Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
27. zář 2018

@mikejla_a dekuji...

janickazabicka
28. zář 2018

@hlasimse jj dala jen jsem zkoušela jestli se zase sjednotí a nic. 😂😂😂 ale už jsou zase vymazané 😊

horvathova3
4. říj 2018

Ahoj, mám dotaz můžu něco vyčíst z grafu, který si dělam až po ovulaci? Do ovulace jsem používala mikroskop na kapradiny. takže vím, že ovulace byla 19dc pak jsem následujícího rána došla k závěru, že mi chybí dělání grafů 😂 a začala.

horvathova3
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
7. říj 2018

@horvathova3 ahoj nn můžeš něco málo vyčíst. Pokud 100% víš že ovu byla. A pokud se ti drží teplota nahoře máš velkou šanci 😊

janickazabicka
7. říj 2018

Ahoj holky jak se vám daří.
U mě takové novinky dnes 2dc ale tentokrát jsem si snad i přála aby přišla jelikož na konci měsíce končit v práci v Okay to dojíždění je fakt zabiják. A dnes mi přišli nástupní dokumenty do Pepca ale příští týden mám sraz z manažerem z Planea tam bych chtěla asi víc. Lepší pracovní doba a rekla bych i lepší peníze.
Tak na mě myslete ale kdyby náhodou tak to pepco už je jisté. Takže pohodička 😁
A zrovna teď jsem nepotřebovala být těhotná. Nevím jak by to pak bylo když už mám podepsanou výpověď.
Jinak holky kdybych otěhotněla třeba po měsíci v nové práci a sla na neschopenku tak se mi průměr počítá z nové práce nebo za nějaké období i když tam byla změna. Dost mě to zajímá právě.

horvathova3
8. říj 2018

@janickazabicka Ahoj, vím o pár lidech co takhle odešli na neschopenku ve zkušební době a zamestnavatele řekli, že s nima nejsou spokojený a tudíž je vyhodili. Což samozřejmě můžou a nemusí. Jestli máš třeba zkusebku 2 měsíce, což většinou bývá asi bych s miminkem vydržela po zkusebce, jestli chceš pak hned jít na neschopenku.

janickazabicka
8. říj 2018

@horvathova3 a já právě myslela že při neschopence ve vyhodit nemůžou.

horvathova3
8. říj 2018

@janickazabicka tak oni vyhodnotí zkušební dobu a můžou říct, že s tím zaměstnanec nebyli spokojeni a proto rozvazuji pracovní poměr. https://www.prace.cz/poradna/pravni-radce/detai...

joripage
9. říj 2018

Ahoj, tak já měla radost a asi předčasně, ve čtvrtek byl na testu duch, v neděli nic a dnes přes noc začínám krvácet... Tak zřejmě má první zkušenost s potratem ☹

svaska
10. říj 2018

Ahoj holky, poraďte. Tento cyklus byl můj třetí s clostilbegytem, obulace byla až 33DC, tedy podle teplot. Ovu test jsem chytla jen z 90ti procent pozitivní a jiný už jsem neměla. Ale včera a dnes jsem dělala OVU test a jsou takto silné, těhu test nemám snad až zítra, myslíte, že by to mohlo něco znamenat?

mikejla_a
10. říj 2018

@svaska ano muze 😊 taky mi sílil ovulak a pak jsem mela pozitivní i tehu test 😉

vendelinka08
10. říj 2018

@svaska vypada to opravdu velmi nadejne...myslim ze i tehu testik zitra muze neco malo ukazat...

svaska
10. říj 2018

Zítra se dostanu do lékárny tak se budu modlit 🙂

petruska11it
10. říj 2018

Ahoj všem jsem zde nová ani nevím zda přikládám příspěvek tam kam patří😂potřebovala bych helfnout, snažíme se s manželem o třetí Mimi a začala jsem si měřit bazalku abych furt nemusela kupovat ovu testy. Podle teplot hlásí že ovulace proběhla 14DC ale 14dc jsem měla teprve positivní ovulační test takže ovulace očekávaná za 24-48 hodin. Prosím kdo z vás je zkušenější kdy tedy proběhla ta ovulace? Podle čeho se mám řídit podle testu či teplot děkuju všem za odpověď

vendelinka08
10. říj 2018

@petruska11it probehla 15dc...posledni nizka teplota...pak uz je poovulacni..takze je to v cajku.

petruska11it
10. říj 2018

@vendelinka08 moc ti děkuju za odpověď teď už jen čekat zda se výsledek dostaví 😂😂😂

luciek013
11. říj 2018

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s utrogestanem? Beru ho první cyklus od 20dc. V grafu dole jako P. Nejak jsem myslela, ze pri nem teplota poroste a pak klesne a dojde ms a ne ze začne stoupat po vysazeni... Od 22dc jsem zacala mit nejakou strevni svini, 23 a 24dc mela vysoké teploty, ktere pak prestali ale prujem se me drzi do dnes. Tak nevim... Pripadne muzete nekdo poslat svuj graf s utrosem?

vendelinka08
11. říj 2018

@luciek013 tezko rict...protoze ta strevni viroza ti mize teploty ovlivnit..takze vyhodnoceni grafu je tezke. Tady tak nejde o ten utrogestan jako o virozu. . Kdy mas dostat ms?

luciek013
11. říj 2018

@vendelinka08 to prave tezko rict. Ma dojit nekdy po vysazeni utrogestanu a zatim nikde... Minuly cyklus jsem brala norethisteron a ms dosla treti den po vysazeni. Proto me prave zajimaly dalsi grafy s utrogestanem protoze i vzhledem k růstu teploty vůbec nevím kdy mam ms cekat

svaska
11. říj 2018

Ahojte holky, to není ani možný, po roce snažení, jsem z toho na větvi, za měsíc jsem měla po mateřské nastupovat do nové práce 🙂

hlasimse
11. říj 2018

@svaska wow gratulace!!

lizatko2
11. říj 2018

@svaska Gratuluju

svaska
11. říj 2018

@hlasimse děkuju

svaska
11. říj 2018

@lizatko2 Děkuju

mikejla_a
11. říj 2018

@svaska moc gratuluji!

dendasubaristka
11. říj 2018

@svaska ahoj moc gratuluji. Myslíš že ti pomohlo že jsi začala řešit nástup do práce?

vendelinka08
11. říj 2018

@luciek013 spise z toho grafu nedokazu vycist kdy byla ovulace a od toho se to pak odviji...takze do 35dc bych pockala

vendelinka08
11. říj 2018

@svaska super zprava..moc gratuluji!!!!

svaska
11. říj 2018

@dendasubaristka Ahoj, no asi ne, já tu novou práci řešila teprve tento měsíc, protože ve staré jsem musela dát ještě výpoveď. A hlavně jsem se bála, že půjdu do nové a za měsíc zjistím, že jsem těhotná což je takový blbý. Ale byla jsem smířená, že se nedá prostě nic dělat, mimčo jsme nestihly a na druhou stranu jsem se docela i těšila.