Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
werumka
9. lis 2015
@lendule2 Ahoj, ta ovulace musela být jindy, než vyznačuje ten program. Luteální fáze je dlouhá maximálně 16 dní a takhle už bys jí měla přes 20 dní a to už by těhotenský test ukázal dvě čárky. Takhle těžko odhadovat 😞
lendule2
9. lis 2015
@werumka Minulý cyklus byl 39 dní. A test jsem nedělala, takže v tomto ohledu nevím. Ale přišla mi teplota 36,06°C docela dost nízká a popravdě trochu děsivá (o víkendu jsem toho bohužel kvůli práci mnoho nenaspala).
dapaed
9. lis 2015
@werumka Ahoj, ty se ve všem hrozně moc vyznáš, tak prosím o radu. 🙂 Řekla bys podle BT, že ovulace proběhla 27. 10.? 13.11. má přijít MS.
werumka
9. lis 2015
@lendule2 a těch 39 dní je tak plus mínus každý cyklus?
Podle toho minulého cyklu vychází ovulace na 25. den plus mínus (spíš plus, mohla být i o 4 dny později) anebo to mohl být anovulační cyklus. Pokud by ten dnešní propad byl jen jednodenní záležitost - tj, další dny by ty teploty byly zase vysoké, tak bych ho nebrala v potaz. Ale je to složité, pokud v tom grafu nemáš uvedené třeba i okolnosti měření, případně další příznaky ovulace.
werumka
9. lis 2015
@dapaed Ahoj, podle těch hodnot mohla být ovulace i 24.10. (tj. 11. den cyklu, jestli dobře počítám?) - ale zase záleží na dalších příznacích. Teď už jsi zpátky na předovulačních teplotách, takže pokud by to byla ovulace - toho 27. - tak by menstruace musela přijít podle těch teplot už třeba zítra.
dapaed
9. lis 2015
@werumka Moc děkuju! Budu to pozorovat dál a dám vědět. A uvidím, kdy dojde menstruace. 🙂 Moooc děkuju!
crazynaa
9. lis 2015
@werumka tak uz mam MS 🙂 tak a ted vcerejsi spineni... 1 DC nebo az dnes to mam brat jako 1 DC? Kvuli Clostylu. Ten mam brat 3Dc a nevim jestli tedy zitra nebo ve stredu :/
werumka
9. lis 2015
@crazynaa Až od krvácení jako takového. Špinění ještě ne. Takže 1. DC dneska 🙂 Tak ať to vyjde!
valeri10
9. lis 2015
@crazynaa přesně tak až od krvácení. Tohle jediné náhodou vím 😃 . Takže tento cyklus zabojujeme a dáme si dáreček pod stromeček jasný? 😉
crazynaa
9. lis 2015
@werumka joo, tak mam no 🙂 co uz 😃 tak je tady dalsi mesic. 23.11 kontrolni spermio 🙂 tak jsem taky zvedava 🙂
werumka
9. lis 2015
@valeri10 Musíš to brát tak, že kdybys byla těhotná teď, tak ty nejhorší nevolnosti budeš mít na Vánoce - všude spousta dobrýho jídla, cukroví a Tobě by to všechno smrdělo. To je pak trochu k pláči 😃 😃
pincola
9. lis 2015
@werumka Děkuju moc! Takže dokud mi BT neklesne přibližně k těm 36.36 C tak je furt nějaká naděje? Ta čára se kreslí nad ty předovulační teploty? Jsi moc hodná, žes poradila🙂
werumka
9. lis 2015
@pincola Naděje podle toho grafu je určitě. Čára nižších teplot se určuje z šesti měření před ovulací - a bere se to nejvyšší z nich - podle toho se určuje poovulační vzestup. Obecně pokud teplota klesne pod tu první hodnotu, kterou jsi naměřila po ovulaci, tak už to znamená pokles progesteronu.
valeri10
9. lis 2015
@werumka No to máš pravdu. Opět 🙂
valeri10
9. lis 2015
Holky otázka mimo. Kde se berou ty srdíčka a jak se dají získat. Já už mám čtyři a ráda bych je poslala dál, ale ty čtyři mi stačit nebudou 🙂
werumka
9. lis 2015
@valeri10 Už toho nech, na zvedání sebevědomí mám manžela 😃
Srdíčko Ti musí někdo poslat, nebo jsou i různé "soutěže", že třeba za příspěvek ve wiki knihovničce dostaneš srdce od adminů.
pincola
9. lis 2015
@werumka A těch 6 dní po ovulaci, když mi teplota klesla na tu hodnotu 1DPO to je v toleranci? Na ten implantační pokles by to asi muselo jít níž, viď? Přijde mi, že ta BT mi dost skáče, ale já měřím v puse.
valeri10
9. lis 2015
@pincola Já měřila v puse a měla jsem místo grafu horskou dráhu. Takže další cyklus budu měřit dole 🙂
valeri10
9. lis 2015
@werumka aha. No tak jupííííí přistálo mi další tak nebudu syslit 😃
werumka
9. lis 2015
@pincola V puse to není tak přesné. Implantační pokles bývá většinou jen jeden den. Nevíš, jak dlouhou máš luteální fázi?
werumka
9. lis 2015
@valeri10 Tyjo neposílej mi je ale zpátky 😃 😃
pincola
9. lis 2015
@werumka Řekla bych 14 dní. A kdy mi začne klesat BT v případě, že nejsem těhu? Teď jsem 9 DPO. Lu luteál. fázy mám myslím těch 14 dnů.
werumka
9. lis 2015
@pincola Většinou 1- 2 dny před menstruací.
valeri10
9. lis 2015
@werumka no to jsem si mohla myslet, že v tom máš prsty zase ty 😃
dapaed
9. lis 2015
Děkuju holky za ❤ :-o Jste zlaté! Pošlu dál...ať taky udělají radost! 🙂 ...jo holky a když budu mít MS, tak BT se bude měřit pěkně blbě co? ]-(
valeri10
9. lis 2015
@dapaed no to jo,ale přes ms měřit nemusíš ne? To je ti stejně k ničemu
dapaed
9. lis 2015
@valeri10 No, já četla na chytrých stránkách merenibt, že se to měří i v době MS. 😎
valeri10
9. lis 2015
@dapaed to asi jo, ale k čemu ti ta informace o teplotě bude?
mika251
9. lis 2015
@dapaed ja meriam, nevidím v tom žiaden rozdiel okrem toho, že musím proste po ránu ten teplomer umyť 🙂 Pre mňa to malo celkom význam, pretože mi teplota klesá vždy až v priebehu MS, nikdy nie pred. Takže som sa aspoň dokázala zorientovať, kedy klesá a že to, že mám tesne pred MS bazálku 36,9 ešte nič nezaručuje 🙂
dapaed
9. lis 2015
@valeri10 No, já bych právě chtěla teplotu sledovat dál a nepřerušit to. Já mám stejně MS jen pár dní, takže by to byla škoda těch pár dní se neměřit. A někdo má ovulaci i klidně třeba 3den po skončení MS. Tak si to chci jen dál sledovat. @mika251 Jen ta představa toho měření po probuzení při MS v posteli v leže...si nějak nedokážu představit. 🙂 Ale to dám. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli