Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
12. led 2016

@dasa.77 Jojo, 15 nebo 16. Doteď jsem si myslela, že takovej rekordman v délce LF jsem jen já 😀

dasa.77
12. led 2016

@werumka 14 nebo 15 ne? 😀

mikejla_a
12. led 2016

@dasa.77 jo já si tvůj graf spletla s weiky, tvůj ani nevidím, takže nevím kolik jsi po... promiň 😉

werumka
12. led 2016

@dasa.77 Počkej, pomalu na mě 😀 15 + 15 je 30, ale prosinec měl 31 dní, takže 16 dní + 1 den a to už byl 1. den cyklu, ne?

dasa.77
12. led 2016

@werumka dobře ,bu du te dy psááááát po ma lu 😀
Bavíme se tu o předchozím cyklu,tak sem nepleť konec prosince 🙂

mikejla_a
12. led 2016

@werumka řeč je o listopadu, ale i tak to říkáš dobře, 15 nebo 16 dní 🙂

dasa.77
12. led 2016

@mikejla_a listopad měl 30 dní. 😉

dasa.77
12. led 2016

@mikejla_a a ano,můj graf tady opravdu není 🙂

werumka
12. led 2016

@dasa.77 Díky, my diabetici máme občas zpomalený závity 😀 😀 Tak je to stejně 15 nebo 16 dní.

dasa.77
12. led 2016

hele holky.... no prostě měla jsem ji docela dlouhou 😀

werumka
12. led 2016

@dasa.77 A teď třeba bude ještě delší... třeba nějakých 360 dní...? 😀

dasa.77
12. led 2016

@werumka nabízí se otázka,jak je rok dlouhý 😀

werumka
12. led 2016

@dasa.77 Jsem právě chtěla zkusit, jestli máš pořád stejnou reakční dobu 😀

mikejla_a
13. led 2016

@dasa.77 vím kolik má listopad dní, ale pokud byla ovulace 14.11.,tak je to 16 dní a pokud byla 15.11.,tak je to 15 dní 😜

myjusiatko
13. led 2016

http://www.fertilityfriend.com/home/38c1fd
Tak dnes zase trosku stupla. 🙂 Stejne nič neznamená, ale mám radosť. 😀

dasa.77
13. led 2016

@mikejla_a ano,ano 😀 proto jsem pak napsala,že byla prostě dlouhá 😉

crazynaa
13. led 2016

Dnes 1DC, ale graf byl krasny 😀

werumka
13. led 2016

@dasa.77 Co aktualizace grafu dneska? čekám, čekám a furt nic... 😀

mikejla_a
13. led 2016

@myjusiatko náhodou nadějný graf 😉

myjusiatko
13. led 2016

@mikejla_a Dakujem za povzbudenie. Mam len pocit, že nadejny je kazdy, kym nepride MS. :D Chapeš. 😀

mikejla_a
13. led 2016

@myjusiatko jj znám to moc dobře, teplota se drží drží a pak i klidně v den MS spadne ☹

dasa.77
13. led 2016

@werumka stačí bohatě co dva dny,ale teplota zase klesla 😉

myjusiatko
14. led 2016

Malo vám niekedy behanie vplyv na rannú teplotu? Behať som bola večer a ráno som mala teplotu (ta vcerajsia) vyssiu o 0,15. Dnes sa zase vrátila na 37.
http://www.fertilityfriend.com/home/38c1fd

valeri10
14. led 2016

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla. Bohužel se sem vracim s neporizenou.jsem treti cyklus po clostilu a tento treti cyklus nemam ani poradny folikl.a pritom ty dva prvni cykly to bylo v pohodě. Dnes mi mudr řekl ze mam polycysticke vajecniky nebo jak se to jmenuje. Asi jsem to dřív nemela ze mi to řekl az ted.nicmene mam jit na laparoskopii. A nebo můžeme na ivf.brecim cele odpoledne jak jsem z toho zdeptana

werumka
14. led 2016

@valeri10 Ahoj! Zrovna jsem na Tebe nedávno myslela, jak se Ti daří. A nechtějí ještě po té laparce zkusit léčbu pomocí injekcí gonadotropinů? Většinou to prý bývá druhý krok po Clostilu... Koukni tady třeba: http://www.stopneplodnosti.cz/lecba-neplodnosti...

Polycystické vaječníky bývají často příčinou toho, že žena nemůže otěhotnět, protože nedojde k dozrání vajíčka a prasknutí folikulu. Ten clostil je první možnost, jak to řešit.

valeri10
14. led 2016

@werumka ahoj.doufala jsem ze mi odpovis dekuju. Je mi divne ze mi to mudr nerekl driv.ja zila v domnění ze jsem zdrava.a po prvni clostilu ukázkový ultrazvuk.uz 13dc folikl 22nebo 24 mm tenkrát jsem to tu psala.druhy cyklus stejny den jen 18 mm a ted stejny den jen 10mm.neni to zvláštní?

werumka
14. led 2016

@valeri10 Myslím, že úplně zvláštní to není - už jsem zažila i to, že po clostilu přišla ovulace až nějaký 25. den cyklu. Může na něj být zpomalená reakce. Teplotu jsi při tom neměřila?
On ten syndrom polycystických vaječníků nejde často snadno určit - musí se udělat víc ultrazvuků, kde se potvrdí právě ty cystičky a pak taky hormonální profil. Bývá to někdy následek braní HA. často bývá na ten syndrom podezření, které se ale nakonec vyvrátí. Jaká vyšetření Ti dělali?

werumka
14. led 2016

@valeri10 A kdy Ti o tom syndromu lékař řekl? Až teď, když jsi brala ten clostil?

valeri10
14. led 2016

@werumka ne teplotu uz nemerim.uz mi minule dal poprve i pregnyl a v pondělí pujdu zase jestli se neco zmenilo a kdyz tak mi da pregnyl.delal mi hormonovy profil a ten byl v pořádku. Mimuly rok touto dobou jsem k nemu chodila s bolesti na vajecnicich po vyleceni jsem pro zmenu musela na konizaci a tento rok pro zmenu tohle.nejak se s tim nemuzu srovnat

werumka
14. led 2016

@valeri10 No takhle - u PCO je určitým způsobem "typický" hormonální profil. Zvýšený testosteron, poměr FSH: LH 1:2...
Napadlo mě totiž, jestli Ti našel víc folikulů až po tom braní clostilu, tak to mohlo "způsobit" ty cystičky. Než jsi ten clostil brala, tak jsi přece měřila teplotu a tam ta ovulace byla, ne? To by u PCO nebylo. Taky u PCO bývá časté, že ovulační test je skoro pozitivní celý cyklus (kvůli zvýšenému LH). Moc mi to na to nesedí... navíc na PCO se taky nasazuje metformin, ne hned IVF. Já nevim, jestli radši nezměnit lékaře.