Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
valeri10
28. led 2016
@hunnyb dej sem nějakýho ducha 😃 😃
hunnyb
28. led 2016
@valeri10 zkusila jsem a nasla 😎 :-p
valeri10
28. led 2016
@hunnyb 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dasa.77
28. led 2016
@hunnyb tak to je určitě pozitivní 😃
hunnyb
28. led 2016
@dasa.77 takovy mne dneska v noci desil.. 😃 no takovy uplne ne, ale takovou nocni muru jsem mela, ze jsem se bala jit i na zachod 😃 jsem si vsude rozsvicovala 😃
juliemichal
28. led 2016
@dasa.77 ani jsi mi nenapsala jak to u tebe dopadlo? 🙂 jinak můj graf se krásně zbláznil 😃 podle mě fakt bude anovulační,sice jsem dnes jen 12DC,ale takový zvláštní jsem graf nikdy neměla 😃 😃
dasa.77
28. led 2016
@juliemichal Tmavě zelená čára značí co? Snažení se OB DEN,bude rozhodně lepší. Já z toho nic nevyčtu 😉 Měříš ve stejný den a než vstaneš z postele??? Pokud si třeba jen podáš teploměr někde ze skříňky (sedneš si) může to mýt za následek ten výkyv teplot. Clostyl,nebo cokoliv jiného teď bereš?
juliemichal
28. led 2016
@dasa.77 tmavě zelená čára znamená ovulace podle jidášové metody 😃 no já bych taky byla pro snažení ob den,ale manžel chce sexík denně 😃 tak s tím nenadělám nic 🙂 jinak ano měřím ve stejnou hodinu a teploměr mám pod polštářem,tak si ani nesedám nic 🙂 jinak beru jen tu kyselinu listovou po tom potratu 😞 a od včerejška ATB jinak neberu vůbec nic 😞 ale včera mi dr řekl,že jsem v 6ti nedělí,tak jen zkouším zda budu mít ovulku anebo ne,chci vědět zda se mé tělo dalo do cajku po tom potratu 😞 ale což vypadá,že asi ne 😞 dělám si pro jistotu i ovu testy (mám jich doma hafo) a stále negativní,dnes mi připadá čárka silnější než včera.ale k pozitivnímu výsledku tam chybí strašně moc.
valeri10
28. led 2016
@juliemichal Ahoooooj a ty atb máš na co? to si myslím by mohlo ovlivnit teplotu
juliemichal
28. led 2016
@valeri10 ahojky právě je beru dnes 2 den a jsou to doxyhexal dostala jsem je kvůli toho,že mě bolí v podbříšku,tak to může právě souviset s tím potratem a napsal mi je aby se nevyskytly nějaké komplikace.
pavlinpaj
28. led 2016
@juliemichal ahoj, asi jsem něco propasla 😞 miminko se neudrzelo?
juliemichal
28. led 2016
@pavlinpaj ahojky ano před 14 dny jsem se dozvěděla,že už miminko bohužel není 😞 byl to hodně hnusný pocit se dívat na obrazovku a hledat miminko a potom říct dr,že ono už to tam není 😞 a ona ano není 😞 bohužel SP,ale vůbec netuším kdy 😞 vůbec jsem nekrvácela,jen jsem měla bolesti podbříšku 😞 takže mi rapidně kleslo HCG a vstřebalo se všechno 😞
valeri10
28. led 2016
@juliemichal Tak to bych řekla, že je na sto pro těma lékama a taky těma bolestma. Když si vezmeš, že teplotu může ovlivnit třeba jen hodně nekvalitní spánek tak co potom když máš bolesti.
juliemichal
28. led 2016
@valeri10 já si myslím,že s léky to nebude,mám je jen od včerejška,včera jsem si dala jen jeden,ale bůh ví 🙂 bolesti mám jen přes den,večer mě to vůbec nebolí,ale je všechno možné,může to být fakt s něčím ovlivněno,ale kdo ví čím,nebo spíše budu mít anovulační cyklus,protože ani ovu testy nejsou pozitivní,mám tam jen pidi duchy.ale nedivím se,že mám anovulční cyklus,když jsem teprve 14 dnů po potratu a taky před 12 dny jsem začala špinit 4 dny.
pavlinpaj
28. led 2016
@juliemichal Ježíši to je mi líto. Opravdu moc. Přála jsem ti to 😞 moc ti přeji ať se brzo zadari a už se vším všudy. Já zacinam zítra s clostikem, tak jsem zvědavá. Budu na tebe myslet. Držím pesti
juliemichal
28. led 2016
@pavlinpaj děkuji moc jsi moc hodná.no mě to pěkně štve,že se to stalo 😞
no tak držím palečky aby ti clostyl pomohl,je to docela dobrá věc 🙂 od kdy do kdy ho bereš a kolik denně? 🙂 snad najdeš co nevidět // čárky na testíku 🙂 já vůbec netuším jak dlouho budu zase čekat 😞
pavlinpaj
28. led 2016
@juliemichal musíme doufat, že nebudeš čekat už dlouho. Moc ti to přeji. No já beru pátý DC(od zítřka) pět dni. 1x denně. A k tomu ovu testy. Dekuji. Snad i ty naleznes vytoužené // a vše už bude dobře 🙂
juliemichal
28. led 2016
@pavlinpaj máš pravdu musím v to doufat,že se zadaří brzo a nebude zase tak dlouho čekat,ale už jsem v tomto pesimista a vůbec tomu nevěřím 😞 jé já brala clostyl 3-7DC 2 tablety večer 🙂 tak snad ti pomůže 🙂 uvidíš,že ano 🙂 a potom jdeš ještě na UTZ?a jinak po clostylu máš i utroš anebo ne?snad tento cyklus nalezneš // čárky na tt,moc ti to přeji a těším se na tvé krásné zprávičky 🙂
hunnyb
29. led 2016
Ty kopecky co se mi tam kresli fakt stoji za to 😃
valeri10
29. led 2016
@hunnyb hezkýýýýý 🙂
myjusiatko
29. led 2016
@hunnyb jezis, to je napinave. 😃
hunnyb
29. led 2016
@myjusiatko to je jako, ted vypadam tehotne, ted nevypadam tehotne, ted zas jo a ted zas ne 😃
myjusiatko
29. led 2016
@hunnyb mas teplomer len s jednym desatinnym miestom?
hunnyb
29. led 2016
@myjusiatko jj :-| vsak to nevadi 🙂 stejne je jedno jaka je teplota, pokud ma MS dojit tak dojde.. ]-(
crazynaa
29. led 2016
Tak uz lezim na pokoji a cekam na inseminaci 😪 Drzte mi palce
myjusiatko
29. led 2016
@hunnyb to je jasne. 🙂 Skor zo zvedavosti. Lebo takto ti to robi tie tatry, ale ono to moze byt 37,09-37,1. Že sa to drží stále rovnako. Ale to už su moje uvahy iba. 🙂
hunnyb
29. led 2016
@myjusiatko jj odchylky mereni 🙂 vska hlavu si z toho nedelam 🙂 dulezite je co bude dal 🙂
valeri10
29. led 2016
@crazynaa už ráno jsem si na tebe vzpomněla 🙂 . Moooooc držím palce ať se konečně dočkáš miminka 🙂
crazynaa
29. led 2016
@valeri10 moc dekuji 😊
dasa.77
29. led 2016
@crazynaa tak teď už jdete domů 3 ! Držím palce

Začni psát odpověď...

Odešli