Hlen před menstruací. Co si o tom myslíte?

tez83
17. srp 2020

Holky,tento text jsem teď někde našla...
"Hlenová zátka se ale nerozpouští jen před porodem, děje se tak během menstruačního cyklu dvakrát, před ovulací a před menstruací. Proto právě v těchto dnech můžeš pozorovat zvýšené množství hlenu a pokud před menstruací hlen nezaznamenáš, může to být nejdřívější indikátor těhotenství."
Jde mi o ten hlen před menstruaci...opravdu někdo měl před ní sucho a byl těhotný?

vaseli16
18. srp 2020

Ja mela teda pred těhotenstvím hodně bileho hlenu,ale ne kazdy ho ma takze tezko rict...kde jsi to nasla?co me je znamo tak hlen.zatka brani vstupu bakterii infekcí k plodu ne?tohle slysim poprve...

tez83
autor
18. srp 2020

@vaseli16 já prave také.A teď čekám na MS a je mi divné,že skoro žádný výtok...nic.

tez83
autor
18. srp 2020

@vaseli16 peaches.cz

hanulkaha
18. srp 2020

@tez83 me to teda prijde jako jeden z tech chytrych blabolu, co se daji nalezt na internetu...🤔 Hlen produkovany deloznim cipkem prece odchazi denne a jeho konzistence se meni dle toho, v jake fazi MC se zrovna nachazime a nikdy jsem nezpozorovala, ze by mi v urcite fazi odeslo vetsi mnozstvi hlenu, co by vypadala jako zatka a naopak kdyz jsem byla na zacatku tehu, mela jsem hodne husteho lepiveho vytoku, sucho ani omylem. Odnosila jsem 2 deti, behem cyklu mivam mnozstvi sekretu primerene, spis mensi...a kdyz mi pred porodem odchazela hl.zatka, byly toho kvanta 😮 takze si opravdu myslim, ze toto je holy nesmysl 😒😉

vaseli16
18. srp 2020

@tez83 no je to blbost..
Dle me teda...to ze nezaznamenas zadny hlen nic neznamena, bud MS prijde nebo ne.