Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

hermij
24. pro 2018

@natlinka27 Někam si poznačte, že se měřilo dřív a uvidí se z dalších teplot 🙂

janickazabicka
4. led 2019

Dobre rano děvčata a ted mi někdo vysvětlete co je tohle? Já myslela že už se udrží nahoře a ono toto. Jsem zmatená 😱😱😱

janickazabicka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hermij
4. led 2019

@janickazabicka jani, uvidíte, jak se teplota zachová zítra. Jeden pokles se toleruje, kdyby byla BT zítra opět nízká, tak se tělo stále k ovulaci teprve chystá.

janickazabicka
4. led 2019

@hermij dobre to jsem teda zvědavá 😁

janickazabicka
5. led 2019

Takže já dnes ráno takto. Myslím že to asi přijde teda. Bo nevím.

hermij
5. led 2019

@janickazabicka A jak se jinak cítíte? Objevuje se děložní hlen? Na kalhotkách, toaleťáku... Někdy se to hůř pozná od zbytků ejakulátu. Některé ženy mají v době ovulace citlivá prsa, jiné špiní, nebo je bolí podbřišek, mají velkou chuť na milování...

janickazabicka
5. led 2019

@hermij no právě s tím se dá hlen trochu splést ale cítím větší mokro dole 😂 pardon 😂
A různé střídavě mě poboliva na stranách. Takže asi tak. Jinak nic zvláštního.

hermij
5. led 2019

@janickazabicka V pohodě. Mokro je znakem té nejvyšší plodnosti, takže ovulace teprve přijde. Ta vysoká špice se nebude počítat do "šesti nižších teplot" před ovulačním vzestupem.

janickazabicka
6. led 2019

@hermij tak dneska takto. S tím že jsem dnes zaznamenala i hlen. Tak si myslím že se blížíme 😁😍

janickazabicka
6. led 2019

A test takto 😁😍

janickazabicka
10. led 2019

Tak a máme přepocitano 😍😁

luciek013
11. led 2019

Prosím je vyhodnoceno správně nebo ovulace jeste nebyla? Mam ted celkove nízké teploty tak nevim.. Dekuju🙂

annanoskova
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
11. led 2019

@janickazabicka Jani....moc na tebe myslim....

janickazabicka
11. led 2019

@vendelinka08 dekuju zlaticko. 😘😘
Mé tělo se ohromně zblaznilo asi hormony. 😂 či co. 2 dny mě bolí šíleně prsa a dneska v práci jsem málem hodila šavli. Z ničeho nic se mi udělala tak příšerně špatně od žaludku že jsem musela stát chvíli ve skladu a rozdýchat to. Pak jsem se vrátila na prodejnu a kolegové na mě zůstali koukat hned mi dávali židli abych si sedla a vedoucí mi utíkal pro vodu 😁 bylo to milé že jim to není jedno.
A předevcirem mi kamarádka říká ty jo tobě to fakt sluší si taková jiná úplně zářís v obličeji 😁😁😁
To mě postřehy z tohoto týdne. 😁

A co ty vůbec? 😉

vendelinka08
12. led 2019

@janickazabicka ja dobry....zitra zacinam 30tt...moc rychle to utika. Teprve ted v lednu zacinam vse chystat a chytlo me hnizdeni...takze predelavam snad cely dum. Ale jeste v prosinci jsem chodila do prace a nebyl na nic cas. Tak ted zacinam radit dokud jeste muzu. Moc ti preji aby ti to take uz vyslo...zaslouzis si to. Kdy necekas ms?

fatal_error
12. led 2019

Ahoj, jeste se v tom uplne neorientuju, merim teprve druhy cyklus, ale tohle je asi jasnej anovulacni cyklus, ze? Cykly mivam dlouhy cca 38-39 dnu. 3. ledna jsem mela pozitivni ovulacni test, ale to byla asi nejaka chyba v matrixu. 🙂

hermij
12. led 2019

@janickazabicka Jani, tu svislou čáru bych posunula o teplotu vlevo, ale jinak to už je potvrzené, ovulace proběhla a teď počkat tak 8-10 dní ještě na TT ;)

@luciek013 Lucie, skoro dobře. Tu svislou čáru taky o jednu teplotu doleva, ovulace cca. 14.DC. Nikdy se to neurčuje přesně na den, ale plusmínus den.

