Inofolic premium. Má někdo zkušenost?

leeeeeena
31. bře 2021

Ahoj holky zase ja😁 má některá zkušenosti s inofolic premium? Na doporučení beru kvůli ovulaci atd....+ otázka, má někdo ovulaci těsně po MS nebo před? Vzdy mi to vychází každý měsíc jinak i dle testů a dr.... jak tedy má žena podchytit kdy je správný čas se snažit o prcka....jsem z toho krapet rozhozena🙃 jinak ms chodí +- vždy 29 až 30 den.....

alokina
1. dub 2021

@leeeeeena ahoj já teď poprvé nasadila Fertipronu, má stejné látky a je levnější. Vypadá to,že hned byla úspěšná 😲😁

alokina
1. dub 2021

@leeeeeena jinak je super měřit BT

leeeeeena
autor
1. dub 2021

@alokina faakt??? Že by to mělo vážně ty správné účinky? Já mám den po MS a snad začíná pomalu ovulace což nechápu

alokina
1. dub 2021

@leeeeeena nebo ti ovulační test ukazuje těhotenství?

viktorie1517
1. dub 2021

Ahoj, mě ovulační test den před ovulací ukázal negativní výsledek, druhá čárka slabá, teď jsem 11 DPO a těhotenský test pozitivní 🙂

leeeeeena
autor
1. dub 2021

@alokina ms jsem teď měla ale jen cca 4 dny místo 7mi🤔 jsem z toho svého těla vážně zmatená

leeeeeena
autor
1. dub 2021

@viktorie1517 tak v tom případě jsem z toho ještě více zmatená 😁

alokina
1. dub 2021

@leeeeeena tak zkus tehu test 😁

leeeeeena
autor
1. dub 2021

@alokina to bych se hodně asi divila ,kdyby byl pozitivni😂😂😂😂

viktorie1517
1. dub 2021

@leeeeeena mě se taky MS zkrátila během tří měsíců z 6 na 4 dny. Zadařilo se po třech měsících, jeden měsíc byl bez ovulace 🙂.

andycr
1. dub 2021

@alokina muži se prosím zeptat od kdy si ji začala brát? Dnes jsem 35 DC a čekám kdy ms dorazí, včera těhu test negativní. Koupila jsem si Fertipronu a vahám od ys ní začít, jestli už teď nebo od 1 dne cyklu? Dík za radu

andycr
1. dub 2021

@leeeeeena já teď měla takovou čárku skoro celý cyklus, testovala jsem 15 dní.

alokina
1. dub 2021

@andycr začala jsem pár dní po MS, asi 9DC, 13DC jsem měla ovulaci 😌

andycr
2. dub 2021

@alokina díky 😉