 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarula @lencak80 No neuveritelne, prave som to dostala, cize 1DC. Hura na dalsie kolo. Nastastie nebolo treba ku dr. :slight_smile:
4. srp 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 ahoky tak teploty stejne snad se zadarilo uvidime noooo sem teda zvedava jak blazen na konec cyklu co bude :wink: :wink:
4. srp 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, co si myslíte o tomto grafu? Začala jsem měřit, ale řeknu vám, že je to docela náročné :D Některý den jsem zaspala, tak jsem raději vynechala :slight_smile:
5. srp 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna Ahoj, jsem zvědavá na Tvoje další teploty za naměřený cyklus, zkus měřit celý a nejlepší by bylo nařídit si budíka :slight_smile: Já to tak také dělám :slight_smile: Můj graf vypadá takto, bohužel v sobotu a neděli nebylo možno měřit, špatné podmínky, stanovalo se nepravidelný spánek apod :slight_smile:
http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587996012854775808 No těžko říct co z toho mého vyleze, každopádně se nemohu dočkat na výsledek ať už takovej nebo takovej :slight_smile:
5. srp 2014 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Ahoj, já měřím každé ráno přesně v 5:15. Jsem taky zvědavá :slight_smile: V době nízké teploty proběhly ovulační bolesti + špinění, ale ovu test nic nepotvrdil. Dnes jdu k Dr. jsem zvědavá, jestli ovu opravdu proběhla.
5. srp 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maikkynna Jééé držím palce :slight_smile:) tak pak dej vědět :slight_smile:) No já beru na podporu menstruace na srovnání Gynex a jeřáb ptačí, když už se menstruace dostavila asi bude problém s ovulací ¨:( no uvidíme :slight_smile: Každopádně jsem napnutá jak nevím co :D Jenže plodný hlen nikde :( A to jsem docela i v klidu, páč mám dovolenou, tak užívám :slight_smile:)) Hlavně nám sem pak napiš jak jsi pochodila u Dr. :slight_smile:))
5. srp 2014 v 10:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Já už jsem vyzkoušela na podporu všechno možné a nemožné :slight_smile: Nakonec užívám femibion třetím měsícem a počkám, až co řekne Dr. Jdu do Reprofitu a tam už se snad dozvím víc. Mám hrozně dlouhý a nepravidelný cyklus :( Myslím si, že u mě taky k ovulaci nejspíš nedochází...

Já jsem měla dovolenou 14 dní a od včerejška jsem v pracovním procesu :/
5. srp 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna A zkoušelas ten gynex a jeřáb ptačí ? Mě to dost pomohlo a také jsem měla pořádně dlouhé cykly :( Ale opravdu jsem nasadila a menstruace do čtyř dnů přišla a navíc to jsou jen bylinky :slight_smile: Sice ten gynex stojí okolo 450-500kč , ten jeřáb jen 80kč , ale myslím si ,že to za to stojí :slight_smile:)
5. srp 2014 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Jeřáb ptačí i gynex jsem zkoušela, ale žádný výsledek :(
5. srp 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna A jak sis ho dávkovala ? Já beru 3x7kapek gynexu a jeřábu 3x20kapek :slight_smile:
5. srp 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek