Holky, kdo čekáte na testování? Jaké máte příznaky? Kolikátý dpo jste?

slunecnice358
19. únor 2019

Ahoj. Kdo čekáte na testování? Ovu proběhla 13.2., sex před ovu, při ovu, po ovu 🤣měli jsme chuť. Jsem 6dpo. Ms má přijít v pondělí. Nechci testovat dřív. Pojďme pokecat o tom jak moc jsme nedočkavé atd. Jaké máte příznaky? Budete někdo testovat už před ms?

dekubo
25. únor 2019

@biton díky... to by bylo fajn kdyby to tak bylo 🙂 zítra to bude 14 dpo tak pokud ms nedostanu, zkusím ještě jeden test 🙂

biton
25. únor 2019

@dekubo budu držet palce ať to vyjde

slunecnice358
autor
25. únor 2019

@dekubo to jo. Mě spíš vadí, že nevím na čem jsem. Jako jo, nebo ne?

dekubo
25. únor 2019

@slunecnice358 no přesně tak to mám stejně. A ty máš už nějaké děti?

slunecnice358
autor
25. únor 2019

@dekubo ano, dceru 3 roky 🙃

dekubo
25. únor 2019

Já zatím ne. Otěhotněla jsem v září 2018, ale v 10.týdnu jsem o miminko přišla, zmlklé těhotenství, pak trochu komplikace, revize. Ale teď už bych měla být zdravotně v pořádku, tak se snažíme znovu. Tak bych to miminko už hrozně chtěla. 😍

klarinka10
25. únor 2019

Ahoj holky,jsme na tom stejně dnes 12dpo a ms nikde špinění jednorázové jen včera a test negativní...ale menstruační bolesti teda dost cítím a prsa bolí a štípou...třeba se na nás všechny usměje štěstí, ale myslím si, že už by mělo být na testu určitě něco vidět ne???

dekubo
25. únor 2019

Já myslím že jo... zkusím zítra a když nic tak už na nějaké testy prdím

biton
25. únor 2019

@dekubo myslim si (nemam s tim zkusenost), ze pokud to spineni byla nidace, tak test jeste pozitivni nebude - az za par dni az se zacne stoupat hcg

dekubo
25. únor 2019

@biton No musím říct, že dneska první den mk je špatně... Tak asi ještě chvilku počkám a když přijde menzes, tak je jasno

slunecnice358
autor
25. únor 2019

Já už netestuji. Když nepřijde do st, nebo čt půjdu na krev. Minulé těhu jsem měla slabou čárku 14 dpo.

dekubo
26. únor 2019

Ahoj. Tak jsem udělala test večer, zdál se mi bílý, ale teď ráno, tam je úplně pidi čárečka... Ale zase jsem začala špinit, tam myslím, že MS přijde.

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@dekubo třeba nepřijde! Držím pěsti. Já 3 den zpoždění. Na tt nic. Špiním malinko. 🐥🙃🙈🤩

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@dekubo ukaž fotku. Jsem zvědavá 🥳

klarinka10
26. únor 2019

@dekubo držím pěsti ať duch sílí ;)

klarinka10
26. únor 2019

U nás nic..27dc a 13dpo ms nikde a test sněhobíly... takže čekám na dnes si pořádně zacvicim a půjdem na další cyklus...držím vám pěsti holky.

biton
26. únor 2019

@slunecnice358 dobrý den, mohu se prosím zeptat, jak dlouhé máte cykly a jak víte, kdy jste měla ovulaci? Děkuji

dekubo
26. únor 2019

Hrozně jsem ráno spěchala do práce, tak jsem to vyfotila ve spěchu. Ale na té fotce to jde vidět ještě hůř než v reálu. Ale když vím kde ji hledat, tak ji tam i vidím. 😁😁😀 Jsem trochu bláznivá, ale me to fakt nevadí když by to nevyšlo. Celkem se těším na další snažení. Je to fakt hezké 😍

biton
26. únor 2019

@dekubo třeba je v reálu vidět víc, ale já na fotce nic nevidím (neumím lovit duchy), ale je hezké, že se na to tolik neupínáte....to je hezký přístup

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@dekubo taky nevím jestli tam něco je a na další snažení se taky těším.... jak jsem už psala, mě spíš vadí, že nevím jak to bude 🙃 držím moc pěsti. Teď ráno, zase špinění. Ty nic?

dekubo
26. únor 2019

Já už ji tam taky nevidím 😁😀 já špiním víc a víc a vím že menzes přijde dnes nebo zítra. Ale jsem hrozně ráda, že jsem vás tu našla holky a na příští měsíc se určitě musíme zase sejít s těma našima testama 😊😊

dekubo
26. únor 2019

@klarinka10 taky si půjdu zítra pořádně zaběhat... už jsem dlouho nebyla

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@dekubo mno jsem jak se nám to vyvine 🤩🥳

dekubo
26. únor 2019

@biton děkuji... snažím se. Poprvé jsem otěhotněla na první pokus, ale nedopadlo to. Tak snad to teď taky půjde rychle. Doufám 😍

dekubo
26. únor 2019

@slunecnice358 a tobě moc držím pěsti ať MS nepřijde ✊✊

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@biton dobrý den. Mám cyklus 26 dní a ovulaci jsem sledovala testy. Nicméně ovulaci a plodné a neplodné dny sleduji už 5 let.

slunecnice358
autor
26. únor 2019

@dekubo to by bylo super. Ikdyž manžel se těšil, že si “dělání” dalšího děťátka užije 🤩

biton
26. únor 2019

@slunecnice358 děkuji za odpověď

jennas
26. únor 2019

Ahoj holky,pridavam se k vam,tady je to dobry,v predchozi skupince byla tehotna kazda na jedno vrznuti a uz tam skoro nikdo nezbyl krom me a @klarinka10 ze jo kocko😂😂😂😂mam za sebou revizi v rijnu...to se tehu povedlo druhy mesic,ale prestalo bit srdicko bohuzel...za dva mesice se zadarilo znova ale bylo to biochemicke,co odeslo s opozdenou ms...tak mi v lednu mudr.rekla at dame alespon mesic pauzu,ze je to pro telo zahul..ted uz muzem😀tak ted jsem 15dc,jindy jsem ovu poznala...tento mesic ale neni tak jednoznacna, 3 dny jsem mela hlen ted a bolesti prsou a podbrisku..ale nevim kdy a jestli teda proběhla...ale sexovali jsme poctive😀😀😀tak 🙏🙏🙏

klarinka10
26. únor 2019

@jennas ahojky 🙂 určitě proběhla ovulace... ten gynex pomůže.. já měla teď taky menší bolesti při ovulaci a za to prý může ten gynex