Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

luca16
31. pro 2015

@jirikova Není zač 😉

luca16
1. led 2016

Držte mi palce. Zatím jsou teploty hodně vyrovnané.

crazynaa
2. led 2016

Ahojky, tak můj divný graf, myslím, že Ovu byla 27.12.2015, snažili jsme se 28.12, mohly jsme se ještě strefit nebo už bylo pozdě, čárka na Ovu testu slábla. Ale toho 27.12. mě bolelo břicho, tak myslím, že mě folík tlačil .

luca16
2. led 2016

@crazynaa Jeden den po ovu je ještě naděje, budu držet palce 😉 Moc závidím tu rostoucí křivku. Já už se držím 8. den na teplotě 37st. Asi z toho zase nic nebude ☹

dasa.77
2. led 2016

Holky,stává se Vám taky,že musíte stále aktualizovat stránku??? Mě se často přestanou zobrazovat fotky,vidím jen prázdná okna 😒
Takže nevím,zda je chyba na koníkovi a nebo jen u mě. Kolikrát se musím odhlásit a pak zase nějakou dobu trvá,než se můžu přihlásit,protože mi to pořád píše,že něco se porouchalo,nebo eror.

dasa.77
2. led 2016

@luca16 křivka přece nemusí být rostoucí,důležité je,že se teploty stále drží vysoko
U Tebe to vypadá hodně nadějně

dasa.77
2. led 2016

@crazynaa no ahóóój. Říkala jsem si,kde se flákáš ztracená ovečko.
Graf podle mě není vůbec divný.Teplota až moc ukázkově stoupá. Vidím jen jednu hvězdičku v celém grafu,není to omyl? 😀 😀 😀
Jeden den po ovulaci ještě pořád šance je,ale jasně že lepší by byl jeden den PŘED 😝
Držím palce,ať to tentokrát klapne,musí!!!
Já jsem od 28.12. marod,takže se nemůžu dál řídit teplotama v grafu. Došlo mi to až dnes,po tom,co jsem zapsala další hodnoty a viděla ten výkyv,že jsem si vlastně brala někdy kolem 2 ráno ibalgin. Bolela mě hrozně palice až na zvracení a navíc mi to i srazí teplotu. Ráno jsem tak naměřila opět jen 36,3 , stejně asi jako dva dny zpátky,kdy jsem si to taky neuvědomila. Na kolik má ten ibalgin vliv,to nevím. Každopádně je těžko nějaké desetinky přičítat. 😒

crazynaa
2. led 2016

@dasa.77 Ahoj Dášenko 😉 hvězdička je jedna, protože jsme se snažili jen 1x, nějak jsme to tenhle měsíc vypustili a užívali Vánoc 🙂 🙂 No kéž by to vyšlo 🙂 to by bylo super, ale tak uvidíme no.... dělala jsem si ovu test a ta druhá čárka byla silná, ale myslela jsem, že druhý den ještě povyleze, ale už byla o něco slabší, tak říkám nevadí. Bud a nebo, tak jedenkrát jsme se posnažili 🙂 Já taky nevím jestli na mě něco nepoleze, mám na mandlích bílé tečky, zatím mi nic není, ale věští to hnisavou angínu ☹ každopádně ve středu si zajdu asi k dr.A jak si užívala Vánoc jinak?

dasa.77
2. led 2016

@crazynaa vánoce byly v poklidu,na štědrý den jsem byla u mamky,druhý den přijela ségra s přítelem. Mezi svátkama jsem byla v práci a i na silvestra ještě.Pak jsme byli doma.Takže pohodička.Teď se doléčuji,snad to během pár dní přejde.

crazynaa
2. led 2016

@dasa.77 urcite jo. My taky byly po navstevach a porad nekdo u nas. Skoda, ze uz musi muj do prace 🙂

kata91
3. led 2016

Holky tak co myslíte???

