Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

ivet1987
5. kvě 2014

@joannah13 asi přijde komunista 😀 ale tak nízkou nemám ani před ovu 😀

paskolinka
5. kvě 2014

@jaja9891 neber si to tak... ludia su aki su, pytaju sa, su zvedavi. mna sa az tak nepytaju, lebo uz mam cez tridsat a kazdemu viac-menej dochadza, ze sa snazime. ale ak aj niekto zadre nepristojnu otazku, tak poviem "ked bude bude, nebude nebude" a dalej sa nepytaju 😉 ale uplne ti rozumiem, ake to muselo byt neprijemne a ako si sa citila... a este nieco by som chcela - chlapi maju tendenciu nestastie svojej zeny povazovat za osobne zlyhanie 😉 nevravim, ze sa treba pretvarovat, ale ja uz manzelovi nepvylakavam. pre neho mam usmev a pusu a vyzalujem sa kamoskam. moj mm vie aka je situacia, ja tiez, ale vsimla som si, ze mu nerobilo dobre, ked som sa tocila okolo tejto temy a struhala smutne ksichty 😉 a nakoniec nic nie je stratene, uvidis. hlavu hore 🙂

jaja9891
5. kvě 2014

@joannah13 dakujem za povzbudenie,este to nevzdavam,kym mozem,bojujem,ale je to tazke...a moj mm to tazko nesie,kvoli nemu mi to trha srdce,nie kvoli mne,ja som si v zivote zazila uz vela zleho,ale on nie,je to dobracisko velky,s velkym srdieckom a kym som sa ja rok liecila,on to prezival so mnou s velkou nadejou a teraz akoby to na neho dolahlo.....

jaja9891
5. kvě 2014

@paskolinka dakujem,suhlasim s tebou s tym,co si napisala,ale moje kamosky ani netusia ake mame problemy a jedine tu sa babam vykecam,nikomu neverim natolko,aby som sa mu zverila,s mm mame len jeden druheho a spolu sa trapime,ved ja sa snazim byt k nemu mila,vesela,ale mame tazky rok za sebou a tazky pred sebou,jedine o neho sa mozem opriet,inak by som sa uz davno zblaznila zo vsetkeho,nie len z choroby a tak... ideme dalej,novy cyklus,nova nadej

paskolinka
5. kvě 2014

@jaja9891 to ja s kamoskami o tomto hovorim. ja uz som si zvykla o tom kludne hovorit. s rodinou ani tak nie, ale s kamoskami to kludne preberiem. mne to dost pomaha, lebo vsak vies ako medzi babami, oni maju napr. v rodine niekoho, kto mal podobny problem a dopadlo to dobre, a tak mi to vleje nadej a hlavne sa vykecam a ulavi sa mi, ani si to tak nepripustam potom 😝 s mm sa tak pokecat neda, lebo vidim, ze on je po takom rozhovore utrapeny a mne sa neulavi 😀

adamnela
5. kvě 2014

Ahojte baby 🙂
Tak ja stale takto, ovulka nikde... 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela Natahuje ma poriadne veru 😠
@jaja9891 no to ma velmi mrzi, ze si takyto vikend prezila a ze to takto cele zasa dopadlo. Ale presne ako si napisala, ideme dalej, novy cyklus, nova nadej...Nic ine sa ani neda a treba ist dalej... 🙂
@ivet1987 to co ma znamenat? Tak toto bol teda riadny pokles dnes, ale ze naozaj riadny.. 😖
@paskolinka ono, clovek si casom uz zvykne aj na tie otazky a presne ako si napiala, ked bude bude a ked nebude nebude, aj ked vo vnutri to citis inak,ale netreba to dat vzdy von..No ja mam v rodine tiez babu, ktorym sa nedari, ale ona vzdy tvrdi, ze ked to ma prist tak to pride, a ked nie, nic s tym nenarobi...no co uz...

jaja9891
5. kvě 2014

@paskolinka to s manzelom co pises,je aj u nas tak..ale nemam take kamosky,ktore by to chapali,alebo nieoc podobne,moje kamosky väcsinou riesia same blbosti,este si uzivaju zivot,studuju a pod.,riesia diskoteky,plesy,alkoholicke vecierky,chaty a take... ja som vydata,staviame si domcek,je to uz o inom a jednu kamosku,ktoru mam taku dobru,tak s tou si popiseme,ale kazda uz mame svojho dost... skratka vzdy tvrdim,kto nezazije,nepochopi,darmo...

