Gynex - pomáhá celkově na spodek?

dyslovka
29. srp 2017

Zdravim vas 🙂

Mam dotaz, ackoli jsem asi zvolila spatnou kategorii, tak mi snad odpuatite, ale potrebuji se zeptat, jaka je vase zkusenost s Gynexem? Spousta zen s tim zkusenosti ma, ale pri snazeni se o poceti. To me sice zajima taky, ale hlavne bych chtela vedet, zda Gynex pomaha celkove na spodek. Cetla jsem, ze ma pry velmi dobry vliv na normalni cinnost zenskych organu. Ja mivam obcas takove tupe bolesti, kratkodobe, necekane a ne prilis silne, ale ze zdravotniho hlediska pana doktora mi nic neni, tak uz nevim, cim si pomoct a zrovna osud to tak asi chtel, mi vyskocila reklama prave na ty Gynex kapky, tak jestli nektera z vas mate zkusenost a podelila byste se semnou o ni 🙂 byla bych vam moc vdecna 🙂

denulinka1
29. srp 2017

Ahojky, na mě bohužel kapky nefungovali ani na úpravu cyklu, ani na otěhotnění a dokonce ani na ženské bolesti které jsem mívala docela často. Takze za me vyhozene penize, ale kazda jsme jina a kazdemu vyhovuje neco jiného.

dyslovka
autor
29. srp 2017

@denulinka1 : dekuji za zkusenost, zkousela jate treba i kontryhel? Ja totiz ano a ze zacatku super a pak nic moc, tak jsem ho radeji vysadila. Ptam se, ze kdyby na vas i kontryhel pusobil spatne, tak bych pak mela asi stejnou zkusenost i s Gynexem, jako vy ☹

milisent
29. srp 2017

Ahoj. Ja nejdriv pila kontryhel na upravu cyklu (mela jsem i 42 dnu) a taky na bolesti, protoze na ne jsem teda trpela neuveritelne. Prvni mesic pri piti do ovulace jsem mela cyklus 32 dnu, ale bolesti stejne silne, i kdyz jsem si hned uvarila caj, proste na bolesti mi vubec kontryhel nezabral. To byl cervencovy cyklus. V srpnu jsem zacala brat Gynex (hlavne kvuli poceti). Pri jeho brani, jsem vubec necitila ovulaci. Jindy byla ukazkove bolestiva. Brala jsem ho dle navodu tri tydny a tyden pauza. V tom tydnu pauzy jsem zjistila, ze cekame miminko. Mozna by mi zabral i na tu bolestivou MS, kdyz jsem s nim necitila ani ovu.

denulinka1
29. srp 2017

@dyslovka kontryhel jsem práve zkousela pred gynexem a jelikoz jsem mela cykly dlouhe i 50 dni a nezabral chtela jsem zkusit gynex ale opet take nic, pak jsem jeste mela od dr. doporucen inofolic ale take nic moc. Prestala jsem cokoliv brat protoze na me neucinkuje asi vubec nic. Kdyz uz byl ale cyklus 55dni a bolesti tak jsem sla na vyvolavacku menstruace, ktera se ani po 10dnech nedostavila. Tak jsem tam sla snovu a byla jsem tehotna 😊

milisent
29. srp 2017

Jeste teda dodam, ze jsem mela kamaradku a ta trpela na cysty. Byla s nimi nekolikrat na operaci. Vzdy ji operoval jeji gynekolog, ke kteremu chodila uz asi 10 let. Po posledni (asi ctvrte) operaci ji doktor u kazde kontroly rikal, ze je vsechno v poradku, ale ona si porad stezovala na bolesti. Jednou sla na gyndu bez objednani, kvuli nejakemu problemu. Jeji doktor tam nebyl a doktorka co ho zastupovala, kamaradce rekla, ze se nedivi, ze ma takove bolesti, vzdyt tam ma dalsi poradnou cystu. Okamzite od sveho gynekologa (na ktereho jinak nedala nikdy dopustit) odesla k jinemu.

