Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
to2014
26. led 2016
@pekkaa aha takže ovulace dle grafu 15? Já myslela ze nejnižší teplota v nízkých teplotách 😞 a,když jsou dva dny po sobě ovu testy pozitivní ktery platí ?
mikejla_a
26. led 2016
@to2014 spíš je zvláštní ten jednorázový vzrůst na 37,7...to je hrozně moc, nebyla jsi tam nějak nemocná?
pekkaa
26. led 2016
@to2014 ne nejnizsich v nizkych. Presnejsi je posledni den nizkych teplot.
Ale muzou tam byt i vlivy ruznych faktoru a jednorazove odchylky a pak je to jeste mene presne.. Je potreba dodrzovat presne pravidla mereni.
Mohla si treba zrovna blbe spat nebo merila pozdeji a hned to muze udelat zvyseni teploty, pricemz by normalne byla jeste nizka..
mikejla_a
26. led 2016
@to2014 15. a 16. byly čárky stejně silné? jinak bych řekla, že ovulace opravdu byla v den nejnižší teploty... hmmm
valeri10
26. led 2016
@hunnyb vsadim se ze v nem za par dnu budeš🙂
hunnyb
26. led 2016
@valeri10 to je nejake zoufalecke vlakno, co? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
to2014
26. led 2016
@mikejla_a nebyla každé ráno 6:35 merim vstavam s detma do školy 😞 achjo
to2014
26. led 2016
@mikejla_a ano stejně silne
to2014
26. led 2016
@mikejla_a jen by me ještě zajímalo když 14. Dle grafu ovulace ale ovu test neg. 15. a 16. Ovulacni test pozitivní ... Já nevím dle čeho se řídit 😞
pekkaa
26. led 2016
@to2014 a meris tam dole a nechodis v noci treba na zachod, nebo nebudis se?
hunnyb
26. led 2016
@valeri10 ja ted zacnu asi hledat.. ach ta moje zvedavost 😃...
to2014
26. led 2016
@pekkaa ano dole , nene nebudim a nechodim právě ze vše dodrzuju 😞
pekkaa
26. led 2016
@to2014 dle mych zkusenosti je BT presnejsi, ja nemam dobrou zkusenost s ovu testy.
Ale BT zase muze ukazovat blbe, kdyz jsou tam treba nejake jine faktory.. Tezko rict.
Ja myslim, ze byla ovulace 15, kdyz si nakombinuju tvuj test a graf
pekkaa
26. led 2016
@pekkaa tak pak nevim, mozna patris ke mne a taky ti ovu testy ukazujou divne veci🙂
to2014
26. led 2016
@pekkaa a když je ovu test pozitivní tak to tam psali ze k ovu dojde do 24 hodin .. Ty vady já už normálně se jdu zastřelit 😃 největší paradox ze dvě děti mám a třetí prostě ne a ne 😞
to2014
26. led 2016
@pekkaa a zas nevím zda jsme se trefili grrrr, tohle je poslední měsíc co merim a kupuju testy pac za ty vyhozene peníze už bych byla po umělým 😃
pekkaa
26. led 2016
@to2014 na testy se vykasli, protoze to fakt jde strasne do penez kdyz musis testovat nekolik dnu za sebou, aby si to vychytala.. a stejne, jak rikam, me to ukazovalo nejak divne.. verila jsem BT. na to mi to krasne sedelo. i dle priznaku a hlenu.. a i tak se nam to povedlo 😉
nemivas ten ovulacni hlen? to by taky mohlo pomoct.. ja jsem nasla hlen, skocili na to, dalsi dny se mi to potvrdilo teplotou a 10 dnu na to prvni pozitivni tehu test 🙂..
mas pravidelne cykly? pokud jo tak vis ze kdyz ted to bylo kolem 13-16 tak dle toho si to muzes vypocist dalsi mesic a snazit se v tomto obdobi obden.
valeri10
26. led 2016
@to2014 říká se, že je nejlepší kombinovat více metod. Např. teplota a testy. My se snažili pár měsíců jen pomocí testů (a trefovali jsme se do ovu), teď jedeme dle teploty (do toho pregnyl a clostil, utrogestan) a stále nic. Tak nezoufej je to prostě o trpělivosti. Stanovila bych si asi týden kdy předpokládaš ovu a v tom týdnu se snažila ob den.
to2014
26. led 2016
@pekkaa
@valeri10 holky hlen nepoznam spis prostě nevím kde hledat ten čípek 🙈🙈🙈 jsem po konizaci čípku dva roky .. Ale poznam ji na sobě dle bolesti břicha vždycky píchání boleni
to2014
26. led 2016
@valeri10
@pekkaa omlouvam se jsem na mobilu a odeslalo se mi to dřív než jsem to poslala... Zkratka vždy me Pícha jeden vaječník ... Jsem z toho zmatená...
valeri10
26. led 2016
@to2014 já jsem po konizaci rok a na čípek se neodvažuju sáhnout. Jen ta myšlenka je mi prostě hrozně nepříjemná. Já hlen skoro neměla, nebo spíš měla, ale o dost dřív před ovu a nedávno mi tady jedna paní poradila ať před ovu piju grepový juice. že to má pozitivní vliv na hlen.
valeri10
26. led 2016
@to2014 Tak většinou píchá vaječník na kterém uzrává folikl (já jsem zase případ, že mě prostě bolí jen levý i když je folikl na druhé straně). A na utz nechodíš? Domluv se s mudr ať ti udělá před předpokládanou ovu utz
pekkaa
26. led 2016
@to2014 no ja mela ten hlen hodne. Az na intimce😕
Tak se proste snazte ten tyden kdy si myslis, ze to je. A je lepsi radsi pred nez po. Kdyz uz je po ovulaci, tak uz je pozde. Ale spermie si tam muzou i par dni pockat, takze radsi drive nez pozdeji.
to2014
26. led 2016
@valeri10 to zkusim taky pit 🙂 minuly měsíc jsem byla a ovulaci dle utz určila 15. a 16.12. Takže doma jak říká muj "dokonaly jízdní rad" a nic z toho. .. Ted ještě únor a v březnu by nám prý trochu pomohla jak nevím :/ když už jsme u toho ja ten cipek asi nemám 😃
werumka
26. led 2016
@to2014 Ahoj - a nedělala jsi ty testy i před tím 14. dnem? Nebo kdy jsi dělala první test?
to2014
26. led 2016
@pekkaa no každopádně jsem koukala a šance tam je ze 13.1. Tak uvidíme mrcha ma dorazit za 5 dni ... No ten hlen je mi prostě záhadou 😞
valeri10
26. led 2016
@to2014 No jak jsem psala - my jsme se už několikrát dle testů nebo bt trefili a zatím nic z toho. Důležité je být v klidu a věřit, že to přijde. Já si prošla i hodně depresivním období kvůli tomu a k ničemu to nevedlo. Teď se snažím to brát pozitivně. Ovšem jak dlouho mi tahle nálada vydrží je ve hvězdách 😃
to2014
26. led 2016
@werumka ahoj první 14.1 a to bylo slabý a 15.1. Úplně sytá víc než ta kontrolní a to same 16. , 17.1uz zas slabe
valeri10
26. led 2016
@to2014 No tak to jsi tu úplně správně. Je nás tu hned několik na "čekací"listině 😃
to2014
26. led 2016
@valeri10 ja jsem v te fázi ted .. Já tak zavidim těm kulatým maminkam achjo jak dlouho se snažíte?