Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
anicka2111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valeri10
27. říj 2015
@juliemichal me muj asi ne. Ze by jsme meli stejne zapeklitý mesic? To bych ti teda neprala.dej vedet zitra
juliemichal
27. říj 2015
@valeri10 já už měřit nebudu,kašlu to,podle ovu testu ovulace byla 100% takže dnes jsem 1-2DPO takže nejpozději v pátek si dám utrogestan.kašlu to,nebudu se nervovat s měřením 😞 když ovu test byl pozitivní 😞
dasa.77
27. říj 2015
@anicka2111 jsi se trošku spletla,ne? DODRŽUJ PRAVIDLA
valeri10
27. říj 2015
@juliemichal mooooc držím palce
juliemichal
27. říj 2015
@valeri10 moc děkuji já tobě taky ♥
valeri10
28. říj 2015
@juliemichal tak mi dnes teplota stoupla z 36.5 na 37.tak snad tak zůstane a potvrdi mi to ovu
juliemichal
28. říj 2015
@valeri10 no tak to je krásné 🙂 tak asi jsi už ovu měla 🙂 držím palečky.možná budeme stejně DPO 🙂
valeri10
28. říj 2015
@juliemichal ja si od začátku myslela ze byla když jsem mela takove bolesti.jeste uvidím co zitra a večer uz bych si dala ten utrogestan.ovu vychází na neděli
juliemichal
28. říj 2015
@valeri10 no tak to máš jako já tak jsme stejně 3DPO 🙂 tak to je super 🙂 já uvažuji nad tím utrogestanem kdy si ho dát.nevím zda zítra anebo v pátek 🙂
valeri10
28. říj 2015
@juliemichal taky vaham bud zitra vecer nebo v patek rano.mam cca 9 dnu do ms coz je malo na uhnízdění
juliemichal
28. říj 2015
@valeri10 já mám zase do ms buď 13 dnů anebo 11 dnů podle toho jestli mi dojde 28 či 30DC,ale jinak podle ovulky mám do ms 12 dnů 😃 dnes jsem 3DPO a mívám LF 15 dnů 🙂 ale fakt vůbec netuším kdy začít s užíváním utroše.
valeri10
28. říj 2015
@juliemichal dr mi řekl cca 3 den.tak bych zacala 4 den asi.ale uvidím co zitra teplota
juliemichal
28. říj 2015
@valeri10 jj přesně tak to nevadí,že začneš 4 den nebo 5 den po ovulaci 🙂 akorát fakt nevím zda mám ho brát od zítřka anebo od pozítří 😃 ach jo to je dilema 😃
zloba89
29. říj 2015
Já se v tom už fakt nevyznám...
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal teplota mi zase klesla na 36.5 😞
valeri10
29. říj 2015
luca16
29. říj 2015
@zloba89 To vypadá na těhu, nebo ne?
juliemichal
29. říj 2015
@zloba89 já bych jsem si zkusila udělat testík 🙂 grafík vypadá pěkně 🙂

@valeri10 tak to je hodně divné 😞 tvůj graf vůbec nechápu 😞 já už si BT neměřím,kašlu na to 🙂
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal Tak ty jsi na dobré cestě tak aspoň tě to měření nebude stresovat. Budu držet palce. Tak se mnou prosím tě nedrž basu a otěhotni jo? 🙂
valeri10
29. říj 2015
@zloba89 přesně tak. Udělej test jsem zvědavá 🙂
juliemichal
29. říj 2015
@valeri10 no dnes jsem chtěla skončit měřit BT kvůli toho,že mi womenzone ovulaci nepotvrdil,ale hodila jsem to do ff což jsem slyšela,že je lepší tak mi tu ovulaci vyznačil 🙂 takže jsem podle toho 4DPO 🙂
a děkuji,ale otěhotníme spolu ok? 🙂
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal U mě to vidím na delší boj, ale neboj já tě brzy doženu. Ten tvůj graf mi přijde taky docela zvláštní, ale ty teploty po ovu jsou nahoře což je dobře. A určitě se tam budou držet 🙂
juliemichal
29. říj 2015
@valeri10 já si taky myslím,že u mě to je taky na delší boj,bych jsem se tomu nedivila 😃 já si určitě na tebe počkám 🙂 jj to máš pravdu ten můj grafík je fakt hodně zvláštní 😃 ale ovu test jsem měla pozitivní v sobotu tak v neděli byla ovulace,ale je divné,že před ovu a po ovu mám ty stejné teploty 😃
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal A nepřeceňují se nějak ty teploty? 😃 že by vše mohlo být nakonec trochu jinak 😃
zloba89
29. říj 2015
Ok, test koupím a zkusím odpoledne
juliemichal
29. říj 2015
@zloba89 moc držím palečky 🙂

@valeri10 jé tak to vůbec netuším 😃 ale kdyby to mělo být těhu tak by podle mě teploty měly být nad 37 😃 ale od včerejška mám bolesti podbříška,našla jsem ten divný hlen 😃 čípek špatně nahmatám a je tvrdší.a od včerejška mám divnou pachuť v puse 😃 což jsem nikdy neměla.je to fakt hodně divné 😞
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal já teď koukla, že můj mudr má příští měsíc tři týdny zavřeno ]-( . Takže se nedostanu ani na ultrazvuk. Takže další komplikace. Jo jo dnes mám svůj den ]-(
valeri10
29. říj 2015
@juliemichal Myslím, že nemusí být nad 37. Někdo se na takovou teplotu třeba nedostane nikdy. Každé tělo je jiné
juliemichal
29. říj 2015
@valeri10 jéva a ten dr co zastupuje tvého dr by ti folikumetrii neudělal?
a jinak no já si myslím,že u mě by se měla vyšplhat tak nad 37,protože min rok jak jsem měřila BT tak jsem měla po ovu 37-37,1 😃 ale je pravda,že jsem měřila o 2 hodiny dřív 😃 takže jak si vezmeš tak bych měla fakt 37,protože by se přičetlo 0,2 🙂 tak je to asi i podle toho v kolik si měříš BT nebo vůbec netuším 😃

Začni psát odpověď...

Odešli