• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. října 2017 
@lendule2 Ahoj, ta ovulace musela být jindy, než vyznačuje ten program. Luteální fáze je dlouhá maximálně 16 dní a takhle už bys jí měla přes 20 dní a to už by těhotenský test ukázal dvě čárky. Takhle těžko odhadovat :frowning2:
9. lis 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Minulý cyklus byl 39 dní. A test jsem nedělala, takže v tomto ohledu nevím. Ale přišla mi teplota 36,06°C docela dost nízká a popravdě trochu děsivá (o víkendu jsem toho bohužel kvůli práci mnoho nenaspala).
9. lis 2015 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Ahoj, ty se ve všem hrozně moc vyznáš, tak prosím o radu. :slight_smile: Řekla bys podle BT, že ovulace proběhla 27. 10.? 13.11. má přijít MS.
9. lis 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendule2 a těch 39 dní je tak plus mínus každý cyklus?
Podle toho minulého cyklu vychází ovulace na 25. den plus mínus (spíš plus, mohla být i o 4 dny později) anebo to mohl být anovulační cyklus. Pokud by ten dnešní propad byl jen jednodenní záležitost - tj, další dny by ty teploty byly zase vysoké, tak bych ho nebrala v potaz. Ale je to složité, pokud v tom grafu nemáš uvedené třeba i okolnosti měření, případně další příznaky ovulace.
9. lis 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed Ahoj, podle těch hodnot mohla být ovulace i 24.10. (tj. 11. den cyklu, jestli dobře počítám?) - ale zase záleží na dalších příznacích. Teď už jsi zpátky na předovulačních teplotách, takže pokud by to byla ovulace - toho 27. - tak by menstruace musela přijít podle těch teplot už třeba zítra.
9. lis 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Moc děkuju! Budu to pozorovat dál a dám vědět. A uvidím, kdy dojde menstruace. :slight_smile: Moooc děkuju!
9. lis 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka tak uz mam MS :slight_smile: tak a ted vcerejsi spineni... 1 DC nebo az dnes to mam brat jako 1 DC? Kvuli Clostylu. Ten mam brat 3Dc a nevim jestli tedy zitra nebo ve stredu :/
9. lis 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Až od krvácení jako takového. Špinění ještě ne. Takže 1. DC dneska :slight_smile: Tak ať to vyjde!
9. lis 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa přesně tak až od krvácení. Tohle jediné náhodou vím :grinning: . Takže tento cyklus zabojujeme a dáme si dáreček pod stromeček jasný? :wink:
9. lis 2015 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werumka joo, tak mam no :slight_smile: co uz :grinning: tak je tady dalsi mesic. 23.11 kontrolni spermio :slight_smile: tak jsem taky zvedava :slight_smile:
9. lis 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Musíš to brát tak, že kdybys byla těhotná teď, tak ty nejhorší nevolnosti budeš mít na Vánoce - všude spousta dobrýho jídla, cukroví a Tobě by to všechno smrdělo. To je pak trochu k pláči :grinning: :grinning:
9. lis 2015 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Děkuju moc! Takže dokud mi BT neklesne přibližně k těm 36.36 C tak je furt nějaká naděje? Ta čára se kreslí nad ty předovulační teploty? Jsi moc hodná, žes poradila:slight_smile:
9. lis 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola Naděje podle toho grafu je určitě. Čára nižších teplot se určuje z šesti měření před ovulací - a bere se to nejvyšší z nich - podle toho se určuje poovulační vzestup. Obecně pokud teplota klesne pod tu první hodnotu, kterou jsi naměřila po ovulaci, tak už to znamená pokles progesteronu.
9. lis 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka No to máš pravdu. Opět :slight_smile:
9. lis 2015 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky otázka mimo. Kde se berou ty srdíčka a jak se dají získat. Já už mám čtyři a ráda bych je poslala dál, ale ty čtyři mi stačit nebudou :slight_smile:
9. lis 2015 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Už toho nech, na zvedání sebevědomí mám manžela :grinning:
Srdíčko Ti musí někdo poslat, nebo jsou i různé "soutěže", že třeba za příspěvek ve wiki knihovničce dostaneš srdce od adminů.
9. lis 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka A těch 6 dní po ovulaci, když mi teplota klesla na tu hodnotu 1DPO to je v toleranci? Na ten implantační pokles by to asi muselo jít níž, viď? Přijde mi, že ta BT mi dost skáče, ale já měřím v puse.
9. lis 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola Já měřila v puse a měla jsem místo grafu horskou dráhu. Takže další cyklus budu měřit dole :slight_smile:
9. lis 2015 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka aha. No tak jupííííí přistálo mi další tak nebudu syslit :grinning:
9. lis 2015 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola V puse to není tak přesné. Implantační pokles bývá většinou jen jeden den. Nevíš, jak dlouhou máš luteální fázi?
9. lis 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Tyjo neposílej mi je ale zpátky :grinning: :grinning:
9. lis 2015 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Řekla bych 14 dní. A kdy mi začne klesat BT v případě, že nejsem těhu? Teď jsem 9 DPO. Lu luteál. fázy mám myslím těch 14 dnů.
9. lis 2015 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola Většinou 1- 2 dny před menstruací.
9. lis 2015 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka no to jsem si mohla myslet, že v tom máš prsty zase ty :grinning:
9. lis 2015 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky za <3 :astonished: Jste zlaté! Pošlu dál...ať taky udělají radost! :slight_smile: ...jo holky a když budu mít MS, tak BT se bude měřit pěkně blbě co? :angry:
9. lis 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed no to jo,ale přes ms měřit nemusíš ne? To je ti stejně k ničemu
9. lis 2015 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 No, já četla na chytrých stránkách merenibt, že se to měří i v době MS. :sunglasses:
9. lis 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed to asi jo, ale k čemu ti ta informace o teplotě bude?
9. lis 2015 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dapaed ja meriam, nevidím v tom žiaden rozdiel okrem toho, že musím proste po ránu ten teplomer umyť :slight_smile: Pre mňa to malo celkom význam, pretože mi teplota klesá vždy až v priebehu MS, nikdy nie pred. Takže som sa aspoň dokázala zorientovať, kedy klesá a že to, že mám tesne pred MS bazálku 36,9 ešte nič nezaručuje :slight_smile:
9. lis 2015 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 No, já bych právě chtěla teplotu sledovat dál a nepřerušit to. Já mám stejně MS jen pár dní, takže by to byla škoda těch pár dní se neměřit. A někdo má ovulaci i klidně třeba 3den po skončení MS. Tak si to chci jen dál sledovat. @mika251 Jen ta představa toho měření po probuzení při MS v posteli v leže...si nějak nedokážu představit. :slight_smile: Ale to dám. :slight_smile:
9. lis 2015 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek