Holky, poraďte...Může se jednat o těhotenství?

rrrromca
18. pro 2019

Ahoj holky, prosím o názor... s partnerem se snažíme o miminko, tenhle měsíc jsme spolu však kolem předpokládané ovulace nebyli, možné otěhotnění by bylo až cca o týden později... Nicméně se mi nedostavila menstruace (zpoždění asi 4 dny zatím) bolí mě celé tělo a jsem hrozně unavená... Co myslíte, může se jednat o těhotenství?

Díky 🙂 🙂

sudylichozrout
18. pro 2019

@rrrromca Moment, kouknu do sve vestecke koule... A ano! Na 50 % jsi tehotna!

Proc, xakru, nejdes do drogerie a nekoupis si tehotensky test?

bonavoxa
18. pro 2019

@sudylichozrout Tyhle diskuze mě nepřestávají překvapovat. Je toho poslední dobou nějak moc.

Něco prostě není otázka názoru, ale faktu. Fakt je, že jsem nikdy nevěděla přesně, kdy mám ovulaci. Fakt je, že, když jsem byla těhotná, necítila jsem se vůbec těhotně. A fakt je, že těhotná být můžeš a nemusíš. Ale pokud se ptáš na názor, tak Ti přeju, ať to vyjde🍀
@rrrromca

amazonkajanik
18. pro 2019

@rrrromca mě když bolí celý tělo a jsem unavená, tak tělo dostalo zahul a šetří se i tím, že odsune menses. Když jsem byla těhotná, dělali jsme na hospodě úklid před koncem sezóny a já makala jak šroub, dokud jsem si neudělala test. Takže asi tak ...

gruyerre
18. pro 2019

@rrrromca jestli víš, kdy byla ovulace a meli jste sex až týden po ní, tak těhotná nejsi. Pokud nevíš, kdy byla ovulace, tak být můžeš 😁