Inofolic, NosiFol nebo MimiStar, máte zkušenost?

kacorek85
17. únor 2016

Milé maminky mám na Vás dotaz.
Jaké máte zkušenosti s Inofolicem, NosiFolem nebo MimiStarem?
Snažíme se delší dobu o miminko a doktorka mi nasadila Utrogestan vždy ráno a večer jednu tabletku a k tomu mi dala letáky těchto tří doplňků s tím že si můžu něco k Utrogstanu vybrat, ale taky nemusím.
Děkuji za rady, tipy, názory, nápady nebo podělení se o zkušenosti

denousek
17. únor 2016

ahoj .... za mě nosifol forte 🙂
nevim zda je to nahoda . . . ale...stačil měsíc 🙂 v kombinaci s fertilman,fertilcare a gel conceive plus!-ten už mi pomohl po druhé v životě a hned první cyklus!náhoda?nevim....ale jsem spokojená 🙂

jinak prej látku inofolic obsahuje i nosifol a ještě + další vitaminy-takze inofolic je jakože slabší...nosifol je nej 🙂 ale zase na každého působí něco jiného..

kaci11
17. únor 2016

Ahoj, v techto doplncich je dulezita slozka inofolic, kolik ho tam je. Pak obsahuji kys.listovou a pripadne dalsi vitaminy. Ale na podporu poceti je dulezity inositol. Pred prvnim tehu jsem uzivala nosifol a cca za tri mesice bum, dcerka a ted pri druhem jsem uzivala inofolik a kdyz to napisu na hulvata, manzel se otrel trenkama🙂) a bylo to tam. 🙂 S tim tretim produktem zkusenost nemam. Vse me doporucil muj gyndar. 🙂 Myslim si, ze ono je jedno co beres. Jsou zensky co jim pomohl kontryhelovy caj, pry je taky dobry. Zalezi co ti bude delat dobre. Nemusi ti neco sednout. Preju hodne stesti.🙂

letnicka85
25. únor 2016

Ahojky, ja ted zacala uzivat Fertipronu, je to stejne slozeni jako Inofolic, jen od jine firmy, takze levnejsi. Prozatim muzu jen rict, ze jsem mela ukazkovy plodny hlen. Uz se snazime o druhe 2 roky. U prvniho mi pomohl drmek. Ted nejak nezabira 😕