Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 no tak abych ti pravdu řekla tak se mi taky ten můj graf zdá hodně divný ☹ ani nechápu proč tam mám tmavě zelenou barvu místo světlejší zelené ☹ já jsem s toho fakt paf ☹ a takto vypadaly mé ovu testy.jeden jsem dělala ráno a druhý k večeru,ale nikdy jsem nevydržela nepít 2 hodiny.a ještě jeden a to s neděle 😀

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal ja mela v srpnu ukázkový ovu test a po nem prisla ms za osm dnu.ted mam nejaky divny testy.nemela jsem na nich ani moc duchy.ted jsem jeden delala a bilo.takze ovu tipuju sobota nebo nedele.zitra sem hodim graf.ty tve testy vypadaji dobře a grafy holt pochopíme az za pár měřicích cyklu

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 no já ukázkové testíky neměla nikdy 😀 jedině takové jako teď 🙂 ale teď se mi zdají nejsilnější za 5 cyklů co si dělám ovu testy 🙂 jinak taky stále duchy na testíkách 😀
no přesně tak to máš pravdu po pár měřících cyklech je pochopíme,ale doufejme,že měříme prvně a naposled 🙂 no sice ne já prvně,ale asi tento rok po 3,ale snad naposled 🙂 o mimi se snažíme 41 měsíců ☹ jak dlouho se snažíte vy o miminko?

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal rok a něco ale ten rok jsme tomu nechávali volny průběh. Pak jsem musela na konizaci tak se snažíme to ted urychlit

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal a beres leky? Hormonovy profil ti delali?

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 tak to moc držím palečky aby jsi co nevidět byla těhulka 🙂 třebas hned tento cyklus 🙂
no hormon. profil u mě a u manžela ok.jinak tento cyklus jsem začala brát inofolic+kyselinu listovou 800 a manžel vitamín E na lepší spermie.a ty bereš nějaké léky? 🙂

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal inofolic a listovku 😀 .a mam clostil nebo jak se to jmenuje, estrofem a utrogestan ale ještě jsem si nic nevzala.cca 3 den po ovu bych mela utrogestan ale pořád váhám jestli tomu nedat šanci i bez toho.ale na druhou stranu jsem tady nacetla dobre zkušenosti s utrogestanem

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 takže papkáme jedno a to samé 🙂 tak se necháme překvapit zda se povedlo anebo ne 🙂 jak dlouho bereš inofolic a listovku? 😀 no utrogestan uvažuji,že budu brát od zítřka 🙂 mám brát taky 2 nebo 3 dny po ovu utroš 😀 akorát nevím kdy začít 😀 a mám brát 3x1 tabletu 😀 ty kolik? 😀

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal tak víš co? Rozhodnuto zacnu taky ten utrogestan brat.kaslu na vahani zda ano nebo ne.kdyz sesumiruju snažení v poslední době tak jeden měsíc nám to prekazila nemoc další jsme to prosvihli další cyklus byl anovulacni. Neni na co čekat kdo vi co bude 😠 .mam brat 1rano a 1 vecer. Uvidím co zitra teplota ale vidím to ze bych zacala ve středu

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal jo a tu listovku beru uz pres rok uz od začátku snazeni.inofolic mam prvni balení

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 no tak začneme brát spolu ten utroš 🙂 taky uvažuji nad zítřkem a středou 🙂 a nevím kdy začít brát 🙂 já jsem teď 6.8 byla na laparoskopii,potom na IUI,ale bohužel nedopadlo dobře.min měsíc jsem měla taky anovulační (udělala se mi cysta) a teď byla ovulka.bylo by to krásné kdyby nám oběma to vyšlo 🙂 a ještě k tomu stejně 🙂 kdy ti nemá dojít ms? 🙂

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal ja mela min měsíc taky anovulacni a kdy mi ma prijt ms budu asi jen odhadovat.jeden cyklus mam 30 pak treba 33 nebo i 28.zatim to nemá zadne pravidlo co to pres rok sleduju.v srpnu po pozitivnim ovu testu ktery mimochodem taky vysel na sobotu jsem to dostala devaty den po ovu.a to jsem poprve cítila ze by to mohlo vyjit mela jsem náznak příznaků a to jsem se ani nijak zvlášť nepozirovala.to jsou nahody v tom životě

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 jéva to máš tak krátkou LF?já ji mám 15 dnů,ale jak píšeš taky ms nemám nějak pravidelnou,chodí mi jak chce 😀 jinak v srpnu jsem měla IUI v pondělí,ale bohužel si myslím,že hodně brzo.měla jsem folikul jen 17mm a píchli mi v ten den pregnyl a udělali jedno IUI.kdyby mi ve středu třebas udělali druhé tak by to mohlo vyjít.jinak jsem měla v tom srpnu sílící duchy na testu,ale bohužel došla ms se zpožděním ☹ já se taky už v mém těle po tolika měsících nevyznám ☹ a máš už nějaké dětičky?já 2 chlapečky.