dyslovka
autor
29. srp 2017

@denulinka1 : jeeee, tak to moc gratuluji 🙂 a co myslis, ze pomohlo? Asi ten inofolic, ze? A predtim jste se nejak moc snazili? Nebo nijak dlouho? 🙂
@milisent : myslis, ze tomu pomohly ty kapky? Tomu otehotneni? Jinak teda, gratuluji 🙂 jak dlouho jste se snazili? 🙂 no ja taky trpela vzdycky na cysty, na operaci jsem byla jednou a skoncila hrozne, rozrizli mi vajecnik vejpul a ja nekolik dni krvacela do bricha, aniz by to nekdo vedel a tak tak me operovali, aby me dali zase do cajku. Od te doby jsem uz ale nemela ani jednu cystu :-O ale uz nejakou dobu premyslim, ze bych zmenila doktora, ale porad na to nemam cas, ackoli to zni vymluvne :-/ 🙂

deelfinek
29. srp 2017

Já ho mám 4.měsíc a zatím to klepu, funguje.Zkusila jsem kde co,podle dr mám sy. polycystických ovarií a MS mi prostě sama nechodila.Jediné co mi doktor nacpal pokaždé byla HA, kterou už prostě nechci. Jednu dobu jsem pila ženský čaj od Grešíka, parádní,ale asi po roce mi přestal zabírat. Pak jsem zkoušela homeopatika, nic. teď jsem tomu dala poslední šanci a zkouším gynex. Zatím mám MS pokaždé ve stejný termín.

karolly
29. srp 2017

Při snažení se o první dítě jsem otěhotněla hned první cyklus s Gynexem. A řekla bych, že mi i zkrátil cyklus. Měla jsem to hrozně nepravidelně. No a s kapkami jsem 34DC našla dálnici na TT, takže cyklus nejspíš zkrátil. Teď se snažíme o druhé, kapu druhý cyklus. Ten první jsem kapala jen 2x denně 7 kapek a cyklus byl dlouhých 40 dní. Teď jsem 14DC, kapu znovu, podle ovulačních testů dnes ovuluji, takže asi cyklus zkrátil. Uvidím. Ale teď tedy kapu 3*7 kapek a ještě beru Fertipronu.

denulinka1
29. srp 2017

@dyslovka ja si myslim ze nepomohlo nic. My jsme se nesnazili vůbec, v breznu 2016 jsem vysadila antikoncepci ale chranili jsme se jinak a po vysazeni jsem práve mela strasne nepravidelny a dlouhy cyklus s bolestmi. Tak jsem prave zacla prvne pit kontryhel, pak gynex a nakonec inofolic. Cyklus se mi nespravil porad byl 50 dni vyjmecne 39. Tak jsem se na to vsechno vykaslala, a proste mela dlouhe cykly. Pak jsme si v lednu rekli, ze by jsme se mohli prestat chranit. Vylozene jsme se nesnazili, proste si jen nedavali pozor a spali spolu kdyz jsme meli chut. No a pred mesicem jsem otehotnela.

milisent
29. srp 2017

@dyslovka popravde, nevim jestli mimi vyslo diky Gynexu, nebo taky jsme praktikovali prstikovou metodu (taky jenom tenhle mesic), anebo proste prisel ten spravny osudovy cas 🙂 snazili jsme se od dubna, kdy jsem vlastne zjistila, ze mam hodne posunutou ovulaci a z toho taky ty dlouhe cykly. Kvetnovou ovu jsem mela posunutou o 11 dnu, takze vlastne v kvetnu ani nebyla a byla az zacatkem cervna. Taky jsme to nejak nehrotili, manzel rikal, ze z toho nebudeme delat olympiadu 😅 A pak jsem si precetla o Gynexu a rekla si, ze ho zkusim. Kazdopadne, urcite vím, ze jsem kvuli nemu vubec necitila ovulaci, od toho dubna jsem si to sledovala a vzdy jsem ovu citila hodne a tenhle mesic vubec, mela jsem to pojistene ovu testy a kontrolou cipku, jinak bych o ni ani nevedela.
To je hrozne s tou operaci ☹ popremyslej jeste nad zmenou doktora, mozna ti bude umet pomoct