@fatal_error Ovulace zatím ne, ale pokud míváte cykly až 38 dní (což nemusí být nutně patologie a špatně!!!), tak ovulace teprve nejspíš dorazí ;) Měřte dál a nezoufejte. Teď se snažte na maximum :D

janickazabicka
12. led 2019

@vendelinka08 tak to je super, jen pěkně dělej ať máš radost. Taky bych ráda dělala 😁 tak budu dělat alespoň kuchyň 😂😂
@hermij no tak doufejme že ty 2 pokusy stačili 😁 původně jsem myslela že to bude silvestr nebo nový rok a tak jsme trochu skočili

fatal_error
17. led 2019

Ahoj, myslite, ze uz? Pozitivni ovulacni test jsem mela 3.1. a pak znova 13.1. Asi uvidim az zitra a ted tezko soudit, co?

hermij
18. led 2019

@fatal_error Dneska bych to viděla na první vzestup teploty po šesti nižších, tak snad se udrží nahoře nebo ještě poroste 🙂

fatal_error
18. led 2019

@hermij nic, dneska 36,4, je to anovulak. do prcic. :/ tohle je posledni cyklus pred CARem, takze verim, ze potom se zacnou veci hybat. 🙂

hermij
18. led 2019

@fatal_error Nemusí být. Neztrácej naději 🙂 Jeden pokles se vždycky toleruje, pokud zítra teplota vyskočí... 🙂 užíváš něco na podporu ovulace? Příp. doplňky k podpoře početí?

fatal_error
18. led 2019

@hermij jo, piju pred ovulaci kazdy den kontryhel, nekdy i 2, obcas kotvicnik a mam i fertipronu.
jak moc velky vliv na teplotu ma pocet hodin, ktere v kuse pred testovanim spite? vstavam v noci tak 3x, takze zadna slava, vetsinou merim po 3h spanku.

hermij
18. led 2019

@fatal_error Píšu sz, jaksi jsem se rozepsala a nechci tu spamovat :D

dasenka12018
21. led 2019

Ahoj holky, myslela sem ze už mi BT klesá před MS a dneska 9 dpo zase nahoře, co takový pokles může způsobit. Včera mě hodně pobolivalo podbřišku, a dneska zase nic 🤔 Máte zkušenosti? Děkuji moooc 😊🍀

hermij
21. led 2019

@dasenka12018 Vždyť sotva proběhla ovulace s ty už chceš krvácet? :D Pokles je úplně v pohodě. Já je mívám v cyklech občas zcela přirozeně. Některé ženy, které v daném cyklu otěhotní to vidí tka, že šlo o uhnízdění (možná proto ty bolesti podbřišku?). Takže klíídek 🙂 Dnes jsi 8.DPO (appka to má špatně). Tzn. nejdříve TT dělat 10.-12.DPO, dřív MS nesmí přijít, jinak by mohl být problém s progesteronem. Vajíčko musí mít čas na uhnízdění a to má jen díky dlouhé činnosti progesteronu 🙂

dasenka12018
22. led 2019

@hermij moc děkuji za povzbuzení, a jakože jsem 8 dpo včera? Jsem nováček v měření BT 😀 Moc děkuji! Hezký den🍀

hermij
22. led 2019

@dasenka12018 Ano, ovulace proběhla někdy kolem 18.DC. Z teploty vidíme jen, že proběhla, nevíme ale přesnou hodinu, kdy proces začal. A včera byl 8. den luteální fáze. MS by neměla přijít dřív, než 13.DPO.