Injekce na podporu otěhotnění, máte zkušenost?

caklovka
19. únor 2016

Prosim vas nemate nekdo zkusenosti s injekci na podporu otehotneni?Nvm ale jak se jmenuje.Vcera dopoledne jsem ju dostala na gynde a po 36-48 hod.pry zacne pusobit takze mame mit co nejcasteji sex bohuzel pritel jde i cely vikend do prace 😰 No a pak nasadit v tydnu Utrogestan a po 10 dnech si udelat test.Muzu jeste ja tomu nejak pomoct?Cajiky apod.?Dekuji za odpovedi Lenka

zuzkamed
19. únor 2016

Nám injekce (tuším se jmenovala Ovitrelle) zabrala na druhý pokus, takže spokojenost 🙂 Ničím dalším jsem to nepodporovala, možná jsem brala jen listovku. Akorát ten Utrogestan jsem začala brát až když se potvrdilo těhotenství. Držím palce!

caklovka
autor
20. únor 2016

Ahoj me ji pichly predevcirem a k nicemu pac chlap prisel z prace a sel spat 😨😨😨

caklovka
autor
21. únor 2016

Jinak cemu presne pomuze Utrogestan?Ja ho dostala puvodne na srovnani menses

janickazabicka
21. bře 2016

Muzu se zeptat na co přesně je ta injekce je? A to jste si o ní řekli samy?

zuzkamed
22. bře 2016

@janickazabicka ten Ovitrelle je na vyvolani ovulace, takze clovek pak vi, kdy presne jsou ty spravny dny na otehotneni. Muj lekar tomu rikal "casovany pohlavni styk" Vzdy 10. den po MS jsem se o jednala k nemu, podival se, jestli uz je vajicko dost velke. Pak jsem si pichla injekci, po ktere za cca 36 h hodin doslo k ovulaci. Zabrala napodruhe. Chodila jsem do centra as. reprodukce. Lekar chtel zkusit zatim toto, nez nas hnat rovnou na ivf.

janickazabicka
22. bře 2016

@zuzkamed aha tak to je dobre o tom jsem ještě neslyšela 🙂

caklovka
autor
12. dub 2016

@janickazabicka Me ji daly bez ptani.....podporuje ovulaci

janickazabicka
12. dub 2016

@caklovka tak to mas dobry, me o ni n ikdo nerekl ☹ az tady

zuzatrhal
13. dub 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Ahoj holky, já brala na podporu fertility a jsem spokojená 😉 koupila jsem nám rovnou balení pro páry, ať mám klid 😀 no a tradá, po pár měsících byl pozitivní testík 😉

caklovka
autor
13. dub 2016

@janickazabicka 😞😞😞

caklovka
autor
13. dub 2016

@janickazabicka 😞😞😞
@zuzatrhal zavidim

terezskaterezska
25. kvě 2023

Ahojda holky ,chci se zeptat o tu injekci jste si požadaly vy na gynekologii ? Nebo Vám ji doporučila gynekoložka ? A cena Této injekce ? Snažíme se o miminko už rok , přesně před rokem jsem v 6 měsíců rodila bohužel mrtvé miminko a od té doby se nedaří a moc by jsme chtěly , četla jsem Tady o Té injekci a asi bych ji chtěla zkusit jestli To pomůže Děkuji moc Terka