Gynex - podpora plodnosti, máte zkušenost?

radkan91
30. říj 2017

Ahoj, máte některá zkušenosti s přírodními kapkami Gynex? Jak jste davkovaly a pomohly vám k otěhotnění? 🙂

lola88
30. říj 2017

@radkan91 ahoj, uzivala jsem kapky 3 mesice (3x 5 kapek) a krasne mi zkratil a upravil cyklus. Mivala jsem 40-45 dni, s gynexem cca 28 dni. Pak jsem kapky vysadila a opet jsem mela cyklus 46 dni. Tak jsem gynex zase zacala brat. K otehotneni mi zatim nepomohl, ale cyklus upravil. 🙂

radkan91
autor
30. říj 2017

@lola88 děkuji za příspěvek,také uvažuji o podobném dávkování. Věřím,že nám k těhotenství dopomohou,jsou na ně velmi dobre recenze,je vidět,že se s tvým tělem děje pozitivní zmena🙂

90bobisek90
31. říj 2017

Dobry den,mohla bych se zeptat,jan dlouho vam ty kapky vydrzely?Beru prvni tyden 3x6kapek a prijde mi,ze to je tak na 3tydny uzivani,a pak znovu koupit. Dekuji

alenkara
31. říj 2017

Ahoj, vykapala jsem 2 balení, ale výsledek jsem neviděla.
Mnohem víc mi v plodnosti prospelo pití kontryhele (vždy od začátku cyklu do ovulace + při bolestivé menzes i během ní), pila jsem ho 3 mesice.
Jsem přesvědčena, že pomohla i mateří kasička (měla jsem od Plevy mateří kašičku v medu) a Sarapis (ten růžový ). 😉

90bobisek90
31. říj 2017

Ja prave ovulaci kvuli nepravidelne MS nemela a na to teda beru utrogestan a docetla jsem se,ze ten gynex je uplne skvely,tak to chci par mesicu zkouset,ale je tk teda pekne drahe :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru