Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jaja9891
22. dub 2014

@rybkaa no ma vydrz, snazi sa 🙂 ale my to mame stale take,ze bud dlhaaa pauza a potom skoro vzdy 🙂 podla chuti,aj ked teraz asi viac myslime na babo,ci sa zadaria a tak... no mm s atiez pyta,ci zase?dnes niee a taky vyraz hodi na mna,ze by som ho prizabila,ale nakoniec ho ukecam 🙂 lebo vie,ze nam v centre dali len tri mesiace a potom dalsi kolotoc vysetreni.... no tie cysty su svinstvo,moje,teda ta endometrioza znamena,ze vystelka maternice sa nachadza aj mimo maternice,u mna na vajecnikoch,niekto ma v bruchu,na creve,na mocovom mechure a pod. a spolu s menstruaciou to krvaca do brucha,mne sa to spravilo do cyst,sposobuje to ukrutne bolesti a zapal,z toho su zrasty,takze aj ja som mala brucho ako pavucinovu siet a mam zrastene vajickovody s crevom a maternicou,maternicu s crevom a neviem co este ☹ svinstvo a to mi nikdy nic nebolo,az jedneho dna zacali kazdodenne ukrutne bolesti.... a sla som pod noz,ani sme sa o babo nepokusili a zrazu taka rana pod pas,ze mozno ani nebude,neviem preco je moja gyn. taka pesimisticka,velmi nas zdeptala.... ☹ takze toto v skratke a este,neda s ato vyliecit a stale sa to vracia,takze chronicke bolesti a pod.... no tehotenstvo vraj pomoze zbavit sa tej hnusoby na dlhsie,tak snad coskoro sa stane zazrak a super,ze uz badas dusika,nech silnie 😉
no vyzera to,ze moje vajecniky funguju,aj ovu ze bude,dnes ma uz zacinaju boliet prsia,asi sa u mna zacal vyskytovat PMS,aj akoby na kramy sa citim v podbrusku...cudne,dufam,ze teplota zajtra vyskoci 🙂

vejula
22. dub 2014

@rybkaa a ty ako dnes teplota? Môj graf mi pripada čudný, ako ovu asi bola, ale ani tie poovulačné teploty niesu extra vysoke, takže mam podozrenie, že mam skratenu LF a každu chvílu očakavam ms

rybkaa
22. dub 2014

@nikolav juj, to si už 16 DPO? Hm, tak to máš pravdu, zrejme aspoň duch by sa ukázal 😢
@adamnela to sa stáva aj mne 😀 ide ma vtedy vychytiť....
@paskolinka možno sú tie vyššie teploty len z dôvodu tej operácie a nie sú to poovulačné teploty, ale to že máš teraz všetko podráždené a teda aj teplota je vyššia, ja som po kyrete tiež mala vyššie teploty a výsledkom bol anovulák 😖 ale potom sa to upravilo

vejula
22. dub 2014

@jaja9891 a maš odfoteny včerajší ovu test?

nikolav
22. dub 2014

@rybkaa Duch už by se musel ukázat. Ano jsem 16 den po ovulaci a KET byl 12.4. dopoledne. Takže defakto 10 den po KET. A stejně nic. Takže už je to marný. A je mi z toho dost smutno.

jaja9891
22. dub 2014

@vejula nemam,ale ak chces mozem ti ho neskor sfotit a hodit sem,len mi akosi fotak slabo foti a vyzer ato tak vselijak 🙂

vejula
22. dub 2014

@jaja9891 nie nemusíš, ja len nahodou či nemaš 😉

jaja9891
22. dub 2014

@vejula tu su 🙂 14,15,16 DC

paskolinka
22. dub 2014

@rybkaa to je pravda, vsak uvidim, co sa z toho vyvrbi... budem merat dalej. len som z toho nervozna, lebo neviem, kedy mam cakat dalsiu ms 😒 potvoru

adamnela
22. dub 2014

@vejula a nemala by si si den zakroku ratat ako prvy den cyklu? Aj po kyrete to tak je, ze @rybkaa , hm?

vejula
22. dub 2014

@jaja9891 supiš 🙂 , nAHODOU foťK TI SUper fotí. To ja mam len také machule, lebo fotim len cez mobil... Foťak už dala do poriadku malá a momentálne nieje na nový a opravovať sa ho za tie peniaze neoplatí

vejula
22. dub 2014

@adamnela aso tvoj prispevok patril niekomu inému... ja niesom po zákroku 😉

adamnela
22. dub 2014

@vejula sorrrrráááááččččč 😉
oprava 🙂
@paskolinka a nemala by si si den zakroku ratat ako prvy den cyklu? Aj po kyrete to tak je, ze @rybkaa , hm?

jaja9891
22. dub 2014

@vejula no akosi sa mi to podarilo sfotit ako detail,ale foti ako sa mu chce podla svetla vonku 🙂 tiez sa zacina akosi kazit ten nas a teraz ho potrebujeme ako sol kvoli stavbe a dokladovaniu...