dasa.77
3. led 2016

@kata91 a kdy byla podle Tebe ovulace??? 24. nebo 26. DC?

kata91
3. led 2016

dasa.77 myslim si, že 24.

dasa.77
3. led 2016

@kata91 no,já si jistá nejsem...profík v tomhle je werumka 😀 Mě připadá,že ta teplota se držela dlouho na stejném bodě,ale pak už to šlo nahoru. Já ji měla tentokrát celkově nízkou,takže pokud se vůbec vyšplhám na 37,bude to spíše zázrak 🙂

kata91
3. led 2016

@dasa.77 já v tom právě taky nejsem moc zběhlá 😆 tak jsem chtěla slyšet nějaký názor. Myslim si, že toho 24. protože mě bolel podbřišek...no tak uvidíme ☺

dasa.77
3. led 2016

@kata91 zkusím si tuhle část zapsat do svého grafu a uvidím,kdy mi ji vyznačí 🙂

dasa.77
3. led 2016

@dasa.77 tak jak jsem si myslela já,se stejnýma hodnotama by to bylo u Tebe ten posledni den,kdy mas vedle sebe 4x 36,7........ takže 26.DC

dasa.77
3. led 2016

@kata91 už píšu sama sobě 🙂))
tak jak jsem si myslela já,se stejnýma hodnotama by to bylo u Tebe ten posledni den,kdy mas vedle sebe 4x 36,7........ takže 26.DC

werumka
3. led 2016

@kata91 Urcite 26. DC, alternativa je jeste 25. DC v noci, ale to je maximum. Bolesti byvaji pred ovulaci vlivem rostouciho folikulu.

dasa.77
3. led 2016

@werumka jsi dobrá "učitelka " koukám 😀

werumka
3. led 2016

@dasa.77 jojo a Ty jsi dobrej sprt 😀

dasa.77
3. led 2016

@werumka tak to mě teda dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

werumka
3. led 2016

Dik, ja kdyz mam jit driv spat, jsem vzdycky nejvtipnejsi 😀

dasa.77
3. led 2016

holky,dobrou noc.....opět mě bolí hlava,asi mi roste prdel ☹ jdu to zaspat

werumka
3. led 2016

@dasa.77 Tak ja uz jdu taky, stejne zejtra budu fnukat, proc jsem nesla spat driv. Dobrou!

kata91
4. led 2016

Dobré ráno, holky moc děkuji za odpovědi 😉😉 a @werumka je opravdu expert na BT 😄😄

smetanovak
4. led 2016

Já mýmu grafu vůbec nerozumím:( poslední ms 28.října od té doby nic.
V prosinci jsem měla jít na vyvolávačku ale doktorka byla nemocná. Jediné co mi řekla musíte se tulit tulit a tulit:D takže nevím jestli mám ovulaci nebo ne😀 prášky jsem vysadila začátkem září. Ach jo.. Vidíte z toho alespoň někdo něco?:D 😀 😀 k doktorce jdu 21.1.
Díky ženy🙂

crazynaa
4. led 2016

@smetanovak ahoj, doporucila bych jinou aplikaci treba womenzone. Tato je takove malo ctiva. 🙂

pekkaa
4. led 2016

@smetanovak ahoj. Meris to tam dole, nebo v puse? Melo by se merit tam dole, jinak to vubec neni presne.
Pokud meris dole, tak to vypada tak, ze ovulace nebyla.
Pokud si vysazovala HAK, tak to tak muze byt..
Mne trvalo vic nez rok, nez jsem zacala ovulovat po vysazeni☹..
Tim te nechci strasit, ale muze to tak byt.
Doufam ale, ze to nebude tvuj pripad🙂

smetanovak
4. led 2016

no právě tam dole.
Uvidíme nechám tomu čas zatím se to dá se říct chvíli od vysazení.
Uvidíme co mi doktorka řekne ke konci toho ledna no.
Ale moc děkuji🙂
@pekkaa