frndafrrr
29. srp 2017

Když to nejde asi je na místě vyzkoušet vše...ja gynex nasadila po porodu(neúspěšném) zoufale na "přilepšenou" chtěla jsem otěhotnět co nejdřív, ale strašně mi rozházel cyklus -od 1.-2.podání jsem špinila...všechny děti jsem jinak počala na poprvé (i to poslední), ale nachala jsem snažení po tom rozhození vale do 1.ms...

krupinek1703
29. srp 2017

Gynex jsem nasadila,kdyz jsme se snažili o mimi. Zkoušeli jsme vše možné...Sestrenici k miminku pry pomohl a srovnal cyklus. Mne cyklus rozhazel a miminka jsme se dockali po prstickove metode a bez Gynexu. U mne tedy negungoval..

dyslovka
autor
30. srp 2017

Bude to znit asi hodne blbe, ale co je to prstikova metoda? Ze ,,popohanite,, sperma do delohy? Nebo tak neco? 🙂

veru82
4. zář 2017

Ahoj holky, já gynex zkouším po revizi. Na zákroku jsem byla před 3 měsíci a menstruce dorazila v pohod po 30 dnech, ale co beru gynex tak nemám ovulaci a stále špiním....první jsem to přikládala revizi a že se tělo ještě čistí,ale teď si říkám jestli mi to nerozházel i gynex, před otěhotněním jsem měla ovulai každý měsíc a žádné špinění.

lucysek
4. zář 2017

@veru82 taky teď po gynexu špiním už 10dní,tak nevím jestli pokračovat nebo raději vysadit

karolly
4. zář 2017

Já teda špinění nezaregistrovala. Teď beru druhý měsíc.

veru82
4. zář 2017

@lucysek já pujdu za 14 dnů na hormonální profil tak se pak rozhodnu, ale taky už začínám být na vážkách zda gynex nevysadit.

belleelle
4. zář 2017

@dyslovka na me krasne zabralo, druhy cyklus tehu. Takze za me ano, doporucuji. Ale koukni treba jeste na Sarapis.

dyslovka
autor
4. zář 2017

@belleelle sarapis? To je neco jako gynex nebo jine slozeni atd? Moc se v tom nevyznam 🙂

belleelle
4. zář 2017

@dyslovka vygoogli sarapis mensis, at ti nekecam 🙂
Nebrala jsem.ho. ale kolegyne mela podobne problemy, co pises. A pomohl ji.

dyslovka
autor
4. zář 2017

@belleelle super, dekuji moc 🙂

lucysek
4. zář 2017

@veru82 tak sem dnes byla na gyndě a teda říkala,že mám zvětšenou sliznici,že to vypadá,jakoby se chtěla MS rozjet,ale nejde jí to,tak proto to špinění 🙂 a teda našla jsem i nějakou starou diskuzi,kde se psalo,že když se špiní,tak to znamená,že tělo pracuje a detoxikuje,takže v Gynexu budu pokračovat 🙂

veru82
4. zář 2017

@lucysek já se právě ve vetšině diskuzí dočetla, že špinění mimo MS může znamenat i nedostatečnou fukci žlutého tělíska (nedostatek progesteronu) a tím pádem není dost dobře možné otěhotnění. A v mém případě po revizi nemám ovulaci takže by to s tím mohlo být spojené. Z toho důvodu jsem objednaná na hormonální profil, kde by se mělo ukázat proč mé tělo stávkuje 🙂

belleelle
5. zář 2017

@lucysek spineni neni zadna detoxikace, tomu absolutne never.