paskolinka
22. dub 2014

@adamnela @rybkaa tiez som sa chvilu nad tym zamyslala, ci by ten zakrok nemal byt 1DC, ale potom som si povedala, ze to je jedno, tak ci tak bude ten graf cudny 😉 ... a mne je to takto akosi prehladnejsie

rybkaa
22. dub 2014

@jaja9891 už rozumiem, tak ja som potom nemala endomet. pretože ja som o tej cyste ani nevedela, vôbec ma nebola, nikdy ani počas ms, keby som ju nevidela na UTZ, nikdy sa o nej nedozviem, aspoň že tak...no ten duch je asi len v mojej hlave zatiaľ, ešte je skoro, ale ako sa poznám, zajtra testnem zase, aspoň pre zábavku 😀

rybkaa
22. dub 2014

@adamnela ano, aj mne v nemocke povedali, že deň kyretu sa ráta ako 1 DC, @paskolinka tebe nepovedali nič v nemocke, kedy bude ms? podľa mňa si to tak aj oprav, že vtedy začal cyklus, aby ťa to nemýlilo do budúcna, graf sa dá "násilím" predeliť

paskolinka
22. dub 2014

@rybkaa tak mne o tomto nic nehovorili... tebe povedali, kedy bude ms? ako to vedia? ja som myslela, ze kazdemu to zblbne trochu inak, ze sa to neda uplne predpokladat. idem ale zajtra vyberat stichy po tej laparke, tak sa mozem opytat doktorky, co ona na to. ze chcem vediet, kedy bude dalsia ms, nech kukne a povie 😀

rybkaa
22. dub 2014

@paskolinka ano, mne povedali, že kyret mám počítať ako 1DC a prvú ms dostanem tak o 4-6 týždňov, mala som po 4 týždňoch, ale len ako 1 dňové slabulinké špinenie, potom už ďalšiu normálnu...no spýtaj sa, ale je to tak všeobecne zaužívané, že kyret sa počíta ako 1 DC

rybkaa
22. dub 2014

no nestačím celý deň ani graf zakvačiť 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
na ovu teste slabá čiarka, neni pozitívny ani zďaleka (ani zblízka 😀 ) a na tehu teste micro duch, možno kanálik, ale je to ešte skoroooo 🙂 ja som len nevedela potlačiť zvedavosť 😀

joannah13
22. dub 2014

@rybkaa ty snad budeš těhule (nebo teda spíš už seš), jejéééééj.. pokles a špiněné, jasné uhnízdění.. no já mám z tebe takovou radost, tak jen ať ten testík sílí..

jaja9891
22. dub 2014

@rybkaa no ved testovanim nic nepokazis 🙂 ja som tiez taka zvedava...som zvedava dokedy ja vydrzim ak sa ovu potvrdi netestovat 🙂 tak nech uz duch len silnie 🙂 a my sa k tebe pridame vsetky,lebo nam bude smutno bez teba v tejto teme 😉

karkulka9
22. dub 2014

ahojte baby, ako sa vam dari? ja mam konecne po MS, uz sa mi zdala nekonecna 😠 ani sa mi nechce verit, ze uz je to tu a mozeme sa snazit.
@rybkaa drzim silno palce, nech ide ciarocka uz len hore

nessik
22. dub 2014

@rybkaa děkuju, taky myslím, dneska jsem dostala MS, takže asi byla opravdu 16 DC.

adamnela
22. dub 2014

@paskolinka aj mne povedali v nemocke, ze kyret sa pocita ako 1 DC a ze dalsia MS ma prist tak o 4-6 tyzdnov a ja som ju dostala na 5 tyzden a to 2 dni mierne krvacanie a 3 dni slabe spinenie a dnes som uz konecne 8 DC po prvej mrche.
@rybkaa graf vyzera super, nech sa teplotka pekne drzi hore 😉 a nech sa z dusika pomaly stava viditelnejsia druha ciarocka 😉

paskolinka
22. dub 2014

@rybkaa
@adamnela ďakujem dievčatá za info. Tak sa zajtra spytam doktorky a uvidíme 😉 každopádne 4-6 týždňov to by bol môj najdlhší cyklus široko daleko, čo zase nie je až tak na zahodenie. Aspoň si oddýchnem, vsak toť som behala s vlozkami 2 týždne 😠

adamnela
22. dub 2014

@paskolinka jasne popytaj sa a daj potom vediet, co ti dr. povedala 🙂

rybkaa
22. dub 2014

@joannah13
@jaja9891
@karkulka9
@adamnela
jaj baby ďakujem vám, ale okamžite davajte čiarky aj vy, bo ja nechcem tehotnieť sama 😀 idem si oči zlomiť, ale neviem, či tam naozaj niečo duchuje, alebo si namýšľam (asi to druhé 😀 ) tak ale zajtra 8 DPO, tak testnem zase, no jasnejšie to bude aj tak až v nedeľu 🙂 to je taaaak ďaleko.... 😠 už som vychliapala všetok ananásový džús, smädí ma po ňom na porážku, pivo je furt lepšie 😀 nooo hodím vám ešte môjho ducha, ktorého ale vidím iba ja 😀 neviem, či to je kanálik alebo začínajúca čiarka, no som strašne netrpezlivá, čo sa z toho vykľuje 🙂

joannah13
22. dub 2014

@rybkaa no ale ja ho vydiiiim. Takze zitra uz pjujde zas o trosku vic videt. Ty jo, sem uplne rada. Takze tfuj tfuj, at jen sili

rybkaa
22. dub 2014

@joannah13 hádam to nezakrýknem, ale nejako mám pocit, že nie je sa čo stresovať, proste úplne mi to je jedno, či to tam bude alebo nie....totálna flegma som 😀 stres nabehne až o týždeň, keď sa bude MS hlásiť o slovo 🙂