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 jo a jinak mívám 28-30DC

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal no právě ze mam tak krátkou lf proto ten utrogestan. Deti ještě nemam ani jsem nikdy tehotna nebyla takze pro me bude všechno nové.tak to se máš ze uz máš dva chlapecky.tak ti budu prat holčičku. Ja jsem s tim snazenim zatim docela v klidu az se divim.mozna je to tena vysetrenima ze vim ze jsme relativne v pořádku a ze to pujde.nekdy.a taky jsem si po tom minulém anovu naplanovala plno akci na listopad abych nemyslela jen na těhotenství a nahodou se nehroutila ze to nevyslo 😀

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 aha tak proto ten utrogestan 🙂 já ho mám právě na udržení případného těhotenství,už se stalo,že jsem měla 4x biochemické těhotenství za tu dobu co se snažíme.no první těhotenství je fakt krásné,ale i ty další jsou nádherné,ale to poprvé je to nej 🙂 moc jsem si toho užívala 🙂
tak to je dobře,že sis naplánovala plno akcí na listopad 🙂 já právě žádné nemám,ale jsem denně s kluky tak moc na to nemyslím,ikdyž to nejde ☹ a jinak moc moc si přejeme holčičku.manžel chtěl u obou dvou těhotenství holčičku 🙂 tak proto jsem se rozhodla,že půjdeme do třetího 🙂

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal budu moc držet palce at ti to brzy vyjde a hlavně at je vse v pořádku. Teda mas toho hodně za sebou

dasa.77
26. říj 2015

@valeri10 mivam to stejne a je to ok

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 já tobě taky strašně moc a děkuji 🙂

dasa.77
26. říj 2015

@juliemichal no, s takovou se nedivim,ze na to tehulkovani musis porad myslet 🙂
Meria BT,delas ovulacni testy....tak aby Ti to brzy pomohlo

valeri10
27. říj 2015

Ahoj prosím o názor

juliemichal
27. říj 2015

@dasa.77 neboj už odedneška zase neměřím,kašlu na to 🙂 stejně mi grafík nechce vyznačit ovulku 🙂 ale v sobotu byl ovu test pozitivní tak to už kašlu 🙂 a od zítřka zkusím brát utroš jak mi to dr říkal,že ho mám brát po ovu 🙂

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal No já to mám taky nějaké divné. V jiné diskuzi mi nějaká dobrá duše odpověděla, že to vypadá, že ovu ještě nebyla. Takže se na ten utrogestan asi vykašlu

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 jakto? ☹ zkus mi poslat tvůj grafík i s dnešní teplotou 🙂

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal Je tady vloženej. A vidím to tak, že pokud teplota další dny poroste tak ta ovu byla mezi sobotou a nedělí. To jsem měla ty velké bolesti to ať mi nikdo neříká, že ty bolesti jsou jen tak nebo vsugerované. A z celých pěti testů byl v sobotu odpoledne aspoň trochu zbarvený oproti ostatním dnům.

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 no eventuálně pokud ti zítra BT vyskočí nahoru tak mohla být ovu toho 25.10 což je v neděli,ale to uvidíš zítra podle zítřejší BT.anebo to bude anovulační ☹ vůbec se mi nelíbí ty teploty s 20.10 a 23.10

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal 13 DC jsem byla na ultrazvuku a folikul tam byl a právě z toho dr usoudil, že ovu bude později. Může vidět na utz folikul a pak nedojít k ovulaci?

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 eventuálně by ta ovu mohla být fakt v neděli.a ohledně toho folikulu ano může dr vidět na UTZ folikul a on nemusí prasknout a může s toho být třebas ta cysta ☹

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal takže příští měsíc mi může říct, že místo ovu bude cysta? Nooo tak je pravda,že cystu jsem ještě neměla 😠 . Myslím, že tady to měření a testování jsem teď dělala naposled

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 jj to bohužel může ☹ a máš foto tvých ovu testíků?bych jsem se na ně mrkla 🙂 no může se stát,že ti folikul vyrostl do 30mm a nepraskl a tak se stala cysta ☹ neříkal ti dr kolik má ten folikul který viděl? ☹