adamnela
5. kvě 2014

@jitaf dala si zly link 😒
@hanourek no treba este vydrzat, co sa z toho vykluje...
@bibianca mozno Ti to na womenzone posunulo aj spravne, kedze na 15 DC, ani predtym si nemala pozitivny ovu test...Ci co baby, co na to poviete?
@bapsi123 takze prisla mrcha? 😠

ria88
5. kvě 2014

ahojte, tak som si aj v sobotu myslela, ze asi mam skoro po ovulke. u mna nic neobvykle by to nebolo, som zvyknuta. ale dnes sa BT este drzi, je mi to trochu podozrive. pri anovulakoch take mavam, ze sa to drzi na urovni teplot tesne po ovulke. no naco som ja aj merala. mohla osm byt v sladkej nevedomosti. je sice este skoro nieco hodnotit, ale intuicia je hnusna 😝

ivet1987
5. kvě 2014

@adamnela to by byla mega švanda kdyby zítra bylo 37 😀

jaja9891
5. kvě 2014

@adamnela ano ideme dalej,par dni budem teraz mimo z toho vsetkeho,aj kvoli bolestiam,ktore mam a pripominaju mi to,ale tak lahko to nevzdam,vela som pretrpela a prezila na to,aby som to teraz vzdala,hoci si poplacem,ale idem dalej... a teba riadne ta ovu natahuje.... tak ty budes mat dlhy cyklus,mne by take z hladiska mojej choroby vyhovovali,takto to vyzera,ze cyklus ostane ako pred operaciou 27 dnovy.... snad uz coskoro ovu dorazi,nech mozes netrpezlivo cakat 😉

adamnela
5. kvě 2014

@ivet1987 no to teda veru 🙂
@jaja9891 Ty si uz dost silna, aby Ta to nepolozilo, takze hlavku hore moja.
Mne takyto cyklus vyhovuje normalne, ale teraz ma to veru natahuje, ze mam troska z toho uz nervy. No dufam, ze mi nevyjde ovulka na den, ked nebude mm doma. Ale myslim, ze zakon schvalnosti bude a tak to vyjde... No ale co uz, necham sa prekvapit...

jaja9891
5. kvě 2014

@adamnela vcera moj mm vyhlasil,ze sa s tym musime zmierit a naucit sa zit,ale ja sa odmietam s tym zmierit,do jula budeme skusat,v july mam ist do centra na dalsie vysetrenia,pripadne aj na umele,ved co clovek nepodstupi pre drobca,ze?len dufam,ze choroba sa nevrati tak skoro spät... no a ten zakon schvalnosti nenavidim,ale ovu by sa uz mohla blizit,nie?

adamnela
5. kvě 2014

@jaja9891 najlepsie, mohla prist dnes, alebo najneskor zajtra, ze by sa este tie male zubrienky udrzali 🙂
No ved vyskusate, mozno sa naoza do jula zadari a ked nie, no tak neni na vyber a clovek, ked velmi chce dietatko, tak podstupi cokolvek, tak drzim moc palce, nech sa zadari prirodzene 🙂

strihalka
5. kvě 2014

Ahojte, muzem radu? Ta jedna prerusovana cara, objevila se tam po zapsani dnesniho pozit test....
graf se pripravil na zitrejsi ovu? ci?

jaja9891
5. kvě 2014

@adamnela dakujem, tak nech uz ta ovu pride... nech vas tolko nenatahuje 😠 inak prave som vytiahla testy,ktore som robila,ze si zaznacim dalsi cyklus a pozeram,ze na tehu teste z 11 DPO je slabulilinka druha ciarka... velmi slaba,predtym tam nebola... ako je mozne,ze po par hodinach sa tam zjavi duch???je to normalne,nevies??? alebo sa aj mohlo v tele nieco diat,len nebolo vsetko ako malo byt?citala som,ze 40% zarodkov sa neuhniezdi... a mozno len hladam nadej tam kde nie je... no ved som aj bola minuly cyklus chora,do toho alergia... tak do jula to snad pojde.... 🙂 nam vsetkym 🙂

jaja9891
5. kvě 2014

@strihalka hmmm,netusim,taketo sa mi este nestalo,nikdy mi dopredu nic nevyznacil,az po 3 dnoch zvysenych teplot...ale mas hlien a pozit. ovu testik,tak mozno mas nastavene nejake upozornenie pred bliziacou sa ovu 🙂

strihalka
5. kvě 2014

@jaja9891 no me se vetsinou prerusovane ukazali vzdy dve do krize, toto tez vidim poprve😀 nic nstavvene urcite nemam😀 FF celkem rozumim, ale timto me dostal 😀

jaja9891
5. kvě 2014

@strihalka hmm,no ja som v nom novacik,tak mozno trosku zblbol a potom sa zbada 🙂 no mne sa ukazali plne cervene ciary do kriza az po ovu... inak neviem 🙂

strihalka
5. kvě 2014

@jaja9891 ano tak se zobrazi vetsinou po 3teplotach vyssich nez pred ovu....

adamnela
5. kvě 2014

@jaja9891 no ono to aj mohlo nieco byt na tom teste po limite, aj to mohlo nieco naznacovat, ale teraz uz zbytocne o tom budes rozmyslat, ked uz prisla mrcha... 😒
@strihalka tak toto som este tiez vo ff nevidela...no som zvedava po zadani dalsich teplot co to urobi...

paskolinka
5. kvě 2014

@jaja9891 ja som mala vela takych testov, kde sa po limite zjavil duch... co presne to znamena neviem, mozno aj nic. moze to byt vraj taky ten kanalik, ktory tam je predznaceny akoby pre tu druhu ciarku a po limite to trochu vidno. a mozno to je velmi nizucka hladnina hcg zarodku, ktory sa neuhniezdil poriadne a vyplavil sa spolu s ms? kto vie... rozdiely su aj medzi testami, mne sa napr. zdalo, ze pepino robi duchov zakazdym.

jaja9891
5. kvě 2014

@adamnela ano ja viem,ze zbytocne,ale bola som prekvapena,ked som ho zbadala 😕

@paskolinka ja ani neviem aky som to mala test,tusim one step od lauritky... nemam s nimi skusenost,tak ma to prekvapilo

paskolinka
5. kvě 2014

@jaja9891 mna by prekvapilo, keby sa mi raz zjavil duch aj v limite 🙂 inak na duchov neverim 😀

adamnela
5. kvě 2014

@jaja9891 @paskolinka no netreba to brat do uvahy tak neskoro a moze byt nieco na tom, ze proste sa tam aj nieco dialo, ale nakoniec to odislo spolu s mrchou, ktovie...Tazko povedat...Vzdy je lepsie pockat na meskanie mrchy a az potom urobit test, lebo inak je to na velke premyslanie, hladanie duchov a vacsie stresy...Hovorim aj sama za seba z vlastnych skusenosti...Uz by som teraz urcite nerobila test skor ako by mala prist mrcha, som poucena sama zo seba...

jaja9891
5. kvě 2014

@paskolinka
@adamnela
tak ja som to prvykrat vyskusala a viac nebudem,nebudem minat na testy a stresovat sa...budem merat teplotu a ta mi to aj tak ukaze...aby som mala prehlad o mojom cykle... teraz som nevedela vobec co cakat,aky cyklus,nic... takze zaciname odznova s meranim teploty a o 27 dni sa dame opät prekvapit ci ms dojde,alebo nie 🙂 a v mojom pripade,aj ked dosla ms a teraz vybehol duch na teste,aby ma postrasil,tak mam nadej,ze mozno sa raz podari,dolezite pre mna by vobec bolo,ze sa tie dve bunky stretnu 🙂

adamnela
5. kvě 2014

@jaja9891 ja uz ani ovulacne testy nebudem robit, budem len merat tiez len aby som mala prehlad o mojom cykle a kedy mam alebo nemam ocakavat MS, kedze mavam tak 14 alebo 15 dnovu lutealku. Tak hor sa do toho 🙂

paskolinka
5. kvě 2014

@adamnela @jaja9891 presne tak. ja si tiez stale hovorim, ze s testovanim pockam do meskania ms 🙂 inak ovu testy nerobim. skusala som kedysi asi 2-3 mesiace, ale meranie BT mi viac vyhovuje. vysledok ten isty a je to zadarmo 😉 a navyse sa z tych teplot da viac vycitat ako len z ovu testov.

jaja9891
5. kvě 2014

@adamnela
@paskolinka
suhlasim s vami 🙂
inak mne vysla lutealka 11 dni?nie je to kratko?no uvidime co prinesie tento mesiac 🙂

adamnela
5. kvě 2014

@jaja9891 no ja veru neviem, ci je to dost 11 dni mat lutealku, s tym Ti neporadim veru 😒
@paskolinka ja tiez ostanem pri merani BT 🙂