• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
@myjusiatko o kolkej meriavas teplotu? tych 37.2 je fakt super :slight_smile:
21. led v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zardia 7:10 rano. Dnes zase to iste. :slight_smile: Sa teraz smejem, ale ked tam doktor uvidi dve bublinky, tak mi usmev zmrzne. :D
21. led v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko inac napadlo ma to, lebo ten test bol dobre silny :grinning: .. teba to napadlo kvoli tej teplote?
21. led v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zardia aj, aj. Plus to mame v rodine a mam to vestene od mamy uz par rokov. :D
21. led v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko tak to by bola dobra sranda :grinning: inak my tiez mame dake dvojicky v rodine, tak mamina tiez furt mi vravi, ze teraz nechcete a ked budete chciet tak aby hned 3 neboli :grinning:
21. led v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@myjusiatko a ako sa inak citis? :slight_smile:
21. led v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pomalu ale jistě stoupa.tak snad to proběhlo
22. led v 06:41  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tento průběh grafu jsem viděla vždy jen u ostatních. Ještě nikdy mi křivka tak rychle nestoupla. Ani při prvním těhu. Jestli se tento měsíc nepovede, tak to bude hodně velký teplotní pád :frowning2:
22. led v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@valeri10 Pokud zítra teplota neklesne, tak ovu určitě byla. Někdy ty nárusty teplotou nejsou tak zřetelné, jak bychom si přáli :unamused:
22. led v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 já měla ten 17 DC pregnyl tak jsem čekala hezčí graf :slight_smile: , ale ty ho máš krásný. Moc držím palce
22. led v 07:47  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@valeri10 Na pregnyl ti ty teploty stoupají opravdu pomalu. Pokud jsi ale měla pregnyl nepochybuju, že ovu proběhla:slight_smile:
22. led v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem tady nova :slight_smile: a chtela bych se k vam pridat.. snazime se prvni mesic :slight_smile:.. zatim jsem 4DPO, tak uvidime :slight_smile: to cekani je silene :grinning: ...
22. led v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, teplota dnes 36,9 :fearful: a stále nevím,jak na tom jsem :angry:
22. led v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 test porad negativni? Mas niekde graf cely?
22. led v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem rada, ze ovulka pekne vysla :slight_smile: i sme to pojistili celkem :slight_smile:
22. led v 11:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@luca16 to vypada, ze budeme pripadne testovat v podobnou dobu :slight_smile:
22. led v 11:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hunnyb budu držet palce... to čekání po ovu je nekonečné:slight_smile:
22. led ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 Vypafdá to krásně. Držím pěsti :slight_smile:
22. led v 15:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankadvor Děkuju. Já jsem říjnová, takže kdyby byla i moje ratolest, udělalo by mi to radost :slight_smile:
22. led v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dneska jsme hezky stoupli :slight_smile: doufam, te to vydrzi..
23. led v 10:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hunnyb Zatím to vypadá fakt dobře, ale je ještě brzy jak na příznaky, tak na nějaké závěry. Tak dej zase vědět, jak teplota pokračuje :wink:
23. led v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 a jak dneska ty? :slight_smile:
23. led v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
já klesla na 37,1st., ale stále je to vysoko:slight_smile:
23. led v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 jj to je :slight_smile: super, drzim palce dalej :slight_smile:
23. led v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hunnyb já tobě taky, budeš testovat nějak dřív nebo počkáš až jestli přijde MS?
23. led v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 urcite budu cekat :slight_smile: uz jsem parkrat testovala i kdyz neplanovane a vzdy mne to i presto zlomilo.. tak nechci zazit dalsi test bez dvou carek :D asi si nekdy koupim ovulacni at aspon zaziju ten pocit :D
23. led v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hunnyb :D ovulační používám, dokážou ukázat těhu dřív, tak abych nebyla zklamaná z neg. těhu testu, zkouším první ty ovulační :sweat_smile: Taky bych chtěla čekat až na termín MS. Těch zklamání bylo už dost. Jsem ráda, že mne nebudeš pokoušet dřívějším testováním...takto se můžem aspoň navzájem podporovat a vydržet to čekání.
23. led v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 ano to je skvele, ze sa mozme rakto drzat a nerobit testy... A nie ze ma k nejakem strhnes skor :grinning:
23. led ve 23:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hunnyb Budu se snažit :grinning: Dnes zase 37.1st. Už druhý den. Kdyby už neklesla, tak bych se vůbec nezlobila:slight_smile: Co ty?
24. led v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca16 dneska 36,9 :slight_smile: trosk pokles, ale vcera jsem i blbe spala tak i proto byla urco az na 37 :slight_smile: v kolik normalne meris?:slight_smile: ty teploty mas krasne vysoko :slight_smile:
24. led v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek