Gynekologie Gynem v Praze, máte zkušenost?

journals
27. dub 2017

Má tu některá zkušenost s ordinací gynekologie Gynem v Praze Kobylisích? Přístup,pečlivost,ceny,nadstandardní příplatky...?
Nemyslím IVF Centrum, jde mi o ordinaci Pod Náměstím...
Díky!

handulkak
28. pro 2017

@ssandy a tak nejde jen o usmivani, jde o celkove chovani.
Sama pracuji v nemocnici a kdyz je v pohode cely pracovni tym, hned tam jdes radeji. I kdyz to treba neni nejprijemnejsi zakrok, navsteva, kontrola a tak. 🙂
A kam chodis, ze chteji 8 tisic?

journals
autor
28. pro 2017

@ssandy Můj osobní důvod byl ten, že aspoň zde mám pocit, že jsem plnohodnotný pacient, který má nárok na čas a zájem lékaře. U předchozího lékaře jsem měla podobné myšlení jako ty - proč platit, když mi neposkytují nic extra než ten "levný". Ale po třech, čtyřech letech, kdy jsem u obou doktorů v ordinaci viděla dost velký nezájem (jako že se mě doktor třeba ptal na to, jak snáším antikoncepci i když jsem jí víc jak dva roky nebrala - což je pro mě průšvih), zapomínal i na základní hygienu, a druhý byl tak arogantní...
U paní doktory Rackové jsem byla zatím jen jednou. Byla jsem nadšená (a že gynvyšetření opravdu nesnáším). Byla skvělá, moc příjemná, profesionální, na nic jsem nemusela čekat, vše se mnou probrala. Za TOHLE já klidně zaplatím. Chápu, že ne každý na to má, ale já s tím problém nemám. Platím si za lepšího zubaře, klidně zaplatím i za gyndu. Chci se u lékaře cítit jako člověk, ne jak někdo, kdo doktora otravuje svou přítomností.
A v těhotenství ocením ještě víc, že se mi někdo bude věnovat a probere se mnou vše co považuji za důležité probrat. S částkou nemám problém. Vyhazuji za větší "kraviny".

ssandy
28. pro 2017

@handulkak taky v Praze, soukroma odrinace, uz podruhe mi nabizeli tehotensky balicek a doktorka sama rikala, ze to samozrejme platit nemusim. Objednana jsem vzdycky na cas, pristup lekaru je profesionalni a velmi prijemny, sestricka pise maily a vola, kdyz je treba, fotku nebo zrcadla platim zvlast.
Urcite nemam problem nekomu dobrovolne za jeho dobre odvedenou praci poskytnout dar, jen mi je proti srsti vyderacsky pristup-neplatis, tak te tu nechceme, jako jsem zazila pri hledani gynekologa pred lety.
@journals jj, chapu to. Presne tohle jsem resila u dvou byvalych doktoru. A podle me je to vzdy duvod pro zmenu. Mrzi me, ze to, co nekde je standard se v jinem oboru povazuje za nadstandard.Resila jsem to s revizakem s pojistovny, sam mi rekl, ze i jeho zena radeji plati, aby mela klid. To je dost desive. Bat se, ze nedam dar a budu mit tedy horsi pristup. Zubarku mame nastesti taky skvelou, pacienty nebere, jen rodinne prislusniky a najit lekare, co umi pracovat s detmi, aby clovek pohledal... To je taky smutna kapitola.

vitezove
7. říj 2019

Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi. Máte někdo zkušenosti s Gynemem na Praze 8? Jaké jsou tam asi tak objednací lhůty??? Díky

journals
autor
7. říj 2019

@vitezove mam, napisu zpravu 😉

shadilay
28. únor 2020

Teď taky řeším přestup od své doktorky někam jinam, přestala jsem mít dobrý pocit z vyšetření u své doktorky, i ty objednací lhůty jsou divoké, momentálně buď klinika Ginnova (http://www.ginnova.cz/), nebo jiný lékař. Spíš by vyhovovalo okolí Prahy 7-8, pokud někdo bude mít tip, dejte prosím vědět.