Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
21. črc 2018

@baketka to chapu..proto budu testovat asi az po vynechani...v prosinci jsem delala 10dpo a krasny dusik..ale misto aby silil tak slabnul a pak prisla v terminu ms...tak jsem byla zklamana...prve radost a pak nic...zitra jsem 33dc..mela jsem pozdeji ovulku. Ms by mela prijit v pondeli..LF mam 14 dni..tak to tak pocitam.

baketka
21. črc 2018

@janickazabicka dekuji 🙂, snad bude pekne silit.

baketka
21. črc 2018

@vendelinka08 To je neprijemny :/. Drzim pesti at ms nedorazi!

janickazabicka
22. črc 2018

Holky to je v pytli tohle co to je sakrá, proč nejde nahoru????? 😥😥😥

modrypitrisek
22. črc 2018

@baketka Teeda, ten je! To už Duch s velkým D, držím pěsti 👍❤

modrypitrisek
22. črc 2018

@janickazabicka Asi Černý Petr, Jani, taky mívám tak jednou do roka anovulák 😖

mandy1122
22. črc 2018

Holky co myslíte, vypadá to nadějně? Zítra bych měla dostat menses, ale tento měsíc jsem začla brát Clostík, tak nevím jestli teplotu nezkresluje ☹ a zda mi neprodlouží cyklus. Nezbýva asi než čekat zda mrcha příjde nebo ne ☹

vendelinka08
22. črc 2018

@mandy1122 graf ukazkovy..a nadeje je vzdy. Zalezi jak dlouhou mas LF. Me u MS teplota klesne vzdy az ten den..takze graf vypada nadejne a pak sup..15den pokles a jeste ten den to dostanu. Coz u me je zitra...ovulku muzu mit kdykoli..ale LF je u me nemenna...a ten Clostik..nevim jak funguje...uvidis...

vendelinka08
22. črc 2018

@janickazabicka Jani..tak to tedy nevim...asi se da vyhodnotit az bude cely...tteba to bude anovulacni nebo bude dlouhy...ted se neda jeste vyhodnotit...

vendelinka08
22. črc 2018

Ani nevim jestli ma smsl testovat kdyz se tehotne necitim...vzdy jsem to na sobe poznala a test mi to jen potvrdil...tak mozna udelam a potvrdim si tim..co si myslim...ze bohuzel nic...

janickazabicka
22. črc 2018

@vendelinka08
@modrypitrisek holky tak já zkusím dnes zajít koupit ještě ovu testy a uvidíme co na nich bude.
Měla jsem je koupit už v pátek teď bych nepatrala já nechci Anovulacni když jsme se tak pěkně snažili 😥😥😥

janickazabicka
22. črc 2018

@vendelinka08 zkusit můžeš třeba budeš překvapená 😍

baketka
22. črc 2018

@janickazabicka muze bejt zpozdena ovulace...pak sem hod ty testiky 🙂

@modrypitrisek dekuji, zejtra udelam dalsi test, tak snad zesili...
@mandy1122 ja si myslim, ze clostik ti jenom muze posunout ovulaci, LF by mela bejt neměnná...grafik vypada super, kdy zkusis test?

mandy1122
22. črc 2018

@baketka LF mám pokaždé 11 DPO, takže to vychází na zítřek. Test dělat zatím nebudu, příští víkend jdu na fesťák tak pokud do té doby nepříjde mrcha tak pak udělám, ať vím jestli pít 😀 Pokaždé co si udělam těhotenský test tak do 24 hodin dostanu mrchu 😀

baketka
22. črc 2018

@mandy1122 tak hodne stesti, graf je fakt super💪☺

mandy1122
22. črc 2018

@baketka děkuji 🙂

janickazabicka
22. črc 2018

Tak tady posílám ten test. Měřeno od 17.7. Vynechámm pouze 21.7.

janickazabicka
22. črc 2018

Takto po zaschnutí

vendelinka08
22. črc 2018

@janickazabicka Jani, přesně před rokem 22.7.2017 jsem zjistila, že jsem těhotná, nečekaně... 22.8.2017 jsem zjistila, že miminku nebije srdíčko, tak jsem si říkala, že jsou to magické dvojky.... je to přesně rok.... cykly mám normálně 28 až 29 dní.... vloni se mi cyklus v cervenci natáhnul a letos také... takže ovulka nečekaně pro mě už v neplodných dnech.... tohle je můj graf

vendelinka08
22. črc 2018

@janickazabicka dnes jsme se vrátili z dovolené z hor..... a jela jsem si koupit ten test... necítím na sobě vůbec nic....

vendelinka08
22. črc 2018

A jsem opravdu prekvapena...14dpo

baketka
22. črc 2018

@vendelinka08 Wauu, tak to je krasny! To je mamatest?

vendelinka08
22. črc 2018

@baketka jojo, to je mamatest, normálně ho vůbec nekupuji, ale ty co ají tady vDM, tak ty jsou vyprodané, tak jsem jela do Benu lékárny, neb Maxovi tedy moc nevěřím... když tady holkám dělala falešné naděje....

vendelinka08
22. črc 2018

mám zvláštní smíšené pocity, po loňské zkušenosti se hned tak radovat nebudu, ale budu věřit, že to bude vše v pořádku....

baketka
22. črc 2018

@vendelinka08 💪Super, ja uz maxe taky nekupuju...tak drzim moc moc pesti dal 🙂

baketka
22. črc 2018

@vendelinka08 uplne te chapu no...ale rikam si, ze pozitivni mysleni je ted uplne nejvic, co muzu udelat, aby to bylo dobre 🙂

vendelinka08
22. črc 2018

@baketka děkuji moc, jsi hodná... já tomu opravdu nevěřila... protože sjme dělali výšlapy po horách, prsa mě bolí jen lehoučce a podbřišek také tak lehce, jako před ms... žádné bodání, jak jsem to vždy měla... ale teď cítím, že mám asi zvýšenou tělesnou teplotu a je mi více zima.... kafe mi zatím chutná a noční hlad se vytratil... ten jsem měla minulý týden... a jsem ráda, že jsem vydžela až do dnes s tím testem, brala jsem to jako znamení, toho 22.7... že buď k nám miminko zase přijde nebo ne....

baketka
22. črc 2018

@vendelinka08 Ber to jako plus, ze se citis dobre ;). U me bylo tento mesic strasne veci jinak, tak sem byla strasne zvedava na test...7dpo sem mela strasne silny bily vytok, ze sem rychle v praci bezela na zachod, myslela sem si, ze sem brzo dostala ms, picha me vsude mozne, prsa me boli hlavne rano a vecer. Zatim se hlavne modlim.

vendelinka08
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
22. črc 2018

Tohle je graf, když jsem otěhotněla s druhým synem... přijde mi podobný, hlavně ty poovulační teploty.... jinak jsem tento měsíc předovulací neměřila, měla jsem nějaké kvasinky a v době ovulace jsem si zaváděla tablety... takže jsem spíše trpěla a sex byl ještě než manžel odjel s klukama pryč. Ale to jsem si myslella že ta teplota je nízká i díky tomu zánětu....