Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mawiya
31. kvě 2014

@jaja9891 aj ja som pribrala z inofolicu ale mala som zasa vyššie teploty. už dva mesiace nič neberiem, teda okrem tých džúsikov, čo som pila. teraz zasa začnem s inofolicom a s alchemilkou a uvidíme. inak fytosoja mi veľmi zdvihla teploty a aj ovu som mala na 14-ty deň a aj luteálku som mala 14 dní. musím to brať, lebo takto keď mám krátke cykly také 24 dňové, tak ja prerobím na vložkách a tampónoch. 😀 a jasne, chlapi niektorí to proste nevedia dať zo seba von. dusia a dusia a preto vraj majú väčšie riziko infarktov. no môj terajší mužík (píšem to ako keby som ich mala mať ešte viac - dúfam, že nie 🙂 ) je zasa typ, všetko si povedať, radovať sa, smútiť. ale strašne ma nasiera prístupom, ak máme mať bábatko, tak ho budeme mať. ako nemá problém s umelým oplodnením, ani s vyšetreniami, všetko podstúpil, ale proste ten jeho pokoj ma niekedy ubíja. už som predsa len stará, idem mať X6 a to je dosť. ☹

jaja9891
31. kvě 2014

@mawiya no moj zvykne hovorit,ze sa neobesi kvoli tomu,ked babo nebude,ze ci chcem skoncit na psychiatrii a aj mna to ubija,ze bud nepovie nic,alebo toto...a pritom mu v ociach vidim,ze citi velku bolest a sklamanie... no ja fytosoju velmi nemozem kvoli tej endometrioze,ja mam estrogenov vlastnych dost 🙂 ale asi bude problem s progesteronom.... chystam sa na hormonalny profil a uvidime... no ja mam este relativne dobry vek a uz mam problem,je to vsetko velmi indi-vindi a priroda si spravi po svojom,moja tetuska nemala cely zivot deti a v 43 otehotnela,neviem akym sposobom,to som sa nepytala...ale maju krasneho,zdraveho 8 rocneho chlapca uz....

mawiya
31. kvě 2014

@jaja9891 tak ja som sa snažila o bábatko už v 19-tich a bol problém. 3 krát IUI a ništ. tri roky ništ. potom doktor odišiel na sympozium do usa a ja som mala 2 mesiace čakať. a vieš čo? už mi mrcha neprišla a otehu som úplne prirodzene. stres je sviňa. a druhého synáčka som mala takisto úplne prirodzene a na prvý šup, len sme sa ten mesiac rozhodli, že zaobstaráme staršiemu súrodenca. a to mal môj prvý muž total zlé spermiogramy. a vidíš. stres je sviňa a hlavne nám bráni v tom otehu. viem to aj teraz a napriek tomu sa stresujem. idem radšej hačkovať.🙂

jaja9891
31. kvě 2014

@mawiya veru veru,stres je hrozny,ale ako ho odburat??? ved ja teraz pred statnicou som bola uz klbko nervov... no uhackuj nieco pekne aj pre mna 😀 😀

mawiya
31. kvě 2014

@jaja9891 oukej, potom sem hodím obrázky, čo vypotím dnes 🙂

jaja9891
31. kvě 2014

@mawiya tesim sa 😀 😀 😀

senta_sofia
31. kvě 2014

@jaja9891 progesteron zvysuje teplotu a zabezpecuje aj udrzanie, ked si pozries, co obsahuje duphaston a utrogestan - progesteron, preto som ta vyhanala na pohotovost... 🙂

senta_sofia
31. kvě 2014

@mawiya ty nasa babicka, ja tu mam susedu a ta mala v tvojom veku prve, o dva roky druhe a dva mesiace pred 40tkou tretie 😉

jaja9891
31. kvě 2014

@senta_sofia ano ja viem,mas pravdu.... preto sa chystam na hormonalny profil,nechcem uz teraz na silu nieco udrziavat,ak by to potom malo dopadnut horsie... mozno nieco len ovplyvnilo ten test a bol falosne pozitivny...

mawiya
31. kvě 2014

@senta_sofia tak veru, mne už len ten háčik a ihlice na štrikovanie do ruky patria 🙂 idem kríže namazať ale asi zvnútra nejakým likérom 🙂

macek01
31. kvě 2014

Ahojky ženy, měla bych dotaz. Pozitivní čárky na ovu testu byly ve středu a ve čtvrtek v tu samou hodinu. Sexík byl 25.5. 26.5. 28.5. a 30.5. takže to byly 3–4 dny před ovu a asi 1 den po ovu nebo přímo když probíhala. Včara ráno a předevčírem mě bolelo podbříško spíše k pravé straně… Teď už je po ovulaci takže už to nechám osudu, ale kdyby byla náhodou ovu ve čtvrtek a já měla sexík v pátek jde to ještě?

