Holky, otěhotněla jste některá pomocí ovulačních testů?

motylek01
25. dub 2016

Nemam pravidelnou ms tak přemýšlím ze si koupim několik ovu testu a budu testovat.

solinka1974
25. dub 2016

Jo. Prvni mesic jsem zjistila, ze jsem zacala testovat pozde (tudiz ovulovat driv nez je bezne), a hned druhy mesic jsem otehotnela.

izz76
25. dub 2016

Začala jsem testovat hned první den po skončení menstruace,testovala každý den ve stejný čas a hned se nám zadařilo,po 5měsících snažení. Ovulaci jsem měla jindy než jsem předpokládala.

madinina
25. dub 2016

Ja jsem testovala jen chvili, zjistila jsem, ze ovu mam mnohem driv...cca 3 dny po MS... Do té doby ovulace nebyla. S manzelem jsme si jen tak užívali a 3 mesic jsem byla tehotna 🙂

cell
25. dub 2016

ano 🙂

adrianado
25. dub 2016

Ano 🙂

maggi
25. dub 2016

Já taky. Nejdřív jsme to zkoušeli asi 3 měsíce jen tak, ani jsem nepočítala plodné dny a nic. Pak jsem si začala dělat testy a hned se zadařilo. Sice to nedopadlo (zamlklý potrat), ale počkali jsme 3 měsíce, pak jsem si zase udělala ovulační testy a podařilo se hned. Takže za mě testy určitě ano.

hankatrdlinka
25. dub 2016

ano, koupila jsem v Dr.Max....stačil jeden měsíc 😉

nikyninasi123
25. dub 2016

ja zas testovala po skonceni MS ovu testy vim i kdy byla ovulka a neotehotnnela jsem uz po druhy neverim na ovu testy nak moc

peetulkka
25. dub 2016

Ja zacala delat ovu testy desaty den po ms,a postupne zacal ovu test silit.Nooo aa povedlo se🙂Otehotnela jsem hned prvni mesic co jsem to zkousela.Do te doby jsme to bez ovu testu nemohli trefit.Tak ze za me ANO,A DRZIM PALECKY🙂

bibinka2208
25. dub 2016

Ja a povedlo se hned poprve a nyni cekane tuhle krasnou princeznu 🙂

olusenka
25. dub 2016

asi ano, ale dřív doporučuju ještě měření bazální teploty. Ovul. testy lezou dost do peněz. Tato stránka mi hodně pomohla jak na to, i různé jiné věci: http://merenibt.xf.cz/

everunka
25. dub 2016

Za mě ano

vrabcak0007
25. dub 2016

Ano..nejdriv pul roku bez testu a nic..pak jsem diky nim zjistila, ze mam ovulaci o dost pozdeji a tudiz jsme to zkouseli v nespravnou dobu..pri testech se zadarilo do 3 mesicu..

allisv
25. dub 2016

Ano 🙂 v poledne pozitivní o.test ,večer sex a za 9m kluk jak buk 😀 předtím jsme to zkoušeli 5 měsíců a nic.

pincola
25. dub 2016

Za mne ano! Nevím, jestli by se to bez nich vůbec povedlo.

verunka_korunka
25. dub 2016

Taky jsem měla nepravidelný cyklus. Nejdříve jsem s pomocí ovulační testu zjišťovala kdy je ovulace, další měsíc jsem k tomu přidala měření teploty. To šlo, ale v podstatě jsem potřebovala oboje, mam rada jistoty 😉 jenže testy lezly pěkně do peněz... Takže jsem si vzpomněla, že máma měla doma ovulační mikroskop, ovšem to mi došlo až když jsem hledala na netu, myslela jsem si jako malá, že je to jen lupa do kabelky 😀 no nicméně nakonec a taky pro příště už budu zkoušet jen podle mikroskopu a teploty. Na testy se už vykašlu 😉 ale na začátku mi opravdu pomohly. Ale věřím, že pro někoho to testování může být stresující. Pro mě to bylo spíš úleva a díky mikroskopu a měření teploty se nám Terezka povedla 🙂

tulikiss
26. dub 2016

ne ale pomoci sexu jo 😀 .... pardon ale ja proste musela. jinak k tematu na me ovulacni testy nefunogovaly, i kdyz jsem byla na UTZ a vedela jsme ze ovulace behem dvou dnu probehne tak testy byly stale jen s jednou carkou.

andreaandrejka
26. dub 2016

Testovala jsem jen chvíli po vysazení Ha, abych zjistila, zda u mě ovulace probíhá a kdy. Zjistila jsem že probíhá a následně jsem to už neřešila.

bervidova
26. dub 2016

Zkusila jsem tento měsíc testování prvně,abych si potvrdila, že mám opravdu ovulaci tak,jak si myslím. Nicméně jsme se doma dohodli, že to začneme zkoušet při příští ovulaci, tak uvidíme,jaká pak bude praxe. Ale když si zpětně vezmu, kdy byl syn počatý, tak jsme se zcela nevědomky trefili hned první měsíc do ovulace a ono to vyšlo 🙂

snehurka38
26. dub 2016

Zkoušela jsem s dcerou a povedlo se to hned první měsíc. Takže vřele doporučuji 🙂

kastanek87
27. dub 2016

já si dělala min. měsíc ovu testy, abych věděla jestli ji opravdu mám. Jelikož od listopadu jsme to nechávali náhodě a nic, řekla jsem si, že si to aspoň ověřím. Min. měsíc bohužel i když ovulace byla, sex taky :D tak nic.... tento měsíc zatím čekám. Ovulaci jsem měla min. pátek - sobota, takže uvidíme. Jo a hlavně doporučuji ovu testy těm, které nemají pravidelné cykly. Já měla i 39dní... každý měsíc si to dělá co chce 🙂 minulý měsíc jsem měla ovulaci 18DPO a tento měsíc 14DPO....

luciasek1987
27. dub 2016

tak já sice ještě tehotna nejsem... ale s ovu testy zkusenost mam nasledujici: ovu testuji kazdy mesic.. vzdy mam pozitivni // 16 DC... takze jsem si do ted myslela ze mam 17 DC ovulaci... no a dnes jsem byla na folikulometrii a jsem 13 DC a mam pry folikul 24 mm a ovulka bude na 99% zitra.... zkousela jsem si tedy udelat ted ovu test a tam uuuuplne neviditelny duch :D takze to mi vysvetlete... a za dva dny az pocuram ovu test znovu tak tam budou // ale to uz bude po ovulaci... takze asi tak... do ted jsme se snazili ve spatne dny :D

pekulema
27. dub 2016

U me pomohly..prvni tehotenstvi jsem diky ovu testum otehotnela druhy cyklus..bohuzel jsem potratila, ale hned dalsi snaha o mimco vysla napoprve. U me ale byly slabsi carky napr. 4 dny, takze jsme 4 dny pracovali ☺