adamnela
31. kvě 2014

@jaja9891 joj, moja..tak ja to teda fakt nechapem, co sa to mohlo stat...Ale ako Ti uz baby pisali, ked neni mrcha, tak je stale moznost 🙂 No som strasne zvedava co to u teba bude dalej :/ Drzim moc moc palceky, nech to dopadne dobre, drzkaj sa....

jaja9891
31. kvě 2014

@adamnela dakujem,ale nerobim si nadeje,je mi to uz jedno,rano mi to prislo luto,kus som poplakala,ale teraz som nasrata sama na seba,ze som to mm vykvakala,lebo sa zobral na stavbu chory rano a ked aj za nim zbehnem,ze ci nieco nechce,tak je taky nijaky... som nastavana na vsetko... no teplota klesla,tak zajtra cakam ms... uvidime aka bude,ci dojde nacas a tak

mawiya
31. kvě 2014

@jaja9891 tak ako som sľubila 🙂 teraz idem robiť žaby a dokončiť pandu. ale až večer 🙂

jaja9891
31. kvě 2014

@mawiya vaaaaau,to je uzasne,to by som chcela dokazat,mas sikovne rucicky 😀 krasa,uplne nemam slov.... uzas 😉 sikovnica,aj to predavas?

paskolinka
31. kvě 2014

@mawiya jeeeej, to ty take vyrabas??? 😅 to je paráda. Toho slonika by som hneď adoptovala 😀

mawiya
31. kvě 2014

@jaja9891 @paskolinka ale baby veď sa len učím háčkovať. zatiaľ len po kamoškách "rozdávam" teda povedia si čo chcú, kupia vlnu alebo idú kúpiť so mnou a ja po večeroch skušam. raz budem v tom dobrá a kým porodíte, tak vám urobím 🙂

paskolinka
31. kvě 2014

@macek01 ja myslím, že to máte vykryte dobre 😉 vsak ak bola ovu vo štvrtok, sex bol v stredu, tak to je priam ideálne . Možno aj ten piatok by to este stihol, to by si ale potrebovala poznať presny čas ovu a životnosť vajíčka, lebo to sa počíta na hodiny.

paskolinka
31. kvě 2014

@mawiya no paráda, ja by som povedala, že to robíš profesionálne, mohla by si predávať. Vsak obaja fesaci ako zo zurnalu 😉

macek01
31. kvě 2014

@paskolinka no jsem velmi zvědavá 🙂 dneska jsem furt taková nefouklá... Podbřiško... 14.6. To mam dostat tak uvidíme 🙂

paskolinka
31. kvě 2014

@jaja9891 aj môj mm je taký, že ked ho nieco trápi, tak o tom nechce veľmi hovoriť. Potrebuje kľud, aby si to sám premyslel. Až potom rozpráva, ked už má jasno 😉 a to my ženské sme presne naopak. Najlepšie nám je z problémov sa vykecat 😝

mawiya
31. kvě 2014

@paskolinka Ďakujem muca, majú svoje chybičky ale mojim deckám sa páčia. teda vždy uhádnu, aké zviera by to malo byť 🙂

paskolinka
31. kvě 2014

@macek01 vsak uvidíš, už len čakať môžeš, to je najhoršie 😉 nakup ananasovy džús, bude sa tí lepšie čakať a možno aj uhniezdenie oplodneneho vajka podporis 😉

paskolinka
31. kvě 2014

@mawiya no vsak ja tiež vidím, slonik a prasiatko 😀

jaja9891
31. kvě 2014

@mawiya myslim si,ze toto je uz vyssi level,nie len ucenie sa 😉

macek01
31. kvě 2014

@paskolinka ty jo tak děkuju za radu 🙂

jaja9891
31. kvě 2014

@paskolinka presne ako vravis,no moj vobec nepovie nic,z neho mozem ledva nieco vytiahnut...aj to väcsinou ano,nie,ehm,hm.... 😀 bohata slovna zasoba 😀

mawiya
31. kvě 2014

baby moje zlaté, ja som taká nervozna, (ako pred mrchou) že som urobila sladkosť a tak mi nedá vám trošku neposlať. šak aj vy si zaslúžite. toť pre vás. špecialitka od mojej svekruške z Karachi 🙂 teda táto je z BB nie z Karachi. 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joannah13
31. kvě 2014

@zmrz_lina nakonec si testla.. no muze byt brzo a jeste 10dpo tyto teploty byvaji. Uvidis co dalsi dny nooo

lienka3031
31. kvě 2014

@jaja9891 ahojky, chapem presne co prezivas..v septembri 2013 som si po roku a pol snazenia nasla slabu ciarku na 11DPO, ale len na 1 teste v urcitu hodinu..na druhy den (12 DPO) rano nic, ale zase v tu istu hodinu ako den predtym som si urobila znova a bola silnejsia (asi tak ako tvoja)..dosla strasna migrena a o 3 dni dosli kramy..takze sa to neujalo..preto som si povedala, ze aj ked si najdem pozitivny test pred ms, tak to nikomu nepoviem..drzim palceky - este stale tam sanca